Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tym przyjęciem wrócił stary dobry Lewy, bo już się bałem, że zacznie grać jak w Bayernie.
1
W tej akcji to w sumie Yamal najmniej zrobił xD
Lewy i Gundo top
3
@Kgorecki2500 Ja uważam, że język podlaski istnieje. Przykład:
Ukradłem dla Tomasza Lisa rower.
Polacy zastanawiają się, czy teraz dziennikarz ma dwa rowery czy nie ma żadnego. Podlasianin wie jaka jest odpowiedź.
2
@Emhyr Pewnie chciałeś podprogowo przekazać, że gardzisz Tuskiem i jego sektą.
4
@MesQueUnClub96 Podobno Mbappe rozważa oferty od Śląska i Jagiellonii, ale jeszcze nie wie, która drużyna zostanie mistrzem, więc zwleka z decyzją.
2
@HighestInTheRoom "Chciałem pozbyć się ich wszystkich, ale Goring powiedział żebym kilku zostawił, aby ludzie zrozumieli, czemu chciałem się ich pozbyć" ~ Nie ma dowodów, że austriacki akwarelista tak nie powiedział.
0
@pikass14 Mam nadzieję, że chociaż wazeliny używasz, bo nieźle jesteś dymany.
21
@kigani To niezły następca z tego samego rocznika xD
0
@bartekvisca To była przedostatnia kolejka. Valverde postawił wtedy na linie obrony, która jeszcze nigdy nie grała w takim składzie. Yerry Mina zagrał absolutne partidazo.
Ale Coutinho strzelił hattricka!
2
@Kgorecki2500 Robert Bruce i William Wallace walczyli do ostatniej kropli krwi o wolność, żeby Szkoci w XXI wieku zaznaczyli kratkę z "NIE" przy pytaniu czy chcą niepodległości xD
0
@FcPortoFan1999 Za rok to Lechia i Arka walczą o mistrza do ostatniej kolejki
31
Rok temu Jagiellonia walczyła że Śląskiem o przedostatnie miejsce gwarantujące utrzymanie. Rok później walczy o mistrza xD
Niesamowita historia.
0
@FcPortoFan1999 Wtedy Lech przegrał u siebie mistrzostwo Jagiellonii.
4
Walkower i ujemne punkty. Po co coś takiego tolerować
3
Taki wstyd, że już lepiej oddać licencję Amice.
6
Może i śpiewać nie umie, ale jednak szacunek zdobyła. Tymczasem Blanka zajmuje posty wspierające Izrael i kręci teledysk w Izraelu.
0
@MesQueUnClub96 https://www.youtube.com/live/ckGRHJ-J9G4?feature=shared
3:55:40 i ja tam żółtego nie widzę. No chyba, że to takie niefortunne kadrowanie.
5
Jak ktoś znajdzie lepszy kadr to niech wstawi, ale mi wygląda to na flagę UPA.
Dla dociekliwych - druga minuta występu zwycięskiego. Już po odebraniu statuetki
0
Czy mi się wydawało, czy Ukraińcy z flagą UPA byli na widowni?
3
Dobra piosenka, talentu chłopu odmówić nie można. Myślę, że bez kontrowersji
0
Brawo Chorwacja, golić frajerów
0
Ukraina i tak miała niezła piosenkę.
6
A wszystko to Tomasz Lis z różnych kart SIM
1
Norwegia zaszczytne ostatnie miejsce
0
@Albatros Można, ale lepiej mieć rozum i godność człowieka
5
Cypr jednak powinien być Turecki. Do tej pory miałem wątpliwości, ale potem zobaczyłem te 8 pkt dla Izraela
0
Estonia się rozkręca
3
@PatrychoO to nie Holender a ten dzban z EBU. Jury Holenderskie odmówiło udziału
2
@Dertinho Tylko jakoś pokłócili się w latach trzydziestych i czterdziestych.
3
Niemcom można wybaczyć, bo był taki okres w historii, że nie wspierali zbytnio Izraela.