1

W tym meczu po tych dwóch minutach widać jaki jest ważny (jak ktoś nie wiedział)

0

Ale panowie szczęsny jest więc nie przegramy :)

1

@KrychaFCB nie mógł powiedzieć wszystko wina Tuska to musiał coś wymyślić

0

W sumie może na napastnika tego biertha

5

@Messibestplayerintheworld chyba bayern bo inter gra defensywnie trochę a z takimi nam trudniej w tym sezonie chociaż z drugiej strony bayern w formie może być trudniejszy i fajnie byłoby zobaczyć 4 Polaków w jednym półfinale lm

0

Ej tak w sumie kdb ogłosił że odchodzi z city więc zagra w fazie grupowej kmś a potem pakuje walizkę i nara czy odejdzie jak city odpadnie?

0

@Blue9 tylko kiedy był plan to oddać?

2

@Popitek12 sevilla real betis? Jaki finał?

0

@Ja124477yr4 dla realu oczywiście

1

Taki prima aprilis dzisiaj od alaby

0

A może tego 3 napastnika w artykule


Czyli krzysia

1

@fotohobby byłem wczoraj pod ośrodkiem treningowym barcy i miał na ręce duży bandaż i autografu nie mógł dać więc coś tam mu się stało

0

Byłem widziałem potwierdzam

2

I ta relacja na meczykach :"Torre padł w polu karnym, ale momentalnie się podniósł. Chyba próbował nabrać sędziego."

0

orientuje sie ktoś kiedy piłkarze fc barcellony kończą trening?
z gory dzieki za odpowiedź

0

wie ktoś o której kończy sie trening w barcelonie?

0

wie ktoś o której kończy sie trening w barcelonie?

1

@kubix05 czyli z finlandią 3

0

Proszę holandio po zwycięstwo

3

jaki kraj taki xavi

0

@Pedri16Future a nawet 2

0

Można gdzieś obejrzeć ten mecz?

0

Da się gdzieś ten puchar kataloni oglądać?

0

@daniel32778 a zwłaszcza nie w taką ilość meczów co on

0

@Barcaa12 ale lepiej żeby yamal był rezerwowy a nie 17 /18latek jedzie 90% minut

3

Brawo @Moderacja za wywalenie kogo trzeba

0

Wiecie jakiego meczu dzisiaj 8 rocznica? :)

0

@Hosh nawet poprzedni mecz z benficą był lepszy bo chociaż zagrał

1

Jak pedri MVP?!

4

@PiotrR prędzej on niż lewy dzisiaj mam wrażenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?