0

CAMPEONS 2009/2010 :)

0

Davide Santon

Tiaaa ,, przegrywa 2-2 " chyba u ciebie w pesie lub w fifie

0

Taths1

chodzi mi o zmiennika x)

0

Bramki w tym sezonie (liga)

Ibra- 16

Eto'o-12

0

G@ucho

Jak znam pepa to z villą zrobi to samo co z henrym czyli przesunie go na skrzydło , byłoby super gdyby trio w ataku wyglądało tak : Villa-Ibra-Messi

0

:)

VeB!

0

hubbarca

a na co ci arshavin jeśli ma villa przyjść?

na co ci clichy skoro mamy abidala i maxwella ?

i po co ci nani? żeby pedro , bojan i jeffren grzali ławę ?

w tym okienku transferowym oprócz villi i fabregasa powinien dojść prawy obrońca i tyle

0

hubbarca

a na co ci arshavin jeśli ma villa przyjść?

na co ci clichy skoro mamy abidala i maxwella ?

i po co ci nani? żeby pedro , bojan i jeffren grzali ławę ?

w tym okienku transferowym oprócz villi i fabregasa powinien dojść prawy obrońca i tyle

0

suchy

cesc przychodzi do barcy

0

Ja nie moge , laporta niezły jesteś ,Villa i Cesc w 1 dzień ...

VISCA !

0

Cały mecz atakowali , próbowali , dzięki im za to , ale w ostatnich 10 minutach miałem nerwy jak galareta ... szkoda , że nie będzie lm 2x z rzędu , no ale czym byłby futbol gdyby 1 drużyna cały czas wygrywała ?

0

A ja chciałbym taki skład:

VV

Alves-Milito-Pique-Maxwell

Busquets

Xavi Toure

Messi Pedro

Ibra

0

damiano

dobry żart , tam pisało ; Potrzebujemy was w środę , nie zawiedźcie nas!

jakoś tak

0

Borko

Taaaak suarez , a jak się okaże , że to 2 huntelaar to napewno zmienisz zdanie .

Temat skzydłowych jest już nudny jak flaki z olejem więc powiem tyle :

Byleby jakiegoś kupili ( z tych co się o nich już słyszało) to będzie ok

0

JackNWa

2-0

0

:D

1-0

0

no to jedziemy panowie ;)

0

karczes_14

tylko że tam leci teraz ruch-odra , po tym będzie mecz barcy ?

0

nie podoba mi się , że keita gra , lepiej by było postawić na toure

0

transmisje :

www.meczyki .pl

(usunąć spacje)

0

maro13

jaki kod mam wpisać żeby szło dalej ?

0

reddread

mnie też

0

wg mnie to sędzia się troche rozpędził z tymi kartkami

0

GOL! MESSI :)

0

0

Harpagan

Mi wyskakuje błąd wczytywania strony

0

Żaden link nie chodzi , ratunku .

0

minuta ciszy ?

0

kozik

ja też na tym oglądam ,ale jakość ok

0

witam :)

Nonono Guardiola odważnie , mam nadzieję , że to wypali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?