Ibrakadabra19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
NM
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.transfery.eurogol.pl/index.php?dzial=news&id_news=19855 4
0
co to był za pucharek po lewej ??
0
kiedy będą oceny ?
0
może i przerwa w meczach , ale okienko transferowe się rozkręci ;)
0
haha mou res leci ! :D
0
Będzie fiesta do pobrania ??
0
Będzie fiesta do pobrania ??
0
Barca B 2-0 , Soriano
0
ma ktoś linka , jak abi podnosi puchar ?na tapete
0
to było MVP!!
a ja się pytam gdzie jest koleś Rastafarnianin , który wczoraj trzęsł dup* że przegramy ;) ?
0
od 2003 roku kibicuję Barcelonie , a tyle już było feonomenalnych meczów z jej udziałem ... niesamowite , to się nazywa MAGIA FUTBOLU
VAMOS! ! !
0
Grali sobie w dziada :)
0
Na konferencji prasowej Pep powiedział , że i Puyi i Abi są gotowi do gry więc chyba to Masche będzie tym zmiennikiem w 2 połowie... chyba że to był blef
0
My z kumplem też to już dawno temu zauważyliśmy :( ... ale przepisy są po to , żeby je łamać ! :)
0
Kocham takie teksty , już jestem super zmotywowany na finał :)
0
Bohater 2006
0
a o 20:00 jest witamy na Wembley w NSport :D będzie widok na naszych :)
0
rafal20
myślisz , że kun przejdzie ? byłoby wspaniale ! chociaż ... jest real i chelsea ... zobaczymy
0
ja o transferze aguero do realu nic nie znalazłem , a znalazłem tylko to :
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/Sergio-Aguero-Odchodz%C4%99-z-Atletico-Madryt.html
0
Ja się będe cieszył z każdego zawodnika zaoferowanego Barcelonie
0
Niemiecka lepsza od hiszpańskiej ? hahaha , dobre :)
0
Obiecuję tu i teraz , że jak będe miał wnuka , to zrobie z niego barcelonistę :)
0
* nie czytałem komentarzy oczywiście :)
0
sory Wesol03 ale nic nie czytałem tylko odrazu skrobnąłem komentarz :)
0
"Znam go, trenuję z nim codziennie. Nie jest nastawiony na grę indywidualną, ale gra przede wszystkim dla dobra drużyny".
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! Pepe ty chyba masz święta jeszcze w głowie :)
0
już go uwielbiam :P
0
memeczyslaw
ja to bym nic nie zmieniał :
Valdes
Alves-Pique-Puyol-Abidal
Busquets
Xavi Iniesta
Villa Pedro
Messi
A ławka :
Pinto
Milito
Adriano
Keita
Afellay
Jeffren
Bojan
0
dołączam się do prośby cules-pila
0
oj boli , boli :)
A co do Afellaya , to myślę że jego pozycja do końca roku będzie ,, ruchoma" , raz na skrzydłach , raz w środku , wszystko zależy czy barca ściągnie fabregasa , jeśli tak , afellay zostanie jako zmiennik skrzydłowych .
0
vamos_
na lewej obronie ??