Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rewolucja123 odejście Dembele, De Jonga i Depaya a przyjście Lewego, Raphini, Kessiego i Solera biore w ciemno.
8
Adama skreślony
5
Polska
0
@konrad1661 za duże pieniążki bym sprzedał :) Frenkie nie przeskoczy pewnego poziomu w Barcelonie i nie zbliży się do swojego prime z Ajaxu.
6
Bayraktar w akcji
0
Kibicie Trabzonspora po wygraniu Ligi
2
@marcin62 też się bardzo zaskoczyłem
7
masakra
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1520874603446476801
4
wojna
1
za dużo w Fife gracie wymagając od chłopaka który nie grał kilka miesięcy świeżości i dynamiki.
0
@SinMistico nie wolno się cieszyć z 3 punktów?
0
@Sulimo a mi brakuje od nich emocji przy sytuacjach bramkowych
0
szkoda ze Luuk nie zagrał od początku patrząc na naszą gre i pomysł Xaviego na to spotkanie.
4
@yoda69
50 komentarzy w ciągu jednego dnia :D widać że bardzo teskniłeś.
5
Legion "Wolna Rosja" idzie na front. Jednostki utworzone z Rosjan występujących przeciw Putinowi, po dwóch miesiącach szkolenia przeniosły się na pola bitew we wschodniej Ukrainie.
2
@Janiama 3:0 dla Barcy
2
@Malboro39 a co to zmienia? nie obchodzi mnie ten klub bo kibicuje Barcelonie od lat.
2
@Janas11224 zajebiste haha
5
@Malboro39 co mnie jakis Real obchodzi haha :D
9
ah ten Leo
4
u nich to normalne
12
moja ulubiona bramka Leo :)
0
@MatLMG jakoś z Aubameyangiem to funkcjonuje a też jest "gwiazdą" :) to żaden argument a żeby liczyć się w Europie potrzebna nam jest 9 na najwyższym poziomie a to gwarantuje Lewandowski.
2
@MatLMG czemu nie chcesz jednego z najlepszych piłkarzy na świecie w ostatnich latach? który swój prime ma właśnie teraz i ze swoim profesjonalnym podejściem i genetyką na najwyższym poziomie pogra jeszcze kilka lat + brakuje nam typowej 9 która gra dobrze tyłem do bramki :) nie mówiąc już o łatwości w strzelaniu bramek co właśnie potrafi Robert. Jak cena nie będzie powyżej 35-40 mln to zajebiste wzmocnienie i transfer na poziomie światowym.
1
@DonAndrzejos Lewandowski loading...
0
wojna
2
mam nadzieje ze chociaż w niedziele ludzie na La Rambli nie będą się kłócić czy można szanować Real i ich kibiców :D
1
@Kamilos84
Mbappe, Salah, Haaland
Benzema, De Bruyne, Lewandowski
1
@Malboro39 ale zaraz będziecie się gryźć i wyzywać :D
8
ale ładna grafika