0

Żeby nie było powtórki sprzed tygodnia to będzie git :)

0

fifek skończ pisać linki

0

nie piszcie linków bo sie zaczyna ciąć

0

szukajcie na www.meczyki.pl

0

3333333 ! :)

0

nie , to 6 gol messiego

0



Gol ?

0

Brawo Abidal!

0

Czyli Messi gra jako rozgrywający

0

10 kilan

ustawienie jest 4-3-3

0

Xavi , Pedro i Ibra pewnie wejdą w 2 połowie

0

Bojan gra zamiast Ibry

0

http://www.iraqgoals .net/7353-fc-barcelona-vs-athletic-bilbao-.html

tu macie po ang , usunąć spację

0

na camp nou będzie czerwono-niebieska furia jak znam barce , zmiotą arsenal z powierzchni ziemi , ale żeby teraz 3 nie puścić...

0

:D i co tu więcej mówić ? ;)

0

Macie ,, drewno " najpierw narzekacie potem cieszycie się i chwalicie pod niebiosa , take it easy :)

ide oglądać 2 połowe

0

siema ,jak tam mecz ?

0

0

zjeżdzaj spamerze

0

siema :) macie linka ?

0

Armani

Keita ? Od zawsze :)

0

to ciekawe jaka obrona bedzie za tydzień ...

Puyol Milito , Milito Chygra , Puyol Chygra ....

0

to chyba na koniec wejdzie pedro lub bojan

0

No to chyba keita i toure się cofną i pędzie 2 dm ....

0

Dzięki Piotr za transmisję ;)

Pique czerwona ;(

0

Siema :)

Jak tam mecz ?

0

Sory , że nie na temat , ale chciałbym się odnieść do planów transferowych Pepa :

Bramkarz : Pinto jest troche stary , więc przydałby się dobry zmiennik na przyszłoroczne CdR i końcówkę sezonu ( jak będziemy mieć pewnego mistrza )

Prawy Obrońca : Widać , że brakuje zmiennika dla Alvesa , dla mnie może być to oboętnie kto , przecież to zmiennik .

Środek Pomocy : Cesc Fabregas ,napewno byłbym bardzo szczęśliwy z jego powrotu na Camp Nou ale jak wyglądałby nasz środek pomocy to tylko sam Pep wie .

Lewy Skrzydłowy / Napsatnik : Jak dla mnie Pedro nie jest wcale gorszy od Silvy czy Maty , więc wartało by kupić młodego konkurenta dla Pedro , co zapowiadało by ciekawą rywalizację przy lewej flance , ewentualnie Ribery

To było tylko moje zdanie a jakie będą transfery przekonamy się w lecie .

0

Czy mi się zdaje czy na GolTv komentuje Ally McCoist ?

0

Abidal jest dzisaj nie do przejscia :)

0

cristiano9

... powiem tyle ; ,,bez komentarza "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?