1

@Pawlak1992 Tak, to taki efekt

0

Szwajcar trzeba uczciwie przyznać - ma talent. Potrafi śpiewać.

0

Co oni widzą w tej Portugalii? Może nie mój gust, ale piosenka bardzo nijaka

3

Ukraina 0 pkt dla Polski? Deportować wszystkich.

4

Hahaha wybuczeli tego dzbana z EBU

0

@Reviven Sam mam krypto w WhiteBit i nie narzekam. Żadnego problemu z wypłacaniem. To także oficjalny crypto partner np. Faceit'a. Za samo granie w CS:GO dawali 5 dolarów na giełdzie/osobę.

Na Twitterze mają prawie 150k obserwujących https://x.com/WhiteBit?t=uJKyYUjDFBWu1JYRZ1v1jA&s=09

1

@Pawlak1992 Ja mam taką perełkę. Moim zdaniem jeden z, jak nie najbardziej utalentowany artysta w historii Eurowizji.


1

Jest Conchita!!

0

Francja, Chorwacja, Austria. Oby ktoś z nich.

1

@Kgorecki2500 Rzekłbym, że nawet geje lepiej śpiewają niż hetero. Freddie Mercury, Elton John, Sam Smith, nawet Michaela Jacksona można podpiąć

0

Wybitny Francuz, oby wygrał

3

Euro to od tyłu Orue, a Izrael od ty...lu lat dokonuje ludobójstwa na mieszkańcach Palestyny

0

Tu nie strzeli, tam nie poda...

2

@tristan87 Może i Eurowizji nie wygrał, ale moralne zwycięstwo już odniósł.

66

Do dziś nie mogę przeboleć, że wydaliśmy 300 baniek na Coutinho i Dembele...

A wystarczyło po odejściu Neymara postawić na Yamala. Mielibyśmy teraz 16 latka z 6 letnim doświadczeniem w grze na najwyższym poziomie...

2

@Kgorecki2500 Najlepszy występ Polaka na Eurowizji w historii:


0

@tristan87 Na jego miejscu nie zbliżałbym się do żyrandoli oraz okien.

4

@tristan87 Nawet Korwina rozbawił

7

0

@fart Oczywiście, że porażka.

0

@michaleu Miejmy nadzieję, że spodoba Ci się widowisko Dortmund vs Leverkusen

2

@Sulimo Nie no, spokojnie te pół bańki to znajdą. Na luzie będzie ta licencja.

8

@TheNekro94 Nawet jakby strzelił Barcelonie 3 bramy w El Classico to byłoby mi smutno i ocierałbym łzy banknotami 500 euro.

7

@misterio Ale tu chodzi o to, że jak jest nalot/powódź/tornado to bierzesz taki plecak i spierdzielasz do piwnicy czy do innego lasu. To w sumie akurat bardzo mądre zachowanie, żeby mieć jakieś konserwy, bandaże, noże i wodę w awaryjnym plecaku.

9

@barcanawieki Ale czy nie miał racji?

0

@Technik Liniowy podnosi chorągiewkę = spalony. Mógł odczekać z podniesieniem, Marciniak miał obowiązek odgwizdać.

1

Ale liniowego to powinni udupić za tą ostatnią akcję.

0

Może da radę Lewandowskiego wysłać do BVB na ten finał. Tak jakby 4 brameczki strzelił to nawet byłoby fajnie.

3

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Teraz to kartek prześcieradłom łysy nie daje, a Romanczukowi po jednym faulu dał żółtko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?