0

Enrique się zemsci ;)

0

Tez sie obawiałem ze nie bd transmisji ale jest ♥

0

Kto był trenerem Bayernu jak dostaliśmy 7;0? henkes jeszcze?

0

OBY BEZ KONTUZJI!!

1

juz 28 ale ten czas zapierd... ;)

1

jest w stanie powalczyc z Pique o sklad.. no ale pecha ma niesamowitego

0

0

Mascherano jest najlepszy w obronie.

0

BARTHA DO pierwszej '11' i to już!

0

wiecie, że każdy nowy napastnik strzelał w pierwszym swoim klasyku... czekam na Luisa !

1

na 100% Suarez zagra w poniedzialek?

0

OK dzięki

0

yhy czyli nc+ raczej wziac? nie mam wyboru innego

0

witam mam prosbe
bo cchce zamowic satelite do TV a nei wiem co wybrac. cyfre czy nc+ zalezy mi tylko aby kazda lige mogl co weekennd obejrzyc. co lepsze?

0

aguero out lavezzi w h j lepiej gral

0

MUSI ten atak dać sukcesy Musi. Oby godnego obrońce kupili Godina np.

0

Ile radosci dał Radrigez Messiemu niewiarygodne co czuje Messi teraz.

0

Ja to ide pograć na orlika w końcu pogoda dopisuje trzymajcie się Albicelestes!.

0

Official; Suarez to FC Barcelona.

2

a Zubi śpi jak inni juz działają i kupuja ŚO

0

Trudno, zdarzają się w piłce takie wypadki . Wracaj mistrzu.

0

jest Wart tyle ;)

0

Według mnie powinni go kupić klasyczna '9' w końcu ;) ale ŚO ciężko będzie kogoś kupić dobrego i młodego ;]

0

A audi Cup bedize w polsat sport i dziwne graja w wtorek 18 chyba i odrazu w srode tez graja .wiec 2 inen sklady beda chyba/

0

A audi Cup bedize w polsat sport i dziwne graja w wtorek 18 chyba i odrazu w srode tez graja .wiec 2 inen sklady beda chyba/

0

BAN! - Ice

0

KTOREGO GRAJA TOWRZYSKI?

0

a co do Alexisa mam przeczucie że bedzię to numer 22.

0

PROSZE O SANCHEZIE :

http://www.youtube.com/ watch?v=YM78qr-u8CA&feature=fvst

0

Z JAKIM NUMEREM BEDZIE GRAL?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?