Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj Dembele wylosował Dembele z finału Mundialu xDD
1
W finale to pytanie nie jest czy wygramy, tylko jak dużą przewagą.
8
Stacja 3. Cubarsi czyści Mbappe po raz pierwszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Szkoda gwizdania. Utwór piękny, tylko UEFA k****.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty
4
Rozkład jazdy znany. Golimy frajerów. Najpierw P$G, później golimy kotletiko, a na koniec manita w finale z prześcieradłami. Lewandowski niesiony zwycięstwem w LM strzela 15 bramek na Euro, Polska zostaje mistrzem Europy, a na koniec roku Lewy odbiera 2 ZP za 2020 i 2024.
2
@Cochise Gówniana sprawa. Zdrowia!
1
@NeroTFP1 Idealny Bliski Wschód nie ist...
https://zapodaj.net/plik-mhuCcrH7RC
13
Nie ma szans, że Dembele dwa razy z rzędu wylosuje mecz z bramką. Dzisiaj max co może wylosować to Płacheta ze Szwecją albo Dembele z finału Mundialu.
11
@Kgorecki2500 Ale w sumie ma trochę racji. Dlaczego wazektomia jest legalna, ale podwiązanie jajników już nie? xD
9
@RosjaninBut Kiedyś nastawię dzieciom film 2012 i powiem, że tatuś to przeżył.
3
Chłop chyba miał czystą 2 na kuponie xDD
https://x.com/FootColic/status/1779977751887278203
1
@Kgorecki2500 Ale co sobie prawie 60 letni dziad studentkę wziął, to jego.
4
@Sulimo Nie chce nić mówić, ale jeżeli są na całym osiedlu, a tym bardziej w bloku, to już tego nie wyplenisz. Prędzej czy później wrócą. Najlepiej z tym do wspólnoty i niech zarząd kombinuje.
0
Czemu Udinese-Roma przerwane?
1
Ale co Śląsk napalił się na lidera dzisiaj to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kryminalista z gwizdkiem w Białymstoku
5
Raczkowski dzisiaj kryminał. Dymają Jage jak chcą.
0
@BorzyKrzys Ale na czym Ci zależy? Ma pasować do jakiegoś sprzętu?
Bo mi np. zdrowie Huawei wystarczy. Szczególnie, że łączy się z moim zegarkiem, więc dodatkowy plus, ale może działać samodzielnie.
8
@Azi Dziwię się, że Panasiuka jeszcze nie zabrały służby i nie przerzuciły w worku za zaporę na granicy Polsko-Białoruskiej.
0
@barcelonaLM Jak dobrze powieje wiatr ze wschodu to może nawet i coś spadnie na Rzeszów.
0
Bardzo miło, że Lech po przyjacielsku zostawia sprawę mistrzostwa Śląskowi i Jadze.
0
@MOLESTA Równie dobrze Barcelona może stać na 5 metrze przez cały mecz naprzeciw pustej bramki. Dopóki nie ma strzału to jak może to być sytuacja bramkowa?
0
@MOLESTA No to skoro nie oddał strzału, to nie było szansy na gola. Wszystko się zgadza.
26
100% prawdy. Pamiętam z lekcji historii, że Hitler zaatakował Polskę, bo nasz kraj chciał zezwolić na aborcję.
0
@Popitek12 1. Figo 2. Deco
0
@marcin62 Jaram się jak Skalica
37
@Mateonvious W takich sytuacjach zawsze uczono mnie, że co najwyżej krzyczysz wywierając jakąś presję z odpowiedniej odległości. Absolutnie nie podchodzisz w takiej sytuacji, jeżeli jesteś sam. Nigdy nie masz pewności czy przeciwnik nie jest nawalony/naćpany/uzbrojony.