0

bajdinho84

no to żeś bajdnął

WYPOŻYCZYĆ Bojana i Jeffrena ??!!!

A na kiego czorta ?!!

kto będzie zmiennikiem villi na środku ataku jak nie bojan ?

0

ja stawiam na inter

0

Za bojana marc bartra a za jeffrena victor vazquez

0

max22111@o2.pl

tam o mu i valencii mówią

0

Idealnie :) , Thiago będzie grał na skrzydle ??

0

macie ich numery :D ??

hahaha

0

KATEGORYCZNIE NIE !

0



CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES BARCELONA

CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES BARCELONA

CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES BARCELONA

0

MADRID CARBON , SALUTA EL CAMPEON !!!!!!!!!! :D

0

Muszą ochłonąć i tak samo zaatakować jak w pierwszych 30 minutach

0

korba124

Messi ??? Chyba Xavi ;]

0

tu macie świetnego linka , ja mykam na meczyk :)

http://sportltv.com/sportltv.ph p

0

To miała być prowokacja panie Ronaldo ?? , to ja ją zripostuje : Strzeli dziewięć :)

0

łohohoho ja piernicze :D

0

no to liczymy na pana Vilanowe ^^

0

edward

WYJAZD!

0

Już w meczu z hercules mówiłem żeby w uliczke grali

0

Mam nadzieję , że a Panatą zrobią to , co z sevillą jak ich z copa del rey wyelimonowali ;)

0

Fetta

Mówię , w uliczke i klepką

0

Powinni coś w uliczke zagrać

0

Moim skromnym zdaniem powinien zagrać Milito razem z Puyolem

0

2-0 ..:(

0

nie nie może grać

0

Czyżby 4 czekał na fabregasa ? :)

0

a i myślę że milan ma mistrza włoch w tym sezonie :)

0

Barca23

ale żeś wymyślił ...Muller? niech pokaże na co go stać w bayernie... Suarez?.... powiedział że nie opuści ajaxu ... a po za tym po co on nam? na ławke?

0

ja coś czuję że ten mascherano za dużo się nie nagra pep za bardzo lubi sergio żeby go dać do rezerwy...

0

w co nie możesz uwierzyć ? :)

0

Barcelona ! .. i szpaku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?