Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
oprawa kibiców Realu w przyszłości haha
0
@Cwaniak4 kupili Grealisha i dlatego zrezygnowali z Messiego.
3
Jurgen Klopp:
"Mój największy trenerski sukces zrodził się z katastrofy! Przegraliśmy z Barceloną 0:3 w półfinale Ligi Mistrzów. Przed rewanżem nie było patosu. Zabrałem chłopaków na odprawę, powiedziałem trochę o taktyce, a później rzuciłem:
Gramy bez dwóch najlepszych napastników na świecie i wszyscy mówią, że awans jest niemożliwy. Prawdopodobnie mają rację -bądźmy szczerzy. Ale ponieważ w tej drużynie jesteś Ty, a także Ty, również Ty, mamy szansę. Tylko dlatego! Nikt inny nie byłby w stanie tego dokonać!
Naprawdę w to wierzyłem! Nie chodziło mi o to, jakimi piłkarzami są ci ludzie. Jakie mają umiejętności i technikę. Chodziło o to, co musieli przejść w życiu, by zostać graczami Liverpoolu. Podczas meczu byłem już najmniej ważny. Oni tego dokonali, wraz z 54 tysiącami ludzi na trybunach. Piękne w piłce jest to, że nie możesz niczego dokonać sam! Bez wsparcia innych nie istniejesz!"
44
jak on to zrobił...
https://x.com/SkillsNoContext/status/1522248756514676736
4
haha co za chłop
0
@AmadiRM u mnie piękna wiosna :)
1
@FCBMati10 wiesz chodzi też o fakt że dodaje zdjęcie w koszulce Realu a każdy pamięta co śpiewał na fecie mistrzowskiej.
5
już go nie lubimy haha
7
nawet Leo docenił
1
@Gaucho niesamowite oddanie za barwy :) nam właśnie tego brakuje od kilku lat.
1
gdybym ja się tak przejmował komentarzami trolli jak większość tutaj to bym zgłupiał i depresji dostał :D polecam wrzucić na luz/olewać to ich bardziej zaboli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
niesamowite jest to ile rzeczy się musi wydarzyć pomiędzy żeby Real awansował.
1
brawo dla Realu za pokazanie charakteru i awans do finału :) trzymam kciuki i bede całym serduszkiem za Liverpoolem w finale.
0
ale szambo wybiło :D
2
widzimy się za 45 minut :D mam nadzieje ze w zajebistych humorach po odpadnieciu Realu.
0
@Jacu327 a później się obudzisz :D
15
ale on był kozakiem
0
Prezydent Rosji Władimir Putin całkowicie się przeliczył w swoich wojennych kalkulacjach.
Olaf Scholz (kanclerz Niemiec)
0
to już trzeci raz w ciągu dwóch miesięcy
5
ale oczy *-*
2
@Deviler jego podstawówka jest połączona z liceum :) są matury więc ma wolne.
1
@Marcelinho99 mi głównie chodzi o sposób w jaki odpadamy :) już ciul z tymi tofeami. My nawet nie chcemy rywalizować i walczyć w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
i kolejny sezon za nami, znów zaczyna się "rewolucja" i tłumaczenie porażek tym że nie mamy szerokiej kadry :) a tak naprawde drużyny z dużo słabszymi nazwiskami wyciągają maksa i dochodzą np tak jak Villarreal do półfinału Ligi Mistrzów :) Straszne jest to że Barcelona nie potrafi zagrać nawet w 60-70% swoich możliwości żeby uniknąć kompromitacji w Europie.
0
była sobie dziewczynka w różowych włosach i już jej nie ma.
0
podsumowanie ponad dwóch miesięcy wojny w Ukrainie.
1
FIFA 2022 za darmo dla użytkowników PS Plus
1
@jacobFCB Raphinha sprawdził się w dużo mocniejszej lidze niż Malcom :) więc zawsze to jakiś punkt odniesienia.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika