0

@Guillegavira zgadzam się

2

@Ja124477yr4 nie mowie że to źle

0

a my znowu z la masią

0

@Faro właśnie virgili się przyda jak odpali bo brakuje skrzydłowych

0

@franiu w jakim sensie?

3

coż za przypadek że dzisiaj post

0

0

@Borneo dobrze to powiedz kto
Andreas wolniejszy od mekamve i wraca po kontuzji a araujo to araujo

1

Czekaj co???????

3

@Borneo xddddddddddd

1

@KacperVEB

1

Sommer zagrał 2 dobre mecze w karierze

1

no to ławka i brak przygotowania na mundial

0

Tak sobie myślę że można by przetestować fermina na 9 bo umie z głowy nie ma czegoś takiego jak lewy że musi 50 razy poprawić piłkę ale ma lepsze wejście w pole karne od ferrana. Wydaje mi się że jak wyjdziemy składem wychowanków to może być dobry pomysł

0

@LatajacyHolender ale nie mówie ze teraz już tylko za rok dwa

0

Duet cubarsi huijsen ale by to siadło

2

@Gaucho na real madryt pl sukces sezonu to porazka barcy

0

@Terapuls no tak ale im dłużej katarski projekt nie bedzie sie sprawdzał tym lepiej

1

@Terapuls jednak chyba lepiej zeby inter wygrał niz psg i dembele złota piłka

0

@Hubertusk ale 2 dał barcelonie

0

@Faro który wszedł 30 min temu?

1

@Lewangoooolsky ja bym wyszedł inigo na lewym obroncy

4

@panczo i -15 punktów dla Evertonu

9

Warto też zanznaczyć robotę jaka na lewej obronie zrobił inigo martinez

0

@FCB24 prędzej szczęsny

4

@kacperowski20 nie wykluczałbym ze jakby miał taki sam początek jak w realu to dawno by go już nie było

0

@MessiSuarezNeymar zwykła sportowa złość nic nadzwyczajnego to samo yamal robi

0

@Lordzi lepszy on niż fermin dzisiaj

2

@mate92 prawy psuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?