Jacento2105
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@emil102_fcbarca liczę na to że szybko z tego wyjdzie bo dużo meczów na poprawę nie ma
5
Mimo wielu zasług i wielu wygranych meczów dzięki niemu, uważam ze od kilku meczy Ter Stegen ani raz nie pomógł. Powiedział bym więcej ze coraz więcej błędnych decyzji.
0
@aiven No i pyk, Roberto znowu gra, hahahaha
1
Rudy na kolanach musi iść na Jasna Górę, bo ma niesamowite szczęście
0
Fajna ta Barca, taka nie za dobra ...
1
Dembele musi wejść i trochę rozruszać to towarzystwo !!!
5
Panie Franek, nie wygracie 5 meczów i nie zdobędziecie mistrzostwa. Dziękuje i dobranoc
0
Nie chce mi się słuchać takiej samej gadki jak zawsze. Po prostu takimi meczami wygrywa się ligę, a jeżeli takie mecze się przegrywa to nie ma co nawet myśleć o końcowym sukcesie. Trampkarze wiedza o tym ze przeciwnika trzeba dobić bo jak się tego nie zrobi to później kończy się jak zawsze...
3
Mam nadzieje ze Pedri na druga połowę nie wyjdzie.
4
Nie chce go krytykować ale Pedri w meczu z Atleti walczył sam ze sobą, a w tym meczu ani raz dobrze nie zagrał do przodu. Wszystkie jego celne podania są do Pique.
1
Rudy chyba nie widzi ze Pedri to walczy ale sam ze sobą, bo na pewno nie z przeciwnikiem. Chłop nadaje się do boksu. Dawaj Moribe !!!!
5
W tym meczu Pedri pierwszy do zmiany. Moriba potrzebny od zaraz
1
Zniszczony talent. Po takich operacjach to kolano nigdy nie będzie w 100% sprawne i wytrzymałe.
5
To jest mój PREZYDENT !!!
0
@Persyfl patrząc na to co piszesz to chyba trzeba dziękować tamtemu zarządowi za bardzo dobry transfer. Nie mamy o czym rozmawiać.
0
@Persyfl patrzę przez pryzmat tego co pokazuje odkąd tu przyszedł. Gość nie pasuje do tej drużyny i wciskany jest na sile. Nam nie potrzeba Griezmanna który wywalczy karnego, tylko gościa który strzeli w takim meczu 2-3 bramki
1
Pierwsza rzecz jaka trzeba zrobić to sprzedać wszystkich Francuzów z tego klubu... chyba ze będą grali za darmo i w Barcy B
1
To ze ktoś był dobrym kopaczem nie znaczy ze będzie dobrym trenerem... panie Kuman to się nie uda rewolucje Busketsem robić :/
3
PSG prosimy o łagodny wymiar kary w rewanżu. Ewentualnie żeby autobus się zespół w czasie podróży do Paryża i oddać mecz 3-0.
0
Trzeba prosić o najniższy wymiar kary ;)
0
@h2o to nie jest klub pokroju Betisu czy Sosiedad że można czekać 2 sezony na wyniki. Dostał wystarczająco dużo czasu żeby coś zmienić w grze Barcelony, a ona gra dno. Nie wspomnę o jakimś zaangażowaniu i mobilizacji, bo patrząc na tych kopaczy to szkoda płacić im pensji.
1
Panie „Kuman” out !!! Trincao do Juvenil A, chociaż nie wiem czy tam by się na ławkę złapał. Nasza 9 to jak ma wchodzić na boisko to lepiej żeby w dziesięciu grali. Pora dać szanse Pimiencie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo dobrze, że zrezygnował sam, a nie zakłamywał rzeczywistości jak Bartomeu. Widać z jakiego otoczenia się gość wywodzi skoro tyle popisów było nieprawidłowych. Za jego rządów nic by się nie zmieniło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za niego to bym Neto wpuścił, na pewno zagrałby lepiej.
0
@Majsteer wiem ale na Depaya to szkoda wydawać pieniędzy nawet na sama pensje. Szczególnie w takiej sytuacji w jakiej obecnie nasz klub się znajduje pod względem finansów.
5
Niepotrzebny zawodnik, który nic nie wniesie do drużyny. My potrzebujemy klasowej 9, która będzie strzelać bramki i pracować dla zespołu jak Suarez na początku przygody z Barceloną. Depay był już w jednym wielkim klubie i pokazał, że nadaje się do gry w średniakach.
3
Czuje ze w styczniu to Barca dopłaci żeby ktoś wziął Griezmanna. Gość gra chyba dalej w Atletico
0
@X37 i możesz sobie zapisać nasza rozmowę, bo ten trener wytrzyma tylko do wyborów