4

Nie sposób się nie zgodzić xD


2

Pogoń graj teraz na czas!!!

0

Co tu zrobiła Wisełka xD A Pogoń w walce o ZERO TITULI XDDD

3

Hahaha, zero tituli loading

2

@Rewolucja123 Bredzisz

25

Kto dzisiaj kibicuje BVB daje mi herba, a kto kibicuje PSG, ten daje odpowiedź pod tym postem. Zobaczmy za kim jest La Bamba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 Nowe osiedle na Hetmańskiej, piękna sprawa.

1

Komentarz usunięty

1

2

Teraz to już muszą mu dać Złotą Piłkę.

0

@Ayato2k Wygrany i z 2 bramkami Lewego? Biorę w ciemno.

1

Gramy Araujo w ataku, żeby Urus nie zepsuł nic w obronie? Sprytnee

0

O poziomie naszej gry najlepiej świadczy fakt, że dwóch naszych zawodników odkleja, nawet gdy gramy z ekipą, która ma taki kolor spodenek, że wyglądają jakby z gołymi dupami latali.

0

Pojedynek bramkarzy kto bardziej odwalił. Moim zdaniem jednak Ter Stegen.

2

Po meczu Gundogan powinien wyjść i wygłosić przemówienie jak Grzegorz Skwara.

1

Przydałby się w szatni taki Romanczuk, który powiedziałby co myśli o Araujo czy Cancelo.

@FcPortoFan1999

3

Hattrick Araujo. 3 wybitne mecze z rzędu.

2

Ależ hattrick 3 mecze z rzędu z odpałem zawodnika. Araujo, Cancelo, Ter Stegen

0

@Michau98 W sumie Real to mogliby już wykluczyć, tak na wszelki wypadek.

3

@Radioactive9705 Pójdzie na tym Wiedźmin 3?

0

@FcPortoFan1999 Przecież już Siemieniec w piątek się do tego odniósł. Nie rozumiem afery xD


Szkoleniowiec Jagiellonii skomentował też sytuację z samego końca spotkania, w której Dominik Marczuk zmarnował doskonałą szansę na gola: – Cieszę się, ze drużyna jest razem i potrafi zarówno cieszyć się ze zdobytych goli, jak i reagować na te trudne momenty. Nie buduje się jednak drużyny głaszcząc wszystkich po głowie, w szatni jest inaczej. Jedni pocieszą, a inni zganią. To całkiem naturalna reakcja różnych zawodników i to właśnie widzieliśmy po strzale Dominika – ocenił Adrian Siemieniec.

https://weszlo.com/2024/04/26/adrian-siemieniec-wypowiedz-konferencja-jagiellonia-pogon/

7

@Pasiak Mnie zadowala

1

Pacjenci pod tlenem byli, ale zmarli


5

Podoba się dla mnie wynik Lecha

1

@Herato Zastał Liverpool drewniany, a wygrał LM i Premier League w erze Guardioli. To jest dobry wynik.

4

@MesQueUnClub_87 Gran Derbi o 21:00

2

@xvcWinterSoldier Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

0

@Dari0G Cracovia jutro musi grać o 3 punkty, to uciekną Koronie. Moim zdaniem Lech będzie miał ultra ciężko.

0

@FcPortoFan1999 W sumie obejrzałbym mecz 10 vs 10 :D

3

Klimala ma Jagiellonię w sercu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?