0

@mekston może yamal

0

Antony wygra lub pedri

2

Ale panowie o czym my mówimy podrapać się po nosie nie wolno ale f*ck off 2 mecze ale i tak łaskawi real złoży odwołanie

6

@MirusAmisz i jeszcze motywacja aby być pierwszym w lidze

6

Dlatego warto być w top 8 lm żeby to była największą spina piłkarzy w tym tygodniu

1

Nie wierze...
Będę w barcelonie 28 marca 3 kwietnia jakby grali u siebie to byłbym jeszcze na atletico

0

Ale to więcej niż atletico w tym sezonie la liga

2

Bo real nie był w top 8 jakby barcelona nie była to mówiłby: Najlepszy możliwy format!

0

@MagdJanko i jak dołączy to równocześnie real madryt.pl : najpierw losuje uefa potem do barcelony idzie !

0

@MateuszDoniec ok dzięki

0

@PietrasCoelho bo nie masz argumentów

1

A my kiedy rywali poznamy?

3

0

@PietrasCoelho podaj zalety kupna olmo

0

@PietrasCoelho no właśnie tak mógł zbudować ten stadion jak będzie lepsza sytuacja finansowa 8 np. Nie kupować daniego olmo co więcej jest na trybunach i w szpitalu niż na boisku i to było wiadomo zanim przyszedł więc no

0

0

@Criss18Barca ale i tak więcej zag4a niż w Rzymie, bo tam się mszczą za brak transferu

0

@Luccas laporta niszczy klub na każdej płaszczyźnie od finansów po kibiców i to jest bardzo przykre

0

Tak wogole kiedy u nas ostatnio była oprawa? Tak z dwa lata temu

1

Real madryt .pl 3,2,1 negreira!

0

Pierwszy raz popełnili błąd na naszą korzyść xd

1

@mrboom ale wątpię że długo zagra

0

@KonopaaEagle Andry Robertson i Cody Gakpo

0

@ShawnC ale przez kounde też zremisowaliśmy

0

@ShawnC a ile z tych bramek przyczyniło się do przegranych?

0

@ShawnC a w którym momencie powiedziałem że przy bramkach gerrad Martin zawinił ? Ja mówię że popełnia błędy które nie kończą się golem chociażby z benficą w 88 minucie za słabo podał do szczeny albo z barbastrą

0

@ShawnC a itak mega dużo błędów gerrad Martin popełnia i to ci powie każdy kibic

0

@ShawnC w superpucharze pierwsza bramka dla realu, ze szczęsnym i z osasuną

0

@ShawnC no to kto popełnia mniej błędów? Balde czy gerrard martin?

0

@ShawnC ale itak najmniej z całej obronie (zwłaszcza jak nie ma martineza)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?