6

Tym przyjęciem wrócił stary dobry Lewy, bo już się bałem, że zacznie grać jak w Bayernie.

1

W tej akcji to w sumie Yamal najmniej zrobił xD

Lewy i Gundo top

3

@Kgorecki2500 Ja uważam, że język podlaski istnieje. Przykład:

Ukradłem dla Tomasza Lisa rower.

Polacy zastanawiają się, czy teraz dziennikarz ma dwa rowery czy nie ma żadnego. Podlasianin wie jaka jest odpowiedź.

2

@Emhyr Pewnie chciałeś podprogowo przekazać, że gardzisz Tuskiem i jego sektą.

4

@MesQueUnClub96 Podobno Mbappe rozważa oferty od Śląska i Jagiellonii, ale jeszcze nie wie, która drużyna zostanie mistrzem, więc zwleka z decyzją.

2

@HighestInTheRoom "Chciałem pozbyć się ich wszystkich, ale Goring powiedział żebym kilku zostawił, aby ludzie zrozumieli, czemu chciałem się ich pozbyć" ~ Nie ma dowodów, że austriacki akwarelista tak nie powiedział.

0

@pikass14 Mam nadzieję, że chociaż wazeliny używasz, bo nieźle jesteś dymany.

21

@kigani To niezły następca z tego samego rocznika xD

0

@bartekvisca To była przedostatnia kolejka. Valverde postawił wtedy na linie obrony, która jeszcze nigdy nie grała w takim składzie. Yerry Mina zagrał absolutne partidazo.

Ale Coutinho strzelił hattricka!

2

@Kgorecki2500 Robert Bruce i William Wallace walczyli do ostatniej kropli krwi o wolność, żeby Szkoci w XXI wieku zaznaczyli kratkę z "NIE" przy pytaniu czy chcą niepodległości xD

0

@FcPortoFan1999 Za rok to Lechia i Arka walczą o mistrza do ostatniej kolejki

31

Rok temu Jagiellonia walczyła że Śląskiem o przedostatnie miejsce gwarantujące utrzymanie. Rok później walczy o mistrza xD

Niesamowita historia.

0

@FcPortoFan1999 Wtedy Lech przegrał u siebie mistrzostwo Jagiellonii.

4

Walkower i ujemne punkty. Po co coś takiego tolerować

3

Taki wstyd, że już lepiej oddać licencję Amice.

6

Może i śpiewać nie umie, ale jednak szacunek zdobyła. Tymczasem Blanka zajmuje posty wspierające Izrael i kręci teledysk w Izraelu.

0

@MesQueUnClub96 https://www.youtube.com/live/ckGRHJ-J9G4?feature=shared

3:55:40 i ja tam żółtego nie widzę. No chyba, że to takie niefortunne kadrowanie.

5

Jak ktoś znajdzie lepszy kadr to niech wstawi, ale mi wygląda to na flagę UPA.



Dla dociekliwych - druga minuta występu zwycięskiego. Już po odebraniu statuetki

0

Czy mi się wydawało, czy Ukraińcy z flagą UPA byli na widowni?

3

Dobra piosenka, talentu chłopu odmówić nie można. Myślę, że bez kontrowersji

0

Brawo Chorwacja, golić frajerów

0

Ukraina i tak miała niezła piosenkę.

6

A wszystko to Tomasz Lis z różnych kart SIM

1

Norwegia zaszczytne ostatnie miejsce

0

@Albatros Można, ale lepiej mieć rozum i godność człowieka

5

Cypr jednak powinien być Turecki. Do tej pory miałem wątpliwości, ale potem zobaczyłem te 8 pkt dla Izraela

0

Estonia się rozkręca

3

@PatrychoO to nie Holender a ten dzban z EBU. Jury Holenderskie odmówiło udziału

2

@Dertinho Tylko jakoś pokłócili się w latach trzydziestych i czterdziestych.

3

Niemcom można wybaczyć, bo był taki okres w historii, że nie wspierali zbytnio Izraela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?