0

Nieoficjlane zawsze pozniej było OFICJALNE.

0

skad wiecie z kim zagramy w lliga?

0

JUTRO ARG-KOLUMBIA 02;45

0

ja REALOWI zazdroszcze tylko kasy. no bo kupili juz ze 4 a za jednego dali 30mln i nadal chca kupic Neymara. a my nie mozemy jednego transferu dokonczyc :( ale mam nadzieje ze to nastapi. Cesc i Sanchez zapraszamy.

0

cholera Real kupuje zawodnikow a my nie mozemy jednego nawet kupic :(

0

chcialbym aby Cesc dolaczyl. i Sanchez. a co do tematu ty sie pilnuj w Realku. bo tylu pomocnikow zaden klub nie mial. a co do Mou ze 2rok zawsze trofea tylko pamietajcie nigdy w 2roku nie zmeirzyl sie z Barca w lidze tylko w LM, wiec Barca do BOJU Mou do gnoju.

0

Cesca juz nie chce go. THIAGO MISTRZ nastepca . Xaviego

0

UEFA wybrała Węgra, Viktora Kassai, na arbitra głównego nadchodzącego finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Manchesterem United, a FC Barceloną.

0

Sorry REAL 3;1 prowadzi 60min

0

Barca do 55min prowadzi na wyjeździe 3;1 ale mnie to nie martwi i tak BARCA NAJLEPSZA i wygra WSZYSTKO !!

0

Jestem pierwszy dzien zarejestrowany w tym serwisie. powiem krotko KOCHAM BARCE kibicuje jej od 10lat :) a wedlug mnie Snejder slusznie go nie ma wiadomo MS wygrana XAVIEGO I INIESTY jak bylo w 2006r. Ronaldinho najlepszy ale Włochy wygrali MŚ i Cannavaro ze złota pilka tak samo jest w tek sytuacji

Ile jutro obstawiacie wynik Barcy wedlug mnie gladko 4;0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?