1

Dzisiaj Dembele wylosował Dembele z finału Mundialu xDD

1

W finale to pytanie nie jest czy wygramy, tylko jak dużą przewagą.

8

Stacja 3. Cubarsi czyści Mbappe po raz pierwszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Szkoda gwizdania. Utwór piękny, tylko UEFA k****.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty

4

Rozkład jazdy znany. Golimy frajerów. Najpierw P$G, później golimy kotletiko, a na koniec manita w finale z prześcieradłami. Lewandowski niesiony zwycięstwem w LM strzela 15 bramek na Euro, Polska zostaje mistrzem Europy, a na koniec roku Lewy odbiera 2 ZP za 2020 i 2024.

2

@Cochise Gówniana sprawa. Zdrowia!

1

@NeroTFP1 Idealny Bliski Wschód nie ist...

https://zapodaj.net/plik-mhuCcrH7RC

13

Nie ma szans, że Dembele dwa razy z rzędu wylosuje mecz z bramką. Dzisiaj max co może wylosować to Płacheta ze Szwecją albo Dembele z finału Mundialu.

11

@Kgorecki2500 Ale w sumie ma trochę racji. Dlaczego wazektomia jest legalna, ale podwiązanie jajników już nie? xD

9

@RosjaninBut Kiedyś nastawię dzieciom film 2012 i powiem, że tatuś to przeżył.

3

Chłop chyba miał czystą 2 na kuponie xDD

https://x.com/FootColic/status/1779977751887278203

1

@Kgorecki2500 Ale co sobie prawie 60 letni dziad studentkę wziął, to jego.

4

@Sulimo Nie chce nić mówić, ale jeżeli są na całym osiedlu, a tym bardziej w bloku, to już tego nie wyplenisz. Prędzej czy później wrócą. Najlepiej z tym do wspólnoty i niech zarząd kombinuje.

0

Czemu Udinese-Roma przerwane?

1

Ale co Śląsk napalił się na lidera dzisiaj to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kryminalista z gwizdkiem w Białymstoku


5

Raczkowski dzisiaj kryminał. Dymają Jage jak chcą.

0

@BorzyKrzys Ale na czym Ci zależy? Ma pasować do jakiegoś sprzętu?

Bo mi np. zdrowie Huawei wystarczy. Szczególnie, że łączy się z moim zegarkiem, więc dodatkowy plus, ale może działać samodzielnie.

8

@Azi Dziwię się, że Panasiuka jeszcze nie zabrały służby i nie przerzuciły w worku za zaporę na granicy Polsko-Białoruskiej.

0

@barcelonaLM Jak dobrze powieje wiatr ze wschodu to może nawet i coś spadnie na Rzeszów.

0

Bardzo miło, że Lech po przyjacielsku zostawia sprawę mistrzostwa Śląskowi i Jadze.

0

@MOLESTA Równie dobrze Barcelona może stać na 5 metrze przez cały mecz naprzeciw pustej bramki. Dopóki nie ma strzału to jak może to być sytuacja bramkowa?

0

@MOLESTA No to skoro nie oddał strzału, to nie było szansy na gola. Wszystko się zgadza.

26

100% prawdy. Pamiętam z lekcji historii, że Hitler zaatakował Polskę, bo nasz kraj chciał zezwolić na aborcję.


0

@Popitek12 1. Figo 2. Deco

0

@marcin62 Jaram się jak Skalica

37

@Mateonvious W takich sytuacjach zawsze uczono mnie, że co najwyżej krzyczysz wywierając jakąś presję z odpowiedniej odległości. Absolutnie nie podchodzisz w takiej sytuacji, jeżeli jesteś sam. Nigdy nie masz pewności czy przeciwnik nie jest nawalony/naćpany/uzbrojony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?