Ja124477yr4
Dołączył/a: luty 2024
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym meczu po tych dwóch minutach widać jaki jest ważny (jak ktoś nie wiedział)
0
Ale panowie szczęsny jest więc nie przegramy :)
1
@KrychaFCB nie mógł powiedzieć wszystko wina Tuska to musiał coś wymyślić
0
W sumie może na napastnika tego biertha
5
@Messibestplayerintheworld chyba bayern bo inter gra defensywnie trochę a z takimi nam trudniej w tym sezonie chociaż z drugiej strony bayern w formie może być trudniejszy i fajnie byłoby zobaczyć 4 Polaków w jednym półfinale lm
0
Ej tak w sumie kdb ogłosił że odchodzi z city więc zagra w fazie grupowej kmś a potem pakuje walizkę i nara czy odejdzie jak city odpadnie?
0
@Blue9 tylko kiedy był plan to oddać?
2
@Popitek12 sevilla real betis? Jaki finał?
0
@Ja124477yr4 dla realu oczywiście
1
Taki prima aprilis dzisiaj od alaby
0
A może tego 3 napastnika w artykule
Czyli krzysia
1
@fotohobby byłem wczoraj pod ośrodkiem treningowym barcy i miał na ręce duży bandaż i autografu nie mógł dać więc coś tam mu się stało
0
Byłem widziałem potwierdzam
2
I ta relacja na meczykach :"Torre padł w polu karnym, ale momentalnie się podniósł. Chyba próbował nabrać sędziego."
0
orientuje sie ktoś kiedy piłkarze fc barcellony kończą trening?
z gory dzieki za odpowiedź
0
wie ktoś o której kończy sie trening w barcelonie?
0
wie ktoś o której kończy sie trening w barcelonie?
1
@kubix05 czyli z finlandią 3
0
Proszę holandio po zwycięstwo
3
jaki kraj taki xavi
0
@Pedri16Future a nawet 2
0
Można gdzieś obejrzeć ten mecz?
0
Da się gdzieś ten puchar kataloni oglądać?
0
@daniel32778 a zwłaszcza nie w taką ilość meczów co on
0
@Barcaa12 ale lepiej żeby yamal był rezerwowy a nie 17 /18latek jedzie 90% minut
3
Brawo @Moderacja za wywalenie kogo trzeba
0
Wiecie jakiego meczu dzisiaj 8 rocznica? :)
0
@Hosh nawet poprzedni mecz z benficą był lepszy bo chociaż zagrał
1
Jak pedri MVP?!
4
@PiotrR prędzej on niż lewy dzisiaj mam wrażenie