Jacento2105
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@X37 tego trenera nie było i sędziowanie wyglądało tak samo, jakbyśmy zagrali dobry mecz to dyskusji na temat sędziowania nie byłoby wcale. Po prostu gość pomylił się ze składem, gdyż mówił że zawodnik musi grać na swojej pozycji a wystawił to składu czterech zawodników grających na 10. na 5 wszystkich w ataku.
0
Do lutego i pójdzie Koeman na obowiązkowe wolne. Bardzo dobry trener dla drużyny ze średniej pułki.
2
@JaKuBKuSmIeReK w jego wieku nie ma już potencjału... albo jest zawodnik do gry albo gra w przeciętnym klubie.
18
Panie Setien bykom jaja huśtać na ten swojej farmie a nie Barcelonę prowadzić. Tego się oglądać nie da. Przecież jak można wygrać mecz nie oddając strzału celnego na bramkę. 90 minut kopania się po czole
0
A ja mam nadzieje ze po obecnym sezonie Setien będzie prowadził Betis, a nie Barcelonę. My potrzebujemy trenera z charyzmą, który wniesie trochę życia do tej drużyny, bo jak się to ogląda to DRAMAT. Na pewno nie będzie to lepiej wyglądało, bo przed przerwa również było słabo. A chyba każdy pamięta za jakich trenerów wygrywaliśmy Ligę Mistrzów: Rijkaard, Luis Enrique i Guardiola, im charyzmy nie brakowało.
1
Obecne zarządzanie klubem jest na tragicznym poziomie. Można to porównać to obecnej władzy PIS (chodzi tylko o swoje stołki). Potrzebna jest szybka zmiana władz i odzyskanie La Masia, która w chwili obecnej jest bez pomysłu i zmarginalizowana.
0
@kokos_xd komentatorzy to mały problem porównując do gry Barcy. To jest pierwsza runda LM I myśle ze przed ostatnia bo w następnej na kogo nie trafimy to będą przepraszać kibiców
1
Junior Firpo jak samo imię mówi może grać ale w juniorach, wszystko powyżej to za wysokie progi...
0
A to wczoraj w ogóle był jakiś mecz?
11
Neymar przejdzie do Barcelony jak PIS dogada się z PO i będą w koalicji
3
O czym w ogóle rozmawiać... PSG ma dogadać się z Barcelona hahaha