Ibrakadabra19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
NM
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bajdinho84
no to żeś bajdnął
WYPOŻYCZYĆ Bojana i Jeffrena ??!!!
A na kiego czorta ?!!
kto będzie zmiennikiem villi na środku ataku jak nie bojan ?
0
ja stawiam na inter
0
Za bojana marc bartra a za jeffrena victor vazquez
0
max22111@o2.pl
tam o mu i valencii mówią
0
Idealnie :) , Thiago będzie grał na skrzydle ??
0
macie ich numery :D ??
hahaha
0
KATEGORYCZNIE NIE !
0
CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES BARCELONA
CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES BARCELONA
CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES BARCELONA
0
MADRID CARBON , SALUTA EL CAMPEON !!!!!!!!!! :D
0
Muszą ochłonąć i tak samo zaatakować jak w pierwszych 30 minutach
0
korba124
Messi ??? Chyba Xavi ;]
0
tu macie świetnego linka , ja mykam na meczyk :)
http://sportltv.com/sportltv.ph p
0
To miała być prowokacja panie Ronaldo ?? , to ja ją zripostuje : Strzeli dziewięć :)
0
łohohoho ja piernicze :D
0
no to liczymy na pana Vilanowe ^^
0
pato to nic , patrzcie na to : http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Barcelona-obserwuje-gwiazde-Borussii,wid,12743088,wiadomosc.html?ticaid=1b09a
hahahaha
0
edward
WYJAZD!
0
Już w meczu z hercules mówiłem żeby w uliczke grali
0
Mam nadzieję , że a Panatą zrobią to , co z sevillą jak ich z copa del rey wyelimonowali ;)
0
Fetta
Mówię , w uliczke i klepką
0
Powinni coś w uliczke zagrać
0
Moim skromnym zdaniem powinien zagrać Milito razem z Puyolem
0
2-0 ..:(
0
nie nie może grać
0
Czyżby 4 czekał na fabregasa ? :)
0
a i myślę że milan ma mistrza włoch w tym sezonie :)
0
Barca23
ale żeś wymyślił ...Muller? niech pokaże na co go stać w bayernie... Suarez?.... powiedział że nie opuści ajaxu ... a po za tym po co on nam? na ławke?
0
ja coś czuję że ten mascherano za dużo się nie nagra pep za bardzo lubi sergio żeby go dać do rezerwy...
0
w co nie możesz uwierzyć ? :)
0
Barcelona ! .. i szpaku :D