Ibrakadabra19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
NM
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby nie było powtórki sprzed tygodnia to będzie git :)
0
fifek skończ pisać linki
0
nie piszcie linków bo sie zaczyna ciąć
0
szukajcie na www.meczyki.pl
0
3333333 ! :)
0
nie , to 6 gol messiego
0
EĄ
Gol ?
0
Brawo Abidal!
0
Czyli Messi gra jako rozgrywający
0
10 kilan
ustawienie jest 4-3-3
0
Xavi , Pedro i Ibra pewnie wejdą w 2 połowie
0
Bojan gra zamiast Ibry
0
http://www.iraqgoals .net/7353-fc-barcelona-vs-athletic-bilbao-.html
tu macie po ang , usunąć spację
0
na camp nou będzie czerwono-niebieska furia jak znam barce , zmiotą arsenal z powierzchni ziemi , ale żeby teraz 3 nie puścić...
0
:D i co tu więcej mówić ? ;)
0
Macie ,, drewno " najpierw narzekacie potem cieszycie się i chwalicie pod niebiosa , take it easy :)
ide oglądać 2 połowe
0
siema ,jak tam mecz ?
0
ide oglądać
http://www.vshare.tv/live/199491/dfsgeee/1#player
0
zjeżdzaj spamerze
0
siema :) macie linka ?
0
Armani
Keita ? Od zawsze :)
0
to ciekawe jaka obrona bedzie za tydzień ...
Puyol Milito , Milito Chygra , Puyol Chygra ....
0
to chyba na koniec wejdzie pedro lub bojan
0
No to chyba keita i toure się cofną i pędzie 2 dm ....
0
Dzięki Piotr za transmisję ;)
Pique czerwona ;(
0
Siema :)
Jak tam mecz ?
0
Sory , że nie na temat , ale chciałbym się odnieść do planów transferowych Pepa :
Bramkarz : Pinto jest troche stary , więc przydałby się dobry zmiennik na przyszłoroczne CdR i końcówkę sezonu ( jak będziemy mieć pewnego mistrza )
Prawy Obrońca : Widać , że brakuje zmiennika dla Alvesa , dla mnie może być to oboętnie kto , przecież to zmiennik .
Środek Pomocy : Cesc Fabregas ,napewno byłbym bardzo szczęśliwy z jego powrotu na Camp Nou ale jak wyglądałby nasz środek pomocy to tylko sam Pep wie .
Lewy Skrzydłowy / Napsatnik : Jak dla mnie Pedro nie jest wcale gorszy od Silvy czy Maty , więc wartało by kupić młodego konkurenta dla Pedro , co zapowiadało by ciekawą rywalizację przy lewej flance , ewentualnie Ribery
To było tylko moje zdanie a jakie będą transfery przekonamy się w lecie .
0
Czy mi się zdaje czy na GolTv komentuje Ally McCoist ?
0
Abidal jest dzisaj nie do przejscia :)
0
cristiano9
... powiem tyle ; ,,bez komentarza "