0

@emil102_fcbarca liczę na to że szybko z tego wyjdzie bo dużo meczów na poprawę nie ma

5

Mimo wielu zasług i wielu wygranych meczów dzięki niemu, uważam ze od kilku meczy Ter Stegen ani raz nie pomógł. Powiedział bym więcej ze coraz więcej błędnych decyzji.

0

@aiven No i pyk, Roberto znowu gra, hahahaha

1

Rudy na kolanach musi iść na Jasna Górę, bo ma niesamowite szczęście

0

Fajna ta Barca, taka nie za dobra ...

1

Dembele musi wejść i trochę rozruszać to towarzystwo !!!

5

Panie Franek, nie wygracie 5 meczów i nie zdobędziecie mistrzostwa. Dziękuje i dobranoc

0

Nie chce mi się słuchać takiej samej gadki jak zawsze. Po prostu takimi meczami wygrywa się ligę, a jeżeli takie mecze się przegrywa to nie ma co nawet myśleć o końcowym sukcesie. Trampkarze wiedza o tym ze przeciwnika trzeba dobić bo jak się tego nie zrobi to później kończy się jak zawsze...

3

Mam nadzieje ze Pedri na druga połowę nie wyjdzie.

4

Nie chce go krytykować ale Pedri w meczu z Atleti walczył sam ze sobą, a w tym meczu ani raz dobrze nie zagrał do przodu. Wszystkie jego celne podania są do Pique.

1

Rudy chyba nie widzi ze Pedri to walczy ale sam ze sobą, bo na pewno nie z przeciwnikiem. Chłop nadaje się do boksu. Dawaj Moribe !!!!

5

W tym meczu Pedri pierwszy do zmiany. Moriba potrzebny od zaraz

1

Zniszczony talent. Po takich operacjach to kolano nigdy nie będzie w 100% sprawne i wytrzymałe.

5

To jest mój PREZYDENT !!!

0

@Persyfl patrząc na to co piszesz to chyba trzeba dziękować tamtemu zarządowi za bardzo dobry transfer. Nie mamy o czym rozmawiać.

0

@Persyfl patrzę przez pryzmat tego co pokazuje odkąd tu przyszedł. Gość nie pasuje do tej drużyny i wciskany jest na sile. Nam nie potrzeba Griezmanna który wywalczy karnego, tylko gościa który strzeli w takim meczu 2-3 bramki

1

Pierwsza rzecz jaka trzeba zrobić to sprzedać wszystkich Francuzów z tego klubu... chyba ze będą grali za darmo i w Barcy B

1

To ze ktoś był dobrym kopaczem nie znaczy ze będzie dobrym trenerem... panie Kuman to się nie uda rewolucje Busketsem robić :/

3

PSG prosimy o łagodny wymiar kary w rewanżu. Ewentualnie żeby autobus się zespół w czasie podróży do Paryża i oddać mecz 3-0.

0

Trzeba prosić o najniższy wymiar kary ;)

0

@h2o to nie jest klub pokroju Betisu czy Sosiedad że można czekać 2 sezony na wyniki. Dostał wystarczająco dużo czasu żeby coś zmienić w grze Barcelony, a ona gra dno. Nie wspomnę o jakimś zaangażowaniu i mobilizacji, bo patrząc na tych kopaczy to szkoda płacić im pensji.

1

Panie „Kuman” out !!! Trincao do Juvenil A, chociaż nie wiem czy tam by się na ławkę złapał. Nasza 9 to jak ma wchodzić na boisko to lepiej żeby w dziesięciu grali. Pora dać szanse Pimiencie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo dobrze, że zrezygnował sam, a nie zakłamywał rzeczywistości jak Bartomeu. Widać z jakiego otoczenia się gość wywodzi skoro tyle popisów było nieprawidłowych. Za jego rządów nic by się nie zmieniło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za niego to bym Neto wpuścił, na pewno zagrałby lepiej.

0

@Majsteer wiem ale na Depaya to szkoda wydawać pieniędzy nawet na sama pensje. Szczególnie w takiej sytuacji w jakiej obecnie nasz klub się znajduje pod względem finansów.

5

Niepotrzebny zawodnik, który nic nie wniesie do drużyny. My potrzebujemy klasowej 9, która będzie strzelać bramki i pracować dla zespołu jak Suarez na początku przygody z Barceloną. Depay był już w jednym wielkim klubie i pokazał, że nadaje się do gry w średniakach.

3

Czuje ze w styczniu to Barca dopłaci żeby ktoś wziął Griezmanna. Gość gra chyba dalej w Atletico

0

@X37 i możesz sobie zapisać nasza rozmowę, bo ten trener wytrzyma tylko do wyborów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?