3

oprawa kibiców Realu w przyszłości haha


0

@Cwaniak4 kupili Grealisha i dlatego zrezygnowali z Messiego.

3

Jurgen Klopp:

"Mój największy trenerski sukces zrodził się z katastrofy! Przegraliśmy z Barceloną 0:3 w półfinale Ligi Mistrzów. Przed rewanżem nie było patosu. Zabrałem chłopaków na odprawę, powiedziałem trochę o taktyce, a później rzuciłem:

Gramy bez dwóch najlepszych napastników na świecie i wszyscy mówią, że awans jest niemożliwy. Prawdopodobnie mają rację -bądźmy szczerzy. Ale ponieważ w tej drużynie jesteś Ty, a także Ty, również Ty, mamy szansę. Tylko dlatego! Nikt inny nie byłby w stanie tego dokonać!

Naprawdę w to wierzyłem! Nie chodziło mi o to, jakimi piłkarzami są ci ludzie. Jakie mają umiejętności i technikę. Chodziło o to, co musieli przejść w życiu, by zostać graczami Liverpoolu. Podczas meczu byłem już najmniej ważny. Oni tego dokonali, wraz z 54 tysiącami ludzi na trybunach. Piękne w piłce jest to, że nie możesz niczego dokonać sam! Bez wsparcia innych nie istniejesz!"

44

4

haha co za chłop


0

@AmadiRM u mnie piękna wiosna :)

1

@FCBMati10 wiesz chodzi też o fakt że dodaje zdjęcie w koszulce Realu a każdy pamięta co śpiewał na fecie mistrzowskiej.

5

już go nie lubimy haha


7

nawet Leo docenił


1

@Gaucho niesamowite oddanie za barwy :) nam właśnie tego brakuje od kilku lat.

1

gdybym ja się tak przejmował komentarzami trolli jak większość tutaj to bym zgłupiał i depresji dostał :D polecam wrzucić na luz/olewać to ich bardziej zaboli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

niesamowite jest to ile rzeczy się musi wydarzyć pomiędzy żeby Real awansował.

1

brawo dla Realu za pokazanie charakteru i awans do finału :) trzymam kciuki i bede całym serduszkiem za Liverpoolem w finale.

0

ale szambo wybiło :D

2

widzimy się za 45 minut :D mam nadzieje ze w zajebistych humorach po odpadnieciu Realu.

0

@Jacu327 a później się obudzisz :D

15

ale on był kozakiem


0

Prezydent Rosji Władimir Putin całkowicie się przeliczył w swoich wojennych kalkulacjach.

Olaf Scholz (kanclerz Niemiec)

0

to już trzeci raz w ciągu dwóch miesięcy


5

ale oczy *-*


2

@Deviler jego podstawówka jest połączona z liceum :) są matury więc ma wolne.

1

@Marcelinho99 mi głównie chodzi o sposób w jaki odpadamy :) już ciul z tymi tofeami. My nawet nie chcemy rywalizować i walczyć w Europie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

i kolejny sezon za nami, znów zaczyna się "rewolucja" i tłumaczenie porażek tym że nie mamy szerokiej kadry :) a tak naprawde drużyny z dużo słabszymi nazwiskami wyciągają maksa i dochodzą np tak jak Villarreal do półfinału Ligi Mistrzów :) Straszne jest to że Barcelona nie potrafi zagrać nawet w 60-70% swoich możliwości żeby uniknąć kompromitacji w Europie.

0

była sobie dziewczynka w różowych włosach i już jej nie ma.

0

podsumowanie ponad dwóch miesięcy wojny w Ukrainie.


1

FIFA 2022 za darmo dla użytkowników PS Plus

1

@jacobFCB Raphinha sprawdził się w dużo mocniejszej lidze niż Malcom :) więc zawsze to jakiś punkt odniesienia.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?