Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ankara_Messi zamiast x.com w linku musi być twitter.com
Wystarczy podmienić
8
@Kgorecki2500 Bo małpy są mądrzejsze od ludzi. One tylko udają, żeby nie płacić podatków.
11
Na papieże Jagiellonia jest lepsza od Śląska przed sobotą. @FcPortoFan1999
1
@NeroTFP1 Dżuma i Proces top topów wśród lektur. Jeszcze bardzo dobrze wspominam "Stary człowiek i morze" i "Imię róży".
0
@Kgorecki2500 No nie nazwałbym chłopa zdrajcą. Były oficer KGB, większość życia spędził pewnie w ZSRR. Wątpię, żeby w ogóle czuł się Ukraińcem.
1
@FanBarcYxD Zdecydowanie bliżej Józka niż Robercika.
1
@HighestInTheRoom Tylko legendy pamiętają kogo oznaczyłeś i co napisałeś, a wpis wisiał mniej niż minutę.
4
W końcu nowe Trudne sprawy Barcelony. Już się doczekać nie mogłem.
1
@Nazio_87 Wielokrotnie
3
Ciekawe czy po 95 minucie też się będzie tak cieszyć Atalanta
16
Fajnie mieć kraj, w którym rząd ma jaja.
12
@Kgorecki2500 "Alternatywa dla Niemiec jest zbyt skrajna nawet dla nacjonalistów z innych państw europejskich"
Oh shit, here we go again.
6
@Sulimo A ja ostatnio musiałem dopłacić za bagaż... W jej wadzę zmieszczę się ja, moja narzeczona, nasze bagaże i jeszcze by pewnie zostało.
1
@Hellrider Nie żeby coś, ale dzisiaj zrobiłem w mieście 35 kilometrów. Uwaga - średnia prędkość 23km/h. Więc mi bez różnicy czy na ulicy stoi znak 50 czy 30. I tak szybciej nie pojedziesz niz te 35-40.
3
Proponuję odtworzyć unię personalną z Litwą. Na króla proponuję tego Pana, Ministra spraw zagranicznych Litwy
"Nie czuję się komfortowo przesyłając kondolencje, podczas gdy Iran wysyła drony, które są używane przeciwko ludności cywilnej na Ukrainie."
0
@FcPortoFan1999 Też chciałbym Xaviego w FC Porto. W ogóle jak najdalej od Barcelony bym go chciał.
3
@NeroTFP1 Też miałem taką rozkminę, gdy za tytuł laureata olimpiady geograficznej otrzymałem encyklopedię geografii.
0
@Arden Adrian Siemieniec za rok w Barcelonie.
0
@FcPortoFan1999 Jak o złote kalesony. Zagłębie wygrywając zapewni sobie 8 miejsce, a to nawet niezłe pieniądze. Jeżeli przegrają, to aż 3 drużyny będą miały ich w zasięgu.
0
@Kgorecki2500 Ciekawe czy u niech też będzie jakiś starszy, siwy pan, co będzie szukał śladów trotylu we wraku przez X lat.
18
Ciekawostka. Manchester Chory wygrał Premier League z liczbą 91 punktów. To nadal o 24 mniej niż mają zarzutów na koncie.
4
Najgorzej jak "115 zarzutów FC" zremisuje, a Arsenal nie klepnie Evertonu. To byłaby kwintesencja.
29
@Kgorecki2500 Ja bym zaczął wprowadzenia rejestru damskich bokserów ze szczególnym uwzględnieniem bijących matki.
1
@tomek8756 No zjawisko pogodowe to to nie jest :D
0
@Aragorn33 Thank you, USA.
0
@kondzix2115 Ale w tym roku to już na pewno wróci nasz Brazylijski Książę, zamknięty w Złotej Klatce.
1
@fart Zwień x.com/ na twitter.com/ w linku.
2
Mecz na streamie się nawet nie rozpoczął, a już Polonia w łeb xD
0
@FcPortoFan1999 Remis wystarczy, nie można być chciwym
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj Warta 1 punkcik z Legią i też zagwarantują sobie utrzymanie