Ibrakadabra19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
NM
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieję , że nawiąże do 9 Barcy z lat 2004-2009 :)
0
nie wie ktoś jakie numery mają thiago i fontas ?
a co do bojana , to chyba jest najlepsza decyzja , bo przy piątce messi ,villa, pedro , afellay i sanchez by sobie nie pograł
0
jak ja bym chciał pojedynku Chile z Brazylią... , w ćwierćfinale oczywiście
0
mnie też wkurzają te zachwyty wołka nad di marią czy higuainem , a od messiego wymaganie cudów z taką reprezentacją...
0
TheNekro94
bzdury -:-
0
Kurczę , przyzwyczaiłem się do listopadowych GD na CN ... chociaż przypomnijcie sobie GD w 2005 r. i Ronaldinho Show :D
0
a dlaczego się podniecali tym że messi gubi piłkę? bo obok iwańskiego siedział wołek - madridista ... , a że iwański chciał mu się przypodobać , to razem z nim się podniecał tym nurkiem di marią , każdym złym zagraniem ( chyba tylko 1 było ) messiego . dobrze , że poszedłem spać , zmarnowałbym 2,5 h na ich beznadziejne ględzenie
0
katallonczyk16
skąd masz to info ?
0
chyba od osiemnastu a nie od ośmiu lat
0
"blaugrana74 Moderacja
mam nadieje ze dojdzie do tych transferów bo my mamy takich ,,MĄDRYCH'' ludzi od taransferów że naprawde
1. Kupili Ibrę za 68mln i dali jeszcze Eto'o by po roku go sprzedać za 24mln???
2. Chca sprzedać Bojana i Jeffrena
3.Trzymają w klubie takiego Milito
4. Kupują ciągle napastników a powinni się zająć obrońcami bo Puyol i Abidal mają już po trzydziestce
5. Pieprza sie z Sanchezem proponują 28mln + 11 zmiennych a za Neymara proponują 50 mln
Więc prosze kupcie Sancheza bo to swietby zawodnik no i Fabę też bo to jednak jest Katalończyk "
no sory ale się nie mogłem od komentarza powstrzymać .
człowieku , chyba cię POJE***O!
zastanów się co piszesz
1. co do tego punktu się akurat zgadzam , ale zauważ , że oba transfery były robione przez 2 prezydentów
2.GDZIE pisze ci coś o CHĘCI sprzedania Bojana lub Jeffrena ?
3.A co ci szkodzi Milito ? że sobie w pucharze króla zagra , czy w końcówce ligi ?
4.No tu to mnie rozwaliłeś , oglądałeś ten sezon Barcy ?? MVP musiało cały sezon harować bez przerwy , nie miał ich kto odciążyć , dlatego się w lutym zacięli, a jeśli ich zmiennikiem był Bojan , to ja dziękuje. Obrońcy na nast. sezon : Alves,Adriano,Puyol,Abidal,Pique,Fontas,Maxwell,Milito + Mascherano w razie potrzeby . Nadal uważasz , że nam KONIECZNIE potrzebny obrońca ??
5. Trzeba być debilem , żeby wierzyć w te ploty o Neymarze, on ma klauzule 45 mln , więc nikt nie da 50 , i dobrze ci radze nie wierz we wszystko co jest w mediach
uuu trochę sie opisałem
0
bartez180
chyba zaaklimatyzują
0
ciekawe jaki numer sobie weźmie :)
0
wasze komentarze są genialne :D
przy niektórych się nieźle uśmiałem :D
0
Przecież Pele to brazylijczyk a Leo argentyńczyk , widać , że Pele zazdrosny :)
0
ale skrzydłowy ...
0
Taka prawda , że przez jeban*ch szejków płacimy więcej ...
A co do ataku bym się nie martwił , mamy jeszcze afellaya i może keirrisona :)
0
czyli 9 dla Keirrisona :)
0
50 mln dolarów ;]
0
gwozdziu
skąd masz takie info ?
0
Ludzie wyluzujcie , to czy to prawda , okaże się jutro .A jeżeli się uda , to chyba dzięki challengerowi rozkminiłem o co chodzi Pepowi . Z Sanchezem chce zrobić to co będzie chciał z Cescem ( Jeśli przyjdzie ) , to będzie zmiennik MVP , który da im oddychnąć w lutym , marcu .
0
Ci z realu puszą się że mają więcej mistrzostw , czy lm , przypomnijcie sobie co było jak ferguson przychodził do MU , liverpool 18 - man utd -8 , jak jest teraz mówić nie muszę . Ciekawe czy za 10 lat tacy sami cwaniaczki będą ;)
0
oj perez cieńko piszczy :)
0
Od paru lat chcemy kupić Cesca ,rozgrywającego , ale czemu do jasnej cholery nadal jest tyle idiotów , którzy myślą , że on xavi lub iniesta będą defensywnym pomocnikiem , ludzie ogranijcie się !!
0
Jedno jest pewne... jak przyjdzie rossi lub sanchez , to zamknie właściwie ławke dla Jeffrena ... ;/ chociaż przyznaje , sanchez jest zajebisty :)
0
Gustlik89
hmmm.... drybling , wytrzymałość , nieprzewidywalność , pressing , wymienność pozycji , perfekcyjna ttiki taka i wychodzenie na wolne pole , mam dalej wymieniać ??
0
Ja tam wolę Sancheza :)
0
PS. Jakby był Laporta w rządzie , to byśmy już po finale widzieli tytuł " Kun Blaugrana! "
...
Cule a muerte , a jak w hiszpanii?? tylko sport o tym nawija , czy jest coś konretniejszego ?
0
Jeżeli Kun Blaugrana dojdzie do skutku , to mamy spokój z transferami napadziorów przez najbliższe 3-4 lata
0
Ja w sobotę czułem , że to będzie mecz Villi , nawet powidziałem to kumplowi przed meczem , spełniło się ! :)
0
Ja myślę , żę jednym z faworytów , gdyby odszedł Pep ( ODPUKAĆ!!!) byłby Marco van Basten