Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 Tak, to taki efekt
0
Szwajcar trzeba uczciwie przyznać - ma talent. Potrafi śpiewać.
0
Co oni widzą w tej Portugalii? Może nie mój gust, ale piosenka bardzo nijaka
3
Ukraina 0 pkt dla Polski? Deportować wszystkich.
4
Hahaha wybuczeli tego dzbana z EBU
0
@Reviven Sam mam krypto w WhiteBit i nie narzekam. Żadnego problemu z wypłacaniem. To także oficjalny crypto partner np. Faceit'a. Za samo granie w CS:GO dawali 5 dolarów na giełdzie/osobę.
Na Twitterze mają prawie 150k obserwujących https://x.com/WhiteBit?t=uJKyYUjDFBWu1JYRZ1v1jA&s=09
1
@Pawlak1992 Ja mam taką perełkę. Moim zdaniem jeden z, jak nie najbardziej utalentowany artysta w historii Eurowizji.
1
Jest Conchita!!
0
Francja, Chorwacja, Austria. Oby ktoś z nich.
1
@Kgorecki2500 Rzekłbym, że nawet geje lepiej śpiewają niż hetero. Freddie Mercury, Elton John, Sam Smith, nawet Michaela Jacksona można podpiąć
0
Wybitny Francuz, oby wygrał
3
Euro to od tyłu Orue, a Izrael od ty...lu lat dokonuje ludobójstwa na mieszkańcach Palestyny
0
Tu nie strzeli, tam nie poda...
2
@tristan87 Może i Eurowizji nie wygrał, ale moralne zwycięstwo już odniósł.
66
Do dziś nie mogę przeboleć, że wydaliśmy 300 baniek na Coutinho i Dembele...
A wystarczyło po odejściu Neymara postawić na Yamala. Mielibyśmy teraz 16 latka z 6 letnim doświadczeniem w grze na najwyższym poziomie...
2
@Kgorecki2500 Najlepszy występ Polaka na Eurowizji w historii:
0
@tristan87 Na jego miejscu nie zbliżałbym się do żyrandoli oraz okien.
4
@tristan87 Nawet Korwina rozbawił
7
@Amidamaru Zacytuję klasyka
https://zapodaj.net/plik-yg0K23a96V
0
@fart Oczywiście, że porażka.
0
@michaleu Miejmy nadzieję, że spodoba Ci się widowisko Dortmund vs Leverkusen
2
@Sulimo Nie no, spokojnie te pół bańki to znajdą. Na luzie będzie ta licencja.
8
@TheNekro94 Nawet jakby strzelił Barcelonie 3 bramy w El Classico to byłoby mi smutno i ocierałbym łzy banknotami 500 euro.
7
@misterio Ale tu chodzi o to, że jak jest nalot/powódź/tornado to bierzesz taki plecak i spierdzielasz do piwnicy czy do innego lasu. To w sumie akurat bardzo mądre zachowanie, żeby mieć jakieś konserwy, bandaże, noże i wodę w awaryjnym plecaku.
9
@barcanawieki Ale czy nie miał racji?
0
@Technik Liniowy podnosi chorągiewkę = spalony. Mógł odczekać z podniesieniem, Marciniak miał obowiązek odgwizdać.
1
Ale liniowego to powinni udupić za tą ostatnią akcję.
0
Może da radę Lewandowskiego wysłać do BVB na ten finał. Tak jakby 4 brameczki strzelił to nawet byłoby fajnie.
3
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Teraz to kartek prześcieradłom łysy nie daje, a Romanczukowi po jednym faulu dał żółtko.