1

@FcPortoFan1999 Zenek przewidział

0

Taaaaaaaaak jest!

0

Dobrze, że przełączyłem na Jagę, bo tylko bym sie niepotrzebnie wkurzył xDDDDDDD

@FcPortoFan1999 @Sulimo

1

Nadszedł czas przełączyć Barcelonę na Jagiellonię.

Cytując Pitero:
Nieważne jak, 5:0 czy 1:0 czy 2:1 po golu dupą w 95. minucie. Trzeba wygrać.

0

Fermin co ty odwaliłeś xDDD

0

@Pawel13sz Jakby Laporta przeszedł na dietę, to zaoszczędzilibyśmy na jednej dźwigni.

1

@FcPortoFan1999 Cracovia już zaciera rączki

0

Przecież ten Śląsk to powinien walczyć o spadek razem z ŁKSem i Ruchem. Tak beznadziejnie to nawet wcześniej wymienione ekipy nie grają.

22

@Rl9k1nG Chłop pracuje w Polsce, odprowadza podatki, nawet sama ta walka przyniesie naszemu krajowi dużo pitosu w podatkach, ale jacyś idioci chcą go wysłać na front, żeby zginął w okopach na jakimś stepie wschodniej Ukrainy xD

Pomijając oczywisty fakt, że nikt nie powinien mieć obowiązku walki o kraj.

1

@szkudi7 To dlatego, że w Getafe gra DNA Barcelony (Alena, Moriba) i DNA United (Greenwood)

5

To już jestem spokojny


0

@FcPortoFan1999 Powiem tak, Jagiellonia rok temu walczyła o spadek. Wynik w tym sezonie to kosmos. Pamiętajmy, że Jagi przed sezonem nie było stać na grę na stadionie w Białymstoku i bardziej opłacalne było granie uwaga, w Płocku na stadionie Wisły. Dlatego i tak doceniam to co się udało wypracować, nawet jak to koncertowo, odpukać, spierdzielą.

0

Brawo Ruch, przepiękna robota. Wracajcie jak najszybciej do Eklapy.

0

@FcPortoFan1999 Już nawet Hadaj zdjął klątwę. Nie wiem co by się musiało stać... Tylko jutro wygrać, a później 3 punkty w 3 meczach nawet wystarczą...

0

@FcPortoFan1999 Takiej konstelacji gwiazd jaką ma w tym roku Jaga to nie będzie już miała za mojego żywota. Wszyscy piłkarscy Bogowie jej sprzyjają, ale ekstraklapa uczy pokory w tym sezonie.

1

Brawo Niebiescyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

0

Z tych ostatnich 3 akcji Ruchu to Jagiellonia by 5 bramek strzeliła xD

Dobrze, że spadają, bo jakości to żadnej w tej drużynie.

0

@626 Xavi zrobi z niego Pana Piłkarza jak z Oriola czy Alonso

0

Co Cracovia zabrała Jagiellonii, to oddaje teraz z nawiązką.

1

@Karzel To tym bardziej. Po co społeczeństwu na wolności taka ameba intelektualna.

2

Brawo Cracoviaa

6

@KrychaFCB Ja tam bym jeszcze bardziej przywalił, bo jak ktoś jest takim idiotą, że próbuje podpalić budynek, to powinien być odizolowany od społeczeństwa.

1

@FCB_dimiC Białystok kibicuje dzisiaj gospodarzom.

edit. dla gospodarzy* oczywiście.

0

@NeroTFP1 Trochę taki kazus Brzozowskiego i Gromieego. Piosenka fajna, ale wykonawca nie umie śpiewać.

0

@Stinger_ Widać było, że mieli jeszcze w nogach mecz z Jagą. Człapanie już od 80' się zaczęło, a szczególnie widać było po Grosickim, że już nie dojeżdża. Moim zdaniem kilu ważnych graczy mogło zostać w Szczecinie zamiast jechać do Białego.

@FcPortoFan1999 No nie ma łatwych terminarzy, ale lepiej nie mieć w nich rozpędzonego Górnika czy Rakowa z nożem na gardle :D

0

@FcPortoFan1999 No i ostatecznie ani pucharu ani włączenia się w walkę o podium. Szczególnie z tym terminarzem. Zawsze mieli łeb do interesów.

0

@FcPortoFan1999 Wystarczyło odpuścić mecz z Jagą i byliby wypoczęci, a zamiast tego padali w 80'. Wybrali grę na 100% w Białymstoku i ani Pucharu i ani podium nie będzie. Zero tituli wiecznie żywe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zero Tituli wciąż żywe

1

Czy wie ktoś, gdzie mógłbym kupić przyrząd do zakręcenia korka od szampana?



Pytam, bo kibicem Pogoni jestem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?