Ibrakadabra19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
NM
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CAMPEONS 2009/2010 :)
0
Davide Santon
Tiaaa ,, przegrywa 2-2 " chyba u ciebie w pesie lub w fifie
0
Taths1
chodzi mi o zmiennika x)
0
Bramki w tym sezonie (liga)
Ibra- 16
Eto'o-12
0
G@ucho
Jak znam pepa to z villą zrobi to samo co z henrym czyli przesunie go na skrzydło , byłoby super gdyby trio w ataku wyglądało tak : Villa-Ibra-Messi
0
:)
VeB!
0
hubbarca
a na co ci arshavin jeśli ma villa przyjść?
na co ci clichy skoro mamy abidala i maxwella ?
i po co ci nani? żeby pedro , bojan i jeffren grzali ławę ?
w tym okienku transferowym oprócz villi i fabregasa powinien dojść prawy obrońca i tyle
0
hubbarca
a na co ci arshavin jeśli ma villa przyjść?
na co ci clichy skoro mamy abidala i maxwella ?
i po co ci nani? żeby pedro , bojan i jeffren grzali ławę ?
w tym okienku transferowym oprócz villi i fabregasa powinien dojść prawy obrońca i tyle
0
suchy
cesc przychodzi do barcy
0
Ja nie moge , laporta niezły jesteś ,Villa i Cesc w 1 dzień ...
VISCA !
0
Cały mecz atakowali , próbowali , dzięki im za to , ale w ostatnich 10 minutach miałem nerwy jak galareta ... szkoda , że nie będzie lm 2x z rzędu , no ale czym byłby futbol gdyby 1 drużyna cały czas wygrywała ?
0
A ja chciałbym taki skład:
VV
Alves-Milito-Pique-Maxwell
Busquets
Xavi Toure
Messi Pedro
Ibra
0
damiano
dobry żart , tam pisało ; Potrzebujemy was w środę , nie zawiedźcie nas!
jakoś tak
0
Borko
Taaaak suarez , a jak się okaże , że to 2 huntelaar to napewno zmienisz zdanie .
Temat skzydłowych jest już nudny jak flaki z olejem więc powiem tyle :
Byleby jakiegoś kupili ( z tych co się o nich już słyszało) to będzie ok
0
JackNWa
2-0
0
:D
1-0
0
no to jedziemy panowie ;)
0
karczes_14
tylko że tam leci teraz ruch-odra , po tym będzie mecz barcy ?
0
nie podoba mi się , że keita gra , lepiej by było postawić na toure
0
transmisje :
www.meczyki .pl
(usunąć spacje)
0
maro13
jaki kod mam wpisać żeby szło dalej ?
0
reddread
mnie też
0
wg mnie to sędzia się troche rozpędził z tymi kartkami
0
GOL! MESSI :)
0
http://iraqgoals.tv/ch1.html
na tym chodzi
0
Harpagan
Mi wyskakuje błąd wczytywania strony
0
Żaden link nie chodzi , ratunku .
0
minuta ciszy ?
0
kozik
ja też na tym oglądam ,ale jakość ok
0
witam :)
Nonono Guardiola odważnie , mam nadzieję , że to wypali