0

co to był za pucharek po lewej ??

0

kiedy będą oceny ?

0

może i przerwa w meczach , ale okienko transferowe się rozkręci ;)

0

haha mou res leci ! :D

0

Będzie fiesta do pobrania ??

0

Będzie fiesta do pobrania ??

0

Barca B 2-0 , Soriano

0

ma ktoś linka , jak abi podnosi puchar ?na tapete

0

to było MVP!!

a ja się pytam gdzie jest koleś Rastafarnianin , który wczoraj trzęsł dup* że przegramy ;) ?

0

od 2003 roku kibicuję Barcelonie , a tyle już było feonomenalnych meczów z jej udziałem ... niesamowite , to się nazywa MAGIA FUTBOLU

VAMOS! ! !

0

Grali sobie w dziada :)

0

Na konferencji prasowej Pep powiedział , że i Puyi i Abi są gotowi do gry więc chyba to Masche będzie tym zmiennikiem w 2 połowie... chyba że to był blef

0

My z kumplem też to już dawno temu zauważyliśmy :( ... ale przepisy są po to , żeby je łamać ! :)

0

Kocham takie teksty , już jestem super zmotywowany na finał :)

0

Bohater 2006

0

a o 20:00 jest witamy na Wembley w NSport :D będzie widok na naszych :)

0

rafal20

myślisz , że kun przejdzie ? byłoby wspaniale ! chociaż ... jest real i chelsea ... zobaczymy

0

0

Ja się będe cieszył z każdego zawodnika zaoferowanego Barcelonie

0

Niemiecka lepsza od hiszpańskiej ? hahaha , dobre :)

0

Obiecuję tu i teraz , że jak będe miał wnuka , to zrobie z niego barcelonistę :)

0

* nie czytałem komentarzy oczywiście :)

0

sory Wesol03 ale nic nie czytałem tylko odrazu skrobnąłem komentarz :)

0

"Znam go, trenuję z nim codziennie. Nie jest nastawiony na grę indywidualną, ale gra przede wszystkim dla dobra drużyny".

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! Pepe ty chyba masz święta jeszcze w głowie :)

0

już go uwielbiam :P

0

memeczyslaw

ja to bym nic nie zmieniał :

Valdes

Alves-Pique-Puyol-Abidal

Busquets

Xavi Iniesta

Villa Pedro

Messi

A ławka :

Pinto

Milito

Adriano

Keita

Afellay

Jeffren

Bojan

0

dołączam się do prośby cules-pila

0

oj boli , boli :)

A co do Afellaya , to myślę że jego pozycja do końca roku będzie ,, ruchoma" , raz na skrzydłach , raz w środku , wszystko zależy czy barca ściągnie fabregasa , jeśli tak , afellay zostanie jako zmiennik skrzydłowych .

0

vamos_

na lewej obronie ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?