Jabol33
Dołączył/a: grudzień 2010
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Załuje tylko odpadniecia z LM
0
czemu chciecie nnajslabszych jak ma byc mecz pelen emocij to chce City
0
musi Neymar nie grac w rewanżu bo chyba go tam by skopali, Munir Sandro S.Roberto w ataku z Barcy B kogos tez musi odpoczać duzo z pierwszej 11stki
0
w końcu jakiś dobry przeciwnik na Camp Nou czekam na dobry poziom VeB !
0
link do meczu ma ktos pl
0
nie działa ....
0
Macie fajny link do meczu?
0
macie transmije?
0
Macie po Polsku?
0
macie gdzies caly mecz do sciagniecia lub obejrzenia bo nie mam eleven...
0
gdzie mozna obejrzec?
0
Komentarz usunięty
1
a ja pech po wiatrach musze antene ustawiac ;p
0
to pewne ze do konca sezonu tam pisze ze nei caly miesiac za free ale potem jak to bedzie?
0
SLUCHAJCIE PONOC LALIGA WRACA DO NC + tylko nie wiem czy na stałe. znajdizecie info na fangol . p l
0
Dzielny Rafa jest poradzi sobie i wroci lepszy!
0
jak mam cyfre + moge gdzies la liga ogladac na tv?
0
jak przeniesli La Lige z cyfry + to moge gdzies obejrzec Barce obojetnie gdzie byle w TV?
0
jak nigdy dobre losowanie !
0
Komentarz usunięty
0
Messi ma po prostu pecha z kim musi sie tam użerać Higuain szkoda gadac oraz banega wszedl nic nie potrafil zdzialac
0
jak spiewaja campnoes mozna to gdzies znalesc by na tel zgrac/?
0
Dajcie link koszulki co wiekszosc miala na sobie po wreczeniu pucharu prosze
0
2 godziny Panowie!
1
Barca, Baarca, Baaaaarca ♥
0
jak mozesz podaj link
0
Powinien Suarez zagrac maks jedną polowe . po co ryzykowac
0
Barca sobie radzi z przeciwnikami co maja biały trykot ;p wiec OBY OBY ♥
5
nie zdziwię się jak Xavi jeszcze będzie trenował Barcę jak Messi będzie jeszcze tu grał ;)
1
Boże Alves gdzie Ci lepiej bedzie jak nie tu . Przemyśl to!