1

@Kgorecki2500 "Jesteśmy w Europie od tysiąca lat."

A 1001 lat temu to gdzie byliśmy? W Afryce?

1

@LM10GOAT 1. BVB, Bayern, Real, PSG

Nigdy nie będę za żadnymi szejkami. Super, że już jedni odpadli, pora na drugich.

2

Zawsze cieszy jak Szejki odpadają

3

Dajcie mi Luton, bo nie wytrzymie Haland

1

Brawo Rudy, oby tak dalej!

0

Walczyć Real, walczyć z szejkami!

0

Dawać Real, niszczyć szejków!!!

0

@kuz Też nie znoszę Szejków, level wyżej od realu za to jak zniszczyli futbol.

2

Jedziemy z Szejkami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Tak już na spokojnie, gdy emocje opadły, doszedłem do pewnych wniosków.

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich. Zwolnić każdego łącznie ze sprzątaczką toalet.

0

@GeneralXavi Ok, ale dla mnie i całego świata nadal jest to kompromitacja. Nie na poziomie Live i Romy, ale nadal kompromitacja.

1

@MateS Nie no, wygrać na wyjeździe 3:2, mieć bramkę u siebie a mimo to łapiesz idiotyczną czerwoną a później ładują ci 4 brameczki. Wcale to nie jest kompromitacja xD

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że jest mi to do szczęścia niepotrzebne

1

@FcPortoFan1999 Ja to teraz kibicuje BVB albo Arsenalowi.

4

@Bartek1817 Szkoda, że od ostatniego triumfu, bo 7UP od Bayernu jest zbyt ikoniczne, żeby w tak zacnym gronie się nie znaleźć :D

1

@Pedri16Future Też mocny kandydat. Może jakiś towarzyski puchar z nimi powinniśmy rozegrać.

13

Nie wiem czy jest drugi taki klub, którego kibice kłócą się, który mecz w LM był większą kompromitacją. A najlepsze jest, że co roku nowe argumenty dochodzą :D

19

@PatrychoO Wracamy co roku od 2015. Chyba prowadzi nas Mojżesz, że dopiero kurna za 40 lat powrócimy na dobre.

0

@Kamiloza91 Przegrał zawodnik czy drużyna? To jest kompromitacja mając zaliczkę na wyjeździe i prowadząc po 15 minutach u siebie, dostać 4 bramy. Nie jest to absolutna katastrofa jak z Live czy Romą, ale zdecydowanie zagraliśmy fatalnie i jesteśmy pośmiewiskiem w oczach całego świata. I ta czerwona kartka to też zdecydowanie element frajerstwa, bo poważni zawodnicy nie zachowują się na tym poziomie, tak jak Araujo.

0

@marcin62 Przerabiałem to na w niedziele oglądając Jagiellonię. Dobrze prawisz.

1

@Popitek12 Wymieniamy Lewego za Wielkiego Mentala Ronaldo i ten drugi prowadzi nas za rok do triumfu w LM.

0

@Murazor No to zdecydowanie na naszą niekorzyść, ale jednak na wyjazdach graliśmy 11vs11 przez cały mecz i nawet przez chwilę nie prowadziliśmy. De facto błąd jednego zawodnika zniszczył cały plan na mecz. Ciężko to porównać do spuszczonych łbów z Romą czy Live.

0

@Comentateiro Ja uważam, że mniejsze frajerstwo niż przytoczone, ale nadal jest to kompromitacja.

0

@Murazor Nie na poziomie Liverpoolu lub Romy, bo to była całkowita katastrofa, ale mając 4:2 w dwumeczu, przegrać w ten sposób, to z całą pewnością jest wstyd i żenada.

1

@Kamiloza91 To nie był taki dramat jak na Anfield czy z Bayernem, ale skompromitowaliśmy się jak co roku w oczach całego świata i tego nic nie zmieni. Mieliśmy 4:2 w dwumeczu, a skończyło się jak skończyło.

2

@krol211 A w takim przypadku to nadal nie byłaby czerwona kartka? Atak od tyłu, bez szans na wytrącenie piłki, a wyłącznie na przewrócenie rywala? Wówczas nie ma zasady o żółtej...

2

@Kapitan hawk Kilka niedociągnięć, a gdzie tu są dociągnięcia?

0

@abram3k 100 mln? Teraz to max ugrają 10 mln + 10 mln w zmiennych za wygranie 5 ZP

0

@jeonek Od zawszę twierdzę, że drużynę należy budować od wysokiego, silnego, szybkiego Murzyna.

48

Prawda jest taka, że gdyby Dembele strzelił na 4:0 z Liverpoolem, to dzisiaj byśmy nie odpadli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?