0

@azysko czyli lewy w Barcelonie zadebiutował w sparingu w USA czy w lidze?

0

@AnsuLamine ale po ilu lat słabego grania po transferze?

0

@Katalończyk 99 timo werner, kai havertz dwa przykłady z brzegu że dobre liczby w bundes o niczym nie świadczą

0

@Eklerek gość zagrał dobry sezon w bundes i dobrze wygląda na tle ekwadoru

0

@Eklerek ale jak oni za niego 100 wołają to chyba za dużo

0

@Hosh dlatego na grafice jest ta grupa krajów gdzie jest to możliwe

0


Co byście myśleli o mundialu/ euro? Byłoby w Polsce a nie trzeba jakoś bardzo stadionów rozbudować

1

@NeroTFP1 podpinam się żeby nie było że nie wierzyłem ( wierzę )

0

@Kubajnos345 tak samo z rashfordem było

0

@Kriszag tego alvareza który strzelał bramki w 5 meczach ligowych?

0

Dawać mi go tu jak ktoś ma go przekonać do biegania to tylko Flick

0

@Sekstet2009 ale przez to okno z alemanym deco nie mógł robić dużych transferów

0

@Sekstet2009 podaj jedną wtopę transferową deco

5

Ja bym teraz dawał coraz więcej grać temu xavi espart kupić na stałe cancelo i sprzedać balde

0

@AlphaNumeric niestety ale nie było by to tak nagłosnione jakby nie przełożyli meczu

2

@Ignareks biorąc pod uwagę nazwę użytkownika nie powinieneś się dziwić

0

@PJ777 plus zawsze nam się źle gra na zespoły co grają z kontry

0

@Dzieniu przed flickiem w życiu byś tak nie powiedział że rapha lepszy od viniego

1

@LeoMessiiBarcaPepa niektórzy to oczekują wygrania wszystkich meczów w sezonie

3

@TAN dlatego wygrywa z realem mając dużo gorszą kadrę

8

Przypominam że to jedyny lewo nożny obrońca w kadrze!!!

3

@liberoFCB masz przecież link do artykułu o nim, więc jaki problem?

1

@Luccas pamietaj że większośc tam to hiszpanie dla których 10 stopni to zimno

0

@Bogan nie ma w tej chwili dużo bocznych obrońców umiejących grać w defensywie dobrze więc on nie jest taki zły

1

@Lukas82 póki wygrywamy to nie ma co narzekać:)

0

@unic bo ładna bramka to autor dał taki tytuł nie wiem gdzie clicibait

0

@BORO_12 pamiętaj że jest już camp nou więc to jest info sprzed pół roku

0

@BORO_12 to w końcu wierzymy mediom czy nie?

0

@derus czyli naprawdę twierdzisz że chłop który ma depresję nie może pojechać do Izraela

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?