Ja124477yr4
Dołączył/a: luty 2024
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston może yamal
0
Antony wygra lub pedri
2
Ale panowie o czym my mówimy podrapać się po nosie nie wolno ale f*ck off 2 mecze ale i tak łaskawi real złoży odwołanie
6
@MirusAmisz i jeszcze motywacja aby być pierwszym w lidze
6
Dlatego warto być w top 8 lm żeby to była największą spina piłkarzy w tym tygodniu
1
Nie wierze...
Będę w barcelonie 28 marca 3 kwietnia jakby grali u siebie to byłbym jeszcze na atletico
0
Ale to więcej niż atletico w tym sezonie la liga
2
Bo real nie był w top 8 jakby barcelona nie była to mówiłby: Najlepszy możliwy format!
0
@MagdJanko i jak dołączy to równocześnie real madryt.pl : najpierw losuje uefa potem do barcelony idzie !
0
@MateuszDoniec ok dzięki
0
@PietrasCoelho bo nie masz argumentów
1
A my kiedy rywali poznamy?
3
@Pawlak1992 o 12
0
@PietrasCoelho podaj zalety kupna olmo
0
@PietrasCoelho no właśnie tak mógł zbudować ten stadion jak będzie lepsza sytuacja finansowa 8 np. Nie kupować daniego olmo co więcej jest na trybunach i w szpitalu niż na boisku i to było wiadomo zanim przyszedł więc no
0
@PietrasCoelho czemu?
0
@Criss18Barca ale i tak więcej zag4a niż w Rzymie, bo tam się mszczą za brak transferu
0
@Luccas laporta niszczy klub na każdej płaszczyźnie od finansów po kibiców i to jest bardzo przykre
0
Tak wogole kiedy u nas ostatnio była oprawa? Tak z dwa lata temu
1
Real madryt .pl 3,2,1 negreira!
0
Pierwszy raz popełnili błąd na naszą korzyść xd
1
@mrboom ale wątpię że długo zagra
0
@KonopaaEagle Andry Robertson i Cody Gakpo
0
@ShawnC ale przez kounde też zremisowaliśmy
0
@ShawnC a ile z tych bramek przyczyniło się do przegranych?
0
@ShawnC a w którym momencie powiedziałem że przy bramkach gerrad Martin zawinił ? Ja mówię że popełnia błędy które nie kończą się golem chociażby z benficą w 88 minucie za słabo podał do szczeny albo z barbastrą
0
@ShawnC a itak mega dużo błędów gerrad Martin popełnia i to ci powie każdy kibic
0
@ShawnC w superpucharze pierwsza bramka dla realu, ze szczęsnym i z osasuną
0
@ShawnC no to kto popełnia mniej błędów? Balde czy gerrard martin?
0
@ShawnC ale itak najmniej z całej obronie (zwłaszcza jak nie ma martineza)