1

@FcPortoFan1999 Przydomek Zidane ze Starchowic nieprzypadkowy.

5

@Kgorecki2500 Tyle podatków mogłaby jeszcze odprowadzić...

0

@FcPortoFan1999 Nie znałem, ale wiem co ten potwór robił rodzinie.

1

@Popitek12 Artysta wielki, człowiek malutki.

0

@FcPortoFan1999 Legia już w niedzielę płaci rachunek.

2

Grosickiemu przed bramką Jagi przypominają się te wszystkie chwile spędzone w białostockim kasynie, więc podświadomie nie może trafić.

5

Al-Asad w punkt


0

Ale w sumie ciekawe po kiego Izrael miałby zaatakować ten konwój humanitarny? Jako przestrogę, żeby nie wspierać Palestyńczyków? Czy ktoś wydał zły rozkaz na podstawie uprzedniej, błędnej analizy? Czy po prostu to są tacy sami terroryści jak Hamas?

1

@agaFCB Nie opłaca się i nie warto.

6

@TheNekro94 Ja zapamiętałem nick GeneralXavi jako inteligentnego, merytorycznego użytkownika, który kilka lat temu dzielił się konstruktywnymi opiniami i analizami gry Barcy.

A teraz to tak ciężko mi się przestawić.

13

@skubi99 Przecież jego żona jest żołnierzem, więc to chyba oczywiste, że pójdzie na front... Chyba po to są żołnierze, aby walczyli, ale mogę się mylić.

0

@cules100pro Tylko Adrian Siemieniec jest w stanie coś wyciągnąć z tej Barcelony.

1

@tristan87 Od zawsze wołałem McDonald's

6

@RosjaninBut Czemu kładka dzieli KFC?

0

@ViscaelBarca2007 Prawda jest taka, że Barceolona powinna zatrudnić fachowca z prawdziwego zdarzenia np. takiego Adriana Siemieńca.

1

@Rl9k1nG Na playstation

6

Ronaldo niby taki dobry, a jednak przegrywa z grającym w Ekstraklasie stolarzem z Azorów.


10

@MesQueUnClub96 Eminema

2

@Popitek12 Najsłabsze Dwie Wieże, najlepszy Powrót Króla

8

@kondzix2115 Bo mordowanie w imię Fuhrera jest złe, ale jak mordujesz w imię Boga to jest git.

2

@HalaMadrid14 Tak, ale warto też dodać, że gdyby nie błędy sędziów, to Real Madryt miałby mniej zdobytych LM.

9

@Benz Cyberpunk top

1

@Kinginiesta Jak są to najpierw nalewasz płynu do naczyń, a dopiero potem lejesz. Oszczędzać wodę trzeba.

7

@szkodastrzepicryja Romanczuk top.

6

@Safrani Może zapytaj go co sądzi o Lewandowskim, bo widać że jego wiedza o tabletce jest nieco ograniczona.

2

Widać przepaść pomiędzy poziomem Barcelony a Jagiellonii Białystok.

1

matko, ale bramka

0

Przynajmniej kibice ŁKSu Zenka sobie posłuchają

2

Trening dośrodkowań na stadionie w Bialymstoku

0

@Transu96 oprócz tego co napisałeś to pet na klasy (od 81 lvla), szafir w alchemii na klasy, ewentualnie szata aury i jeszcze bonusy w taliku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?