Ja124477yr4
Dołączył/a: luty 2024
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@azysko czyli lewy w Barcelonie zadebiutował w sparingu w USA czy w lidze?
0
@AnsuLamine ale po ilu lat słabego grania po transferze?
0
@Katalończyk 99 timo werner, kai havertz dwa przykłady z brzegu że dobre liczby w bundes o niczym nie świadczą
0
@Eklerek gość zagrał dobry sezon w bundes i dobrze wygląda na tle ekwadoru
0
@Eklerek ale jak oni za niego 100 wołają to chyba za dużo
0
@Hosh dlatego na grafice jest ta grupa krajów gdzie jest to możliwe
0
Co byście myśleli o mundialu/ euro? Byłoby w Polsce a nie trzeba jakoś bardzo stadionów rozbudować
1
@NeroTFP1 podpinam się żeby nie było że nie wierzyłem ( wierzę )
0
@Kubajnos345 tak samo z rashfordem było
0
@Kriszag tego alvareza który strzelał bramki w 5 meczach ligowych?
0
Dawać mi go tu jak ktoś ma go przekonać do biegania to tylko Flick
0
@Sekstet2009 ale przez to okno z alemanym deco nie mógł robić dużych transferów
0
@Sekstet2009 podaj jedną wtopę transferową deco
5
Ja bym teraz dawał coraz więcej grać temu xavi espart kupić na stałe cancelo i sprzedać balde
0
@AlphaNumeric niestety ale nie było by to tak nagłosnione jakby nie przełożyli meczu
2
@Ignareks biorąc pod uwagę nazwę użytkownika nie powinieneś się dziwić
0
@PJ777 plus zawsze nam się źle gra na zespoły co grają z kontry
0
@Dzieniu przed flickiem w życiu byś tak nie powiedział że rapha lepszy od viniego
1
@LeoMessiiBarcaPepa niektórzy to oczekują wygrania wszystkich meczów w sezonie
3
@TAN dlatego wygrywa z realem mając dużo gorszą kadrę
8
Przypominam że to jedyny lewo nożny obrońca w kadrze!!!
3
@liberoFCB masz przecież link do artykułu o nim, więc jaki problem?
1
@Luccas pamietaj że większośc tam to hiszpanie dla których 10 stopni to zimno
0
@Bogan nie ma w tej chwili dużo bocznych obrońców umiejących grać w defensywie dobrze więc on nie jest taki zły
1
@Lukas82 póki wygrywamy to nie ma co narzekać:)
0
@unic bo ładna bramka to autor dał taki tytuł nie wiem gdzie clicibait
0
@BORO_12 pamiętaj że jest już camp nou więc to jest info sprzed pół roku
0
@BORO_12 to w końcu wierzymy mediom czy nie?
0
@derus czyli naprawdę twierdzisz że chłop który ma depresję nie może pojechać do Izraela
0
Komentarz usunięty