0

Piękny wynik Śląska

0

Jechać z Tottenhamem. Wislo zrób to samo 2 maja

7

Mistrzowska odpowiedź XD


0

@QQL5 Nie, skądże? :D

6

@Pawlak1992 W samochodzie wolę czytać książki, a w domu audiobooki.

7

@Rl9k1nG Oznacza, że mamy przerąbane.

1

@Pressinho Niestety, podobno Freddie Mercury był trudny do ściągnięcia, a bez niego nie ma Queen :D

2

I cyk, karnecik na Jagiellonię właśnie się zwrócił, bo po meczu koncert Zenka xD



@FcPortoFan1999

8

@kynio302 Mistrzostwo świata.

3

Jedyne co mnie pociesza, to szansa na Kloppa za rok po Xavim... Może po prostu nie chcieli zatrudniać kogoś tylko na rok, skoro jest szansa na przekonanie Niemca, który sobie rok akurat odpocznie i wróci do trenowania..

0

@AmigoBlancos Po co tu tego dzbana wstawiasz?


Nie napisał nikt inteligentny, nigdy.

2

@Ojciec5tkidzieci Wystarczy jakikolwiek dowód zakupu potwierdzający kupno produktu w danym sklepie i o danej godzinie. Wydruk z konta będzie git.

1

@bartas97 Jeżeli tak na to patrzymy, to MVP zdecydowanie sędzia. Najlepszy transfer Realu ten Sato.

5

Już wiem czemu Lewy nie podał Tiburonowi z PSG XD

1

@Firestone Moim zdaniem całym obwodem nie przeszła.

8

Jak na razie żadnej większej kontrowersji. Dobry mecz sędziego.

1

Cancelo to jest lepszy Semedo xDD

0

Brawo ŁKSSSSSSSSSSSSSSS

0

Moim zdaniem mogłaby to być czerwona.

0

@GeneralXavi Porównywanie umów sponsorskich podpisanych po rynkowych, konkurencyjnych cenach, do nielimitowanego pompowania pięniędzy przez właściciela z Arabii.

Najważniejsze, żeby sztuczne twory pompowane przez petrodolary odpadały.

0

@GeneralXavi Bardzo dobrze, że tak uderzył. Im mniej szejków w półfinałach tym lepiej.

9

Komentarz usunięty

0

@sewciu50 Jaka Francja? Nawet z grupy nie wyjdą, bo Wielka Polska ich wyjaśni.

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Trzeba być nieźle odklejonym, żeby myśleć, że Jagiellonię czy Śląska obchodzą puchary. Tu liczy się tylko pierwsze miejsce, a co będzie później to nieważne. Pretensje można mieć tylko do Lecha czy Legii, które odjechały reszcie ligi za pieniądze z pucharów xD

0

@FcPortoFan1999 Pora na czerwoną kartkę obrońcy

0

Co zrobił Kuciak? XD

0

@RosjaninBut Niemcy przynajmniej przeprosili. Rosjanie to tak średnio.

1

Kingdom Come: Deliverance II ZAPOWIEDZIANE!

I to jeszcze w tym roku!


0

@Antimadridista_WR Ja kibicuje futbolowi, więc najważniejsze, żeby szejki nie wygrały.

0

@Jarema2000 Dla mnie najważniejsze, żeby P$G I $ity nie wygrało LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?