2

@Ankara_Messi zamiast x.com w linku musi być twitter.com

Wystarczy podmienić

8

@Kgorecki2500 Bo małpy są mądrzejsze od ludzi. One tylko udają, żeby nie płacić podatków.

11

Na papieże Jagiellonia jest lepsza od Śląska przed sobotą. @FcPortoFan1999


1

@NeroTFP1 Dżuma i Proces top topów wśród lektur. Jeszcze bardzo dobrze wspominam "Stary człowiek i morze" i "Imię róży".

0

@Kgorecki2500 No nie nazwałbym chłopa zdrajcą. Były oficer KGB, większość życia spędził pewnie w ZSRR. Wątpię, żeby w ogóle czuł się Ukraińcem.

1

@FanBarcYxD Zdecydowanie bliżej Józka niż Robercika.

1

@HighestInTheRoom Tylko legendy pamiętają kogo oznaczyłeś i co napisałeś, a wpis wisiał mniej niż minutę.

4

W końcu nowe Trudne sprawy Barcelony. Już się doczekać nie mogłem.

1

@Nazio_87 Wielokrotnie

3

Ciekawe czy po 95 minucie też się będzie tak cieszyć Atalanta

16

Fajnie mieć kraj, w którym rząd ma jaja.


12

@Kgorecki2500 "Alternatywa dla Niemiec jest zbyt skrajna nawet dla nacjonalistów z innych państw europejskich"

Oh shit, here we go again.

6

@Sulimo A ja ostatnio musiałem dopłacić za bagaż... W jej wadzę zmieszczę się ja, moja narzeczona, nasze bagaże i jeszcze by pewnie zostało.

1

@Hellrider Nie żeby coś, ale dzisiaj zrobiłem w mieście 35 kilometrów. Uwaga - średnia prędkość 23km/h. Więc mi bez różnicy czy na ulicy stoi znak 50 czy 30. I tak szybciej nie pojedziesz niz te 35-40.

3

Proponuję odtworzyć unię personalną z Litwą. Na króla proponuję tego Pana, Ministra spraw zagranicznych Litwy

"Nie czuję się komfortowo przesyłając kondolencje, podczas gdy Iran wysyła drony, które są używane przeciwko ludności cywilnej na Ukrainie."


0

@FcPortoFan1999 Też chciałbym Xaviego w FC Porto. W ogóle jak najdalej od Barcelony bym go chciał.

3

@NeroTFP1 Też miałem taką rozkminę, gdy za tytuł laureata olimpiady geograficznej otrzymałem encyklopedię geografii.

0

@Arden Adrian Siemieniec za rok w Barcelonie.

0

@FcPortoFan1999 Jak o złote kalesony. Zagłębie wygrywając zapewni sobie 8 miejsce, a to nawet niezłe pieniądze. Jeżeli przegrają, to aż 3 drużyny będą miały ich w zasięgu.

0

@Kgorecki2500 Ciekawe czy u niech też będzie jakiś starszy, siwy pan, co będzie szukał śladów trotylu we wraku przez X lat.

18

Ciekawostka. Manchester Chory wygrał Premier League z liczbą 91 punktów. To nadal o 24 mniej niż mają zarzutów na koncie.

4

Najgorzej jak "115 zarzutów FC" zremisuje, a Arsenal nie klepnie Evertonu. To byłaby kwintesencja.

29

@Kgorecki2500 Ja bym zaczął wprowadzenia rejestru damskich bokserów ze szczególnym uwzględnieniem bijących matki.

1

@tomek8756 No zjawisko pogodowe to to nie jest :D

0

@Aragorn33 Thank you, USA.

0

@kondzix2115 Ale w tym roku to już na pewno wróci nasz Brazylijski Książę, zamknięty w Złotej Klatce.

1

@fart Zwień x.com/ na twitter.com/ w linku.

2

Mecz na streamie się nawet nie rozpoczął, a już Polonia w łeb xD

0

@FcPortoFan1999 Remis wystarczy, nie można być chciwym

0

@FcPortoFan1999 Dzisiaj Warta 1 punkcik z Legią i też zagwarantują sobie utrzymanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?