Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daniel Omielańczuk w KSW :D super wzmocnienie wagi ciężkiej.
9
@Jacu327 a ja licze ze awansuje zespół który gra lepszy/ładniejszy dla oka futbol czyli- Manchester City
0
nie ma mocnego haha
0
@Bartosz85 bo nie ma Leo w La Lidze :D
18
fajny gest
1
@Jakchcesz dziekuje :) ale jednak wole analizy starych wyjadaczy z La Rambli.
2
@MSN30 no jakoś musisz się z nią skontaktować
6
Barca
2
niestety
0
@AllBundy no to dziwne masz podejście do ulubionego klubu.
0
@AllBundy spoko sezonowcu
0
De Jong
3
@Emhyr haha :D przecież De Jong nawet 70 nie jest wart a gdzie jeszcze Bruno.
0
ten to miał ułożoną stope
0
Ekstraklasa
0
wojna
2
Zelenski
9
masakra...
0
@BART97 i ty masz 25 lat? :D
0
@BART97 jaki Robert rekord Messiego pobije?
1
@LloretDeMar taki to pożyje :) często kontuzjowany a jak jest już na boisku to podaje do najbliższego.
1
W niektórych miejscach w Polsce występują znaczne problemy z dostawami gazu po tym, jak firma Novatek Green Energy sp. z o.o wstrzymała dostawy łącznie już do kilkunastu gmin. O trudnej sytuacji poinformowały m.in. władze Łeby w woj. pomorskim. — Robimy wszystko, żeby wznowić dostawy gazu do gmin, do których był dostarczany przez rosyjską firmę objętą sankcjami — zapewnił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, pełnomocnik rządu ds. uchodźców wojennych Paweł Szefernaker.
0
istnieje jakaś Polska strona z profesjonalną analizą spotkań Barcelony?
6
wow
57
ale się wystraszyłem haha
https://naforum.zapodaj.net/f49bf7a0d768.jpg.html
1
szkoda ze piękny futbol nie wygra :) nie da się oglądać tej nudnej piłki Liverpoolu ^^
0
@ToreTToOO nie maja tak klasowych zawodników żeby grać z czołówką otwarty futbol :) jedyny sposób to właśnie praca całego zespołu w defensywie i kontry.
0
@Dieselzor sam sobie odpowiedziałeś haha
1
City-Liverpool to ja sobie moge kilka razy w roku obejrzeć :D taki finał City-Villarreal byłby piękny.
0
Historia nie pamięta w jakim stylu wygrało się Lige Mistrzów :)