5

wojna


0

Thiago w formie jest magiczny.

2

Jakub Błaszczykowski do sędziego Sylwestrzaka po meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock:

"Oby pan później nie dzwonił jak reszta. Zawsze później robicie tak samo. Z Lechem też nie było, a później mi tłumaczycie 50 na 50. Już się na was zaczyna nagonka, za to co robicie z VAR-em".

1

@Medium rezerwy uruchomią w momencie kiedy nie będzie skąd transportować gaz.

0

gaz


6

cudo


10

całym serduszkiem za nimi


3

Gazprom od godziny 8 czasu polskiego całkowicie wstrzyma dostawy gazu do Polski w ramach kontraktu jamalskiego. Rosyjska spółka poinformowała, że powodem jest odrzucenie przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) płatności za gaz w rublach.

0

@Survier dronami też

11

informacje się potwierdziły: Ukraina dronami i toczkami niszczy składy paliwa i amunicji w Rosji.


8

Gerard Badia:

Każdy chce zarabiać więcej i ja to też rozumiem. Tylko troszkę mi szkoda, gdy piłkarz akceptuje ofertę z innego klubu, która jest tylko odrobinę lepsza od obecnej, która nie zmienia jego życia.

Dzisiaj zawodnicy bardzo szybko się męczą jednym otoczeniem, ciągle chcą zmiany. I zawsze na pierwszym miejscu są dla nich pieniądze, a piłka nożna na drugim. To mnie boli. Ja też gram dla pieniędzy, ale dzisiejszy futbol za bardzo się wokół nich kręci.

Wolałem stare czasy np Totti miał oferty z Realu Madryt i jestem pewien, że mógł zarabiać trzy razy więcej niż w Romie. Ale wiedział, że pieniądze, które dostaje w Romie, spokojnie mu wystarczą. Oczywiście zawsze mógł mieć więcej, ale wolał zostać tam, gdzie ludzie go kochali.

(twitter)

5

wojna

3



twitter.

17



twitter

1

@Herato jak już coś to Karim w jakimś stopniu go zastepuje.

9

cudo


26

Benzema co za chłop :D

nie strzelił 2 karnych w ostatnim meczu z Osasuną a w najwazniejszym meczu sezonu strzela wcinką/panenką.

0

@wojopancer no to ty nie wyczułeś :D

0

@norbi77 mentalem można też nazwać sytuacje w której nie idzie ale wyciąga się maksa :)

2

@wojopancer super masz przeżycia zwyrolu.

0

@DaPidejpi ponoć Bruno dostał główną role w Ratatuj :) + rezygnuje z piłki bo i tak nic nie wygra z United.

1

ja rozumiem że mental i gra do końca :) ale jak można nie wykorzystać tylu 100% okazji?. Przecież to są zawodowcy na najwyższym poziomie a skuteczność z Realem na poziomie Ekstraklasy albo i gorzej.

0

ten wynik to najmniejszy wymiar kary

2

ulala


7

ale to był kocur


3

i znów Real wyciąga maksa ze swojej słabej gry

2

City w końcu przełożyło poziom z Premier League.

0

to jest właśnie City :) szybko rozegrana akcja na idealnie wbiegającego De Bruyne.

0

@Ksavix Real kilka lat temu był dużo lepszy piłkarsko niż teraz.

0

jak Manchester City zagra swoją piłke to awansuja :) są o klase lepsi od Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?