Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie sposób się nie zgodzić xD
2
Pogoń graj teraz na czas!!!
0
Co tu zrobiła Wisełka xD A Pogoń w walce o ZERO TITULI XDDD
3
Hahaha, zero tituli loading
2
@Rewolucja123 Bredzisz
25
Kto dzisiaj kibicuje BVB daje mi herba, a kto kibicuje PSG, ten daje odpowiedź pod tym postem. Zobaczmy za kim jest La Bamba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tomek8756 Nowe osiedle na Hetmańskiej, piękna sprawa.
1
Komentarz usunięty
1
@HolyGoalie97 xD
2
Teraz to już muszą mu dać Złotą Piłkę.
0
@Ayato2k Wygrany i z 2 bramkami Lewego? Biorę w ciemno.
1
Gramy Araujo w ataku, żeby Urus nie zepsuł nic w obronie? Sprytnee
0
O poziomie naszej gry najlepiej świadczy fakt, że dwóch naszych zawodników odkleja, nawet gdy gramy z ekipą, która ma taki kolor spodenek, że wyglądają jakby z gołymi dupami latali.
0
Pojedynek bramkarzy kto bardziej odwalił. Moim zdaniem jednak Ter Stegen.
2
Po meczu Gundogan powinien wyjść i wygłosić przemówienie jak Grzegorz Skwara.
1
Przydałby się w szatni taki Romanczuk, który powiedziałby co myśli o Araujo czy Cancelo.
@FcPortoFan1999
3
Hattrick Araujo. 3 wybitne mecze z rzędu.
2
Ależ hattrick 3 mecze z rzędu z odpałem zawodnika. Araujo, Cancelo, Ter Stegen
0
@Michau98 W sumie Real to mogliby już wykluczyć, tak na wszelki wypadek.
3
@Radioactive9705 Pójdzie na tym Wiedźmin 3?
0
@FcPortoFan1999 Przecież już Siemieniec w piątek się do tego odniósł. Nie rozumiem afery xD
Szkoleniowiec Jagiellonii skomentował też sytuację z samego końca spotkania, w której Dominik Marczuk zmarnował doskonałą szansę na gola: – Cieszę się, ze drużyna jest razem i potrafi zarówno cieszyć się ze zdobytych goli, jak i reagować na te trudne momenty. Nie buduje się jednak drużyny głaszcząc wszystkich po głowie, w szatni jest inaczej. Jedni pocieszą, a inni zganią. To całkiem naturalna reakcja różnych zawodników i to właśnie widzieliśmy po strzale Dominika – ocenił Adrian Siemieniec.
https://weszlo.com/2024/04/26/adrian-siemieniec-wypowiedz-konferencja-jagiellonia-pogon/
7
@Pasiak Mnie zadowala
1
Pacjenci pod tlenem byli, ale zmarli
5
Podoba się dla mnie wynik Lecha
1
@Herato Zastał Liverpool drewniany, a wygrał LM i Premier League w erze Guardioli. To jest dobry wynik.
4
@MesQueUnClub_87 Gran Derbi o 21:00
2
@xvcWinterSoldier Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
0
@Dari0G Cracovia jutro musi grać o 3 punkty, to uciekną Koronie. Moim zdaniem Lech będzie miał ultra ciężko.
0
@FcPortoFan1999 W sumie obejrzałbym mecz 10 vs 10 :D
3
Klimala ma Jagiellonię w sercu