Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tristan87 Przecież to musi być prowo-wpis. Niemożliwe, że ktoś serio to pisze. Jeszcze ta czapka Balenciagi xD
1
@IronSanHybrid Jeżeli Erika jest podobna to co powiesz o tym hymnie :D
2
@IronSanHybrid Aż prawe ramie same się podnosi.
13
@Ojciec5tkidzieci Ważę 75kg przy wzroście 175cm. Potrafię wycisnąć 80kg na klatę czy przejechać rowerem 80km na strzała.
Boję się pobierania krwi, mdli mnie na samą myśl. Wejdę do przychodni 140 BPM, więcej niż po rowerze czy wyciskaniu. Na dodatek po każdym pobieraniu mam miesiąc siłki z głowy, bo siniak na pół ręki.
3
@MesQueUnClub_87 Jak trener zabraniał wchodzić sankami w rywali.
1
@tadzik447 Nie, bo PSG wtedy nie istniało. Ale mógłby być ich kibicem, bo w końcu PSG ma Wieżę Eiffla w herbie.
5
@aspr1me Idąc tym tropem on mógłby być kibicem PSG, gdyby już wtedy ten klub istniał
https://i.insider.com/55832b4f6bb3f72d2c0aa3ad?width=800&format=jpeg&auto=webp
54
@marcin62 Dlatego ja ludzi obrażam z VPN, a merytoryczne komentarze pisze ze swojego IP.
1
@Encore W końcu prawdziwy Pontifex Maximus i Imperator Romanus
1
@Mow_mi_Douglas Każdego skazać na przymusową pracę fizyczną aż do wypracowania pełnej kwoty. Oczywiście pracę przeliczyć po miesięcznej minimalnej krajowej.
17
@Arden Ekspert z La Rambli
0
@NeroTFP1 Salamon to chyba dlatego, że będzie specjalistą od dopingu na kadrze. To już lepiej było Skrzypczaka wziąć.
Brak Marczuka to nieporozumienie xD
2
@KrychaFCB zmień x.com/ na twitter.com/ w linku
10
@Kgorecki2500 I wyszkolony żołnierz pozwolił podejść dzikusowi z taką dzidą na odległość dźgnięcia?
0
@LambiPL No zdaje sobie sprawę i dlatego jestem w szoku, że szkolony żołnierz nie zdawał sobie z tego sprawy.
1
@tristan87 Co to za żołnierz, że pozwolił jakiemuś sprzedawcy kebaba podejść i wsadzić sobie kosę... Chłop nie był szkolony?
9
@Kgorecki2500 Ale to jest bardzo dobry pomysł. Zrównajmy zasiłki imigrantów do poziomu Rumunii w całej UE. Wtedy już nikt tu nie przybędzie.
0
@FcPortoFan1999 Zwykły stolarz z Azorów robi 9 goli i 7 asyst (bez SFG) i robi to będąc środkowym pomocnikiem odpowiedzialnym także za obronę.
Ale nie zostaje MVP sezonu, bo w Grosicki robi brum brum na skrzydle, nawet nie wracając do obrony.
3
@Kapitan hawk Oczywiście, że tak. Ja często wymieniam się swoim chłopakiem.
2
Grosicki MVP sezonu zaprowadził drużynę przegrywów do zero tituli i braku europejskich pucharów.
Nene w tym czasie musi mieć tam ubaw na widowni xD
11
Adrian Siemieniec trenerem sezonu.
Rumak okradziony.
0
@tristan87 Przecież to nawiązanie właśnie do serii "U Pana Boga", czyli komedii nagrywanych właśnie na Podlasiu, skąd między innymi startuje Krajewski.
Widać, że nie jest to na poważnie.
6
@DLFCB Widać, że Legia zarówno sportowo jak i instytucjonalnie, odjechała reszcie kraju za hajs z LM.
1
@Sysia11 To może pogadajmy ile zarabia mistrz świata w psich zaprzęgach. Co ty w ogóle porównujesz xD
1
@FcPortoFan1999 Teraz już po zakończeniu sezonu w Hiszpanii i w Polsce mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że lepiej oglądało mi się Jagiellonię Siemieńca niż Barcelonę Xaviego xD
1
Ależ to będzie superpuchar. Wisła najgorszy sezon ligowy w historii vs Jaga z najlepszym sezonem w historii xD
2
Jezus Maria z kim ta Pogoń przegrała puchar xD
0
@FcPortoFan1999 A właśnie z grilla wróciłem i oglądam jak sobie radzi Wisła, bo następny mecz to z nami w Białymstoku dopiero zagrają.
1
Ależ to będzie potężny superpuchar pomiędzy Jagiellonią a Wisłą xD
2
@Sulimo Mieliście jedno zadanie - spuścić Koronę...