1

Załuje tylko odpadniecia z LM

0

czemu chciecie nnajslabszych jak ma byc mecz pelen emocij to chce City

0

musi Neymar nie grac w rewanżu bo chyba go tam by skopali, Munir Sandro S.Roberto w ataku z Barcy B kogos tez musi odpoczać duzo z pierwszej 11stki

0

w końcu jakiś dobry przeciwnik na Camp Nou czekam na dobry poziom VeB !

0

link do meczu ma ktos pl

0

nie działa ....

0

Macie fajny link do meczu?

0

macie transmije?

0

Macie po Polsku?

0

macie gdzies caly mecz do sciagniecia lub obejrzenia bo nie mam eleven...

0

gdzie mozna obejrzec?

0

Komentarz usunięty

1

a ja pech po wiatrach musze antene ustawiac ;p

0

to pewne ze do konca sezonu tam pisze ze nei caly miesiac za free ale potem jak to bedzie?

0

SLUCHAJCIE PONOC LALIGA WRACA DO NC + tylko nie wiem czy na stałe. znajdizecie info na fangol . p l

0

Dzielny Rafa jest poradzi sobie i wroci lepszy!

0

jak mam cyfre + moge gdzies la liga ogladac na tv?

0

jak przeniesli La Lige z cyfry + to moge gdzies obejrzec Barce obojetnie gdzie byle w TV?

0

jak nigdy dobre losowanie !

0

Komentarz usunięty

0

Messi ma po prostu pecha z kim musi sie tam użerać Higuain szkoda gadac oraz banega wszedl nic nie potrafil zdzialac

0

jak spiewaja campnoes mozna to gdzies znalesc by na tel zgrac/?

0

Dajcie link koszulki co wiekszosc miala na sobie po wreczeniu pucharu prosze

0

2 godziny Panowie!

1

Barca, Baarca, Baaaaarca ♥

0

jak mozesz podaj link

0

Powinien Suarez zagrac maks jedną polowe . po co ryzykowac

0

Barca sobie radzi z przeciwnikami co maja biały trykot ;p wiec OBY OBY ♥

5

nie zdziwię się jak Xavi jeszcze będzie trenował Barcę jak Messi będzie jeszcze tu grał ;)

1

Boże Alves gdzie Ci lepiej bedzie jak nie tu . Przemyśl to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?