2

Rozumiem fakt, że Bayern jest drużyna lepsza… ale nie potrafię zrozumieć postawy naszej drużyny. My nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału. Czekaliśmy na wymiar kary i dziękujemy ze tylko 3. Pedri nie wiem czy miał piłkę przy nodze w tym meczu, nie wspomnę o tym żeby kogoś sfaulował albo zrobił cokolwiek. Ta drużyna nie walczyła, nie miała pomysłu na grę. Rozumiem wystawienie młodych zawodników, to jest fajna sprawa ale kur… co z tego jak my nie wiedzieliśmy jak mamy grać

0

Tą nasza drużynę trzeba na siłownie wysłać

5

Ten mecz wyglada tak jakby Bayern nie chciał powtórzyć 8-2, bo szkoda im tych kopaczy. W sensie teraz byłoby 8-0

2

Liga Europy… obyśmy się tam dostali

2

Ale przykro się na to patrzy…

0

W jakim miejscu jesteśmy, że Braithwaite będzie podstawowym zawodnikiem, a na ławce pierwszy do wejścia to Luuk de Jong, który w Sewilli nawet z ławki nie wchodził... Fajnie jest kibicować zespołowi z średniej półki.

2

Nie da się już patrzeć co tam się dzieje. Odchodząc od tego że od samego początku do nas nie pasował to zapłaciliśmy za gościa ponad 100 mln. Grając u nas nie miał wcale gorszych statystyk niż te z Atletico, po czym oddajemy gościa nawet nie za polowe kwoty która za niego zapłaciliśmy. Tu nie trzeba być nie wiadomo jakim finansista ale jak się patrzy na ten klub to czuje że to będzie drugi Arsenal.

0

Niech tą pizzę zostawi, a weźmie Laporte bo chyba tylko do robienia pizzy gość się nadaje.

0

"Emerson ma klauzulę w wysokości 300 milionów euro i mam nadzieję, że będzie w Barcelonie przez wiele lat" - Joan Laporta ... z Messim też kontrakt przedłużył ;)

0

@NKing Od dziś zaczynam Tobie kibicować…

6

A my szukamy jakiegoś grajka bez kontraktu do ataku…. Dno i trzy metry mułu

0

Jak dla mnie przedłużenie umowy i zwiększenie zarobków o 50%.

2

Patrząc na ten mecz to można wywnioskować, że każda drużyna która potrafi zastosować pressing sprawi nam kłopoty. Nie mamy żadnego pomysłu, żadnej alternatywy na taka grę przeciwnika. To samo co w ostatnich sezonach wszyscy oglądają się na siebie i to by było na tyle.

0

@huberto286 ale nie płacz w poduszkę ;)

1

Jak to leciało… sezon przejściowy ;) nie to nie przejściowy to ten w którym trzeba się przyzwyczaić że mamy przeciętną drużynkę.

1

Przecież w Chelsea i Man City to chłopak nawet z ławki nie wejdzie... Jedyny kierunek, gdzie będzie mógł regularnie grać to ten Lipsk. Jak dla mnie to albo płacą 15 mln i niech biorą razem z rodzicami i agentami albo nawet na kompleks treningowy nie wpuścić.

0

Mnie się wydaje że już mamy… hahahaha

0

Można zapisać... NIC Z TEGO CHŁOPAKA NIE BĘDZIE !!! ZA 3 LATA NAWET WIECZYSTA GO NIE BĘDZIE CHCIAŁA.

0

Po takiej sytuacji z takim gościem jak Umtiti czy Pjanic powinni rozwiązać kontrakt dla przykładu. Albo usadzić na trybunach żeby nawet na murawy nie powąchali…

0

@RR jaki nasz klub osiągnął poziom, że taki napaścior będzie odgrywał pierwsze skrzypce hahahaha dno i 3 metry mułu

0

Gdzieś to juz widziałem… PO-Laporta vs PIS-Bartomeu. Nam to potrzeba Prezydenta przez duże P, a nie łajzy, które zganiają jeden na drugiego. Może Perez by to wziął bo przynajmniej ma jaja.

2

@JohnnyBarca chyba sam nie wierzysz w to co piszesz... już w ten weekend przekonasz się co straciła ta drużyna i ten klub. On nie tylko potrafił sam wygrać mecz ale to co dawał temu klubowi marketingowo to żaden z obecnych kopaczy nie jest w stanie w 1/30 tego zapewnić. W Paryżu już się śmieją z kontaktu Messiego, bo przez te parę dni co tam jest to zarobił dla klubu dwa razy tyle. Czy ktoś tam mówi o Neymarze i Mbappe ? Messi zgasił ich jak peta.

1

@Pawel1985 a w Paryżu wakacji nie ma ? Bo tam na mecz bilet można kupić za 1500 euro… i jedynie od koników pod stadionem.

1

Trzeba się powoli przyzwyczajać do takich sytuacji. Nie oszukujmy się ale na chwile obecna to jesteśmy przeciętnym europejskim klubem. Nie jesteśmy brani jako kandydat do wygrania LM, a powiedziałbym że w lidze tez nie będziemy faworytami. Jak co rok ćwierćfinał LM i pierwsza 3 w lidze będzie dużym sukcesem.

1

Wchodzi ktoś jeszcze na tą stronę i czyta te ekscytujące newsy ? Hahahaha

1

Musimy powiedzieć sobie szczerze… nie ma co oczekiwać cudów w tym sezonie, jak to piłkarze zgodnie mówią „będziemy walczyć” ale z tylu głowy wiedzą że maks to ćwierćfinał LM.

0

Laporta na twojej czystej karcie z jaka tu przyszedłeś jest olbrzymia plama, bo rzuciłeś słowa na wiatr. Jeżeli ten sezon znowu będzie przejściowy to drugiej kadencji nie będzie…nie da się patrzeć na te obrazki

0

A kogo to interesuje ?

5

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha, Laporta wstrzymaj sprzedaż Braithwaita bo czuje, że Brożka będzie trzeba odkurzyć

0

Pokaż mi w tej kadrze jednego (nie chcę więcej) zawodnika, który może rozstrzygnąć mecz na naszą korzyść w trudnej chwili ? Kogo kupimy Renato Sanchesa ? Jakby Aguero wiedział to byśmy na pewno go tu oglądali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?