Jabol33
Dołączył/a: grudzień 2010
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Enrique się zemsci ;)
0
Tez sie obawiałem ze nie bd transmisji ale jest ♥
0
Kto był trenerem Bayernu jak dostaliśmy 7;0? henkes jeszcze?
0
OBY BEZ KONTUZJI!!
1
juz 28 ale ten czas zapierd... ;)
1
jest w stanie powalczyc z Pique o sklad.. no ale pecha ma niesamowitego
0
0
Mascherano jest najlepszy w obronie.
0
BARTHA DO pierwszej '11' i to już!
0
wiecie, że każdy nowy napastnik strzelał w pierwszym swoim klasyku... czekam na Luisa !
1
na 100% Suarez zagra w poniedzialek?
0
OK dzięki
0
yhy czyli nc+ raczej wziac? nie mam wyboru innego
0
witam mam prosbe
bo cchce zamowic satelite do TV a nei wiem co wybrac. cyfre czy nc+ zalezy mi tylko aby kazda lige mogl co weekennd obejrzyc. co lepsze?
0
aguero out lavezzi w h j lepiej gral
0
MUSI ten atak dać sukcesy Musi. Oby godnego obrońce kupili Godina np.
0
Ile radosci dał Radrigez Messiemu niewiarygodne co czuje Messi teraz.
0
Ja to ide pograć na orlika w końcu pogoda dopisuje trzymajcie się Albicelestes!.
0
Official; Suarez to FC Barcelona.
2
a Zubi śpi jak inni juz działają i kupuja ŚO
0
Trudno, zdarzają się w piłce takie wypadki . Wracaj mistrzu.
0
jest Wart tyle ;)
0
Według mnie powinni go kupić klasyczna '9' w końcu ;) ale ŚO ciężko będzie kogoś kupić dobrego i młodego ;]
0
A audi Cup bedize w polsat sport i dziwne graja w wtorek 18 chyba i odrazu w srode tez graja .wiec 2 inen sklady beda chyba/
0
A audi Cup bedize w polsat sport i dziwne graja w wtorek 18 chyba i odrazu w srode tez graja .wiec 2 inen sklady beda chyba/
0
BAN! - Ice
0
KTOREGO GRAJA TOWRZYSKI?
0
a co do Alexisa mam przeczucie że bedzię to numer 22.
0
PROSZE O SANCHEZIE :
http://www.youtube.com/ watch?v=YM78qr-u8CA&feature=fvst
0
Z JAKIM NUMEREM BEDZIE GRAL?