Jabol33
Dołączył/a: grudzień 2010
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieoficjlane zawsze pozniej było OFICJALNE.
0
skad wiecie z kim zagramy w lliga?
0
JUTRO ARG-KOLUMBIA 02;45
0
ja REALOWI zazdroszcze tylko kasy. no bo kupili juz ze 4 a za jednego dali 30mln i nadal chca kupic Neymara. a my nie mozemy jednego transferu dokonczyc :( ale mam nadzieje ze to nastapi. Cesc i Sanchez zapraszamy.
0
cholera Real kupuje zawodnikow a my nie mozemy jednego nawet kupic :(
0
chcialbym aby Cesc dolaczyl. i Sanchez. a co do tematu ty sie pilnuj w Realku. bo tylu pomocnikow zaden klub nie mial. a co do Mou ze 2rok zawsze trofea tylko pamietajcie nigdy w 2roku nie zmeirzyl sie z Barca w lidze tylko w LM, wiec Barca do BOJU Mou do gnoju.
0
Cesca juz nie chce go. THIAGO MISTRZ nastepca . Xaviego
0
UEFA wybrała Węgra, Viktora Kassai, na arbitra głównego nadchodzącego finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Manchesterem United, a FC Barceloną.
0
Sorry REAL 3;1 prowadzi 60min
0
Barca do 55min prowadzi na wyjeździe 3;1 ale mnie to nie martwi i tak BARCA NAJLEPSZA i wygra WSZYSTKO !!
0
Jestem pierwszy dzien zarejestrowany w tym serwisie. powiem krotko KOCHAM BARCE kibicuje jej od 10lat :) a wedlug mnie Snejder slusznie go nie ma wiadomo MS wygrana XAVIEGO I INIESTY jak bylo w 2006r. Ronaldinho najlepszy ale Włochy wygrali MŚ i Cannavaro ze złota pilka tak samo jest w tek sytuacji
Ile jutro obstawiacie wynik Barcy wedlug mnie gladko 4;0