Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
wojna
0
Thiago w formie jest magiczny.
2
Jakub Błaszczykowski do sędziego Sylwestrzaka po meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock:
"Oby pan później nie dzwonił jak reszta. Zawsze później robicie tak samo. Z Lechem też nie było, a później mi tłumaczycie 50 na 50. Już się na was zaczyna nagonka, za to co robicie z VAR-em".
1
@Medium rezerwy uruchomią w momencie kiedy nie będzie skąd transportować gaz.
0
gaz
6
cudo
10
całym serduszkiem za nimi
3
Gazprom od godziny 8 czasu polskiego całkowicie wstrzyma dostawy gazu do Polski w ramach kontraktu jamalskiego. Rosyjska spółka poinformowała, że powodem jest odrzucenie przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) płatności za gaz w rublach.
0
@Survier dronami też
11
informacje się potwierdziły: Ukraina dronami i toczkami niszczy składy paliwa i amunicji w Rosji.
8
Gerard Badia:
Każdy chce zarabiać więcej i ja to też rozumiem. Tylko troszkę mi szkoda, gdy piłkarz akceptuje ofertę z innego klubu, która jest tylko odrobinę lepsza od obecnej, która nie zmienia jego życia.
Dzisiaj zawodnicy bardzo szybko się męczą jednym otoczeniem, ciągle chcą zmiany. I zawsze na pierwszym miejscu są dla nich pieniądze, a piłka nożna na drugim. To mnie boli. Ja też gram dla pieniędzy, ale dzisiejszy futbol za bardzo się wokół nich kręci.
Wolałem stare czasy np Totti miał oferty z Realu Madryt i jestem pewien, że mógł zarabiać trzy razy więcej niż w Romie. Ale wiedział, że pieniądze, które dostaje w Romie, spokojnie mu wystarczą. Oczywiście zawsze mógł mieć więcej, ale wolał zostać tam, gdzie ludzie go kochali.
(twitter)
5
wojna
3
twitter.
17
twitter
1
@Herato jak już coś to Karim w jakimś stopniu go zastepuje.
9
cudo
26
Benzema co za chłop :D
nie strzelił 2 karnych w ostatnim meczu z Osasuną a w najwazniejszym meczu sezonu strzela wcinką/panenką.
0
@wojopancer no to ty nie wyczułeś :D
0
@norbi77 mentalem można też nazwać sytuacje w której nie idzie ale wyciąga się maksa :)
2
@wojopancer super masz przeżycia zwyrolu.
0
@DaPidejpi ponoć Bruno dostał główną role w Ratatuj :) + rezygnuje z piłki bo i tak nic nie wygra z United.
1
ja rozumiem że mental i gra do końca :) ale jak można nie wykorzystać tylu 100% okazji?. Przecież to są zawodowcy na najwyższym poziomie a skuteczność z Realem na poziomie Ekstraklasy albo i gorzej.
0
ten wynik to najmniejszy wymiar kary
2
ulala
7
ale to był kocur
3
i znów Real wyciąga maksa ze swojej słabej gry
2
City w końcu przełożyło poziom z Premier League.
0
to jest właśnie City :) szybko rozegrana akcja na idealnie wbiegającego De Bruyne.
0
@Ksavix Real kilka lat temu był dużo lepszy piłkarsko niż teraz.
0
jak Manchester City zagra swoją piłke to awansuja :) są o klase lepsi od Realu.