1

@gamache Będziesz jeszcze długo oglądał tą próżnię patrząc na tych grajków. Oni sami nie wierzą, że to może się udać. A decyzji Laporty nie da się obronić. Idąc do wyborów to była pierwsza rzecz jaką mówił, że trzeba zatrzymać dziedzictwo w Barcelonie. Jak nie miał kasy to mógł ku... ogłosić zbiórkę na zrzutka.pl

1

@Warszawiak86 Dokładnie tak będzie. Białe kiecki z piłki zrobiły Football Manager.

4

Gigi, Ramos, Hakimi, Wajnaldum, przedłużenie kontraktu Neymara, teraz Messi? Gdzie tu finansowe fair play ? Przecież to wszystko jest żenujące z Laporta na czele

0

Wstajemy z kolan, chyba już to gdzieś widziałem... czy jesteśmy w TVP ?

0

@ViscaelBarca2007 żeby zostać prezydentem musisz posiadać zabezpieczenia finansowe… Laporta żeby zostać prezydentem tez je musiał wykazać. W związku z czym te pieniądze trzeba ściągać z funduszy Bartomeu.

0

Laporta pokazał ze nie ma jaj. Za ten kontrakt Messiego powinien zapłacić nie Barcelona, a Bartomeu. Miał dziś odwagę wyjść i powiedzieć że nie będzie Messiego to mam nadzieje że będzie miał odwagę i z zabezpieczeń Bartomeu odbierze pieniądze. Nie oszukujmy się… nasze wzmocnienia to uzupełnienie składu, a nie ludzie, którzy mogą pociągnąć zespół. Mina Aguero chyba mówiła wszystko… (Po co ja tu przyszedłem)

0

Nie ważne jakim ustawieniem zagrają i tak tam nie ma gościa, który tych kopaczy pociągnie na wyższy poziom.

0

@david89 jak czegoś nie umiem albo nie wiem, to się po prostu za to nie biorę. Gość od rozpoczęcia swojej kandydatury mówi ze priorytetem klubu jest przedłużenie kontraktu z Messim, po czym w ciągu doby mówi ze jednak to nie da rady.

16

Jest kasa żeby opłacić takiego Umtitiego, Coutinho, Braithwaita, Pjanicia, Aguero, Dembele, Roberto, a nie ma na Messiego. Przecież ten szrot powinni cały wywalić i opłacić jednego Messiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MXFCB czy uważasz ze klub z takim zasięgiem na cały świat pozwoliłby sobie na taka informację, żeby pokazać coś takiej osobie jak Tebas ? Ja osobiście uważam że nie, ale obym się mylił.

0

Na rok wysłać na trybuny i niech odchodzi za darmo.

81

„Nie lubię publicznie mówić o poszczególnych piłkarzach, jednak Kylian Mbappe musi szybko naprawić coś, co jest niebezpieczne dla jego kariery, a tym jest jego ego. Francja w swojej historii miała większe legendy, które nigdy nie odnosiły się tak ze swoim talentem. Obawiam się, że jeśli dalej będzie się tak zachowywał, to utonie” - Zinedine Zidane. Podpisuje się pod tymi słowami.

1

Mbappe mimo ogromnego talentu jaki posiada nie osiągnie nic. Daje mu jeszcze sezon lub dwa i jego gwiazda zgaśnie. Najważniejsza w tym sporcie jest głowa, a on jej nie posiada.

0

Proszę trenera Francji o nie wpuszczanie Lengleta na boisko. Siedząc na ławce nie obniża swojej wartości.

0

Edit- Barcelona planuje przedłużyć umowę z Dembele o cztery lata i obniżyć jego pensję o 95%, w przypadku kontuzji nie pobiera pieniędzy i leczy się sam

0

Lenglet … szkoda strzępić języka. Po prostu dno i 3 metry mułu

0

Sprzedać go do Wieczystej Kraków, bo po następnym sezonie będzie ciężko wziąć jakieś normalne pieniądze za niego.

0

Jeżeli chodzi o lewonożnego środkowego obrońcę, to według mnie jest to jeden z lepszych zawodników na tą chwilę. Wolałbym oddać tych naszych dwóch kopaczy tj. Umtiti i Lenglet, a wziąć jednego konkretnego.

0

Tu musi ktoś przyjść z jajami i takim gościem jest Jurgen Klopp

0

@vincentPL lepiej Pedri który kopie się po czole

0

@catalunya77 pewnie tak będzie

2

Nie da się bronić gry Pedriego i Ter Stegena w tym meczu. Nie potrafię zrozumieć dlaczego widząc to jak Pedri, nie dać szansy Puigowi. Nóż w kieszeni się otwiera. A potem się dziwić że Rudy nie pewny stanowiska.

0

@FerNiKloVe jeszcze masz coś do powiedzenia na temat trenera ? Chciałbyś może się wypowiedzieć ?

3

Roberto chce dwu letni kontrakt ? Ale chyba jako gospodarz obiektu

0

@FerNiKloVe Szkoda wchodzić z tobą w dyskusje, bo chyba inny mecz oglądasz

2

Pedri na swoim poziomie... walczy sam ze sobą

0

@FerNiKloVe nie będę z tobą wchodził w dyskusje, bo widać ze niski poziom reprezentujesz.

4

Koeman siedział w tym meczu na miejscu, gdzie powinien siedzieć w przyszłym sezonie.

0

@JackSpaniels a pierwsza bramka na Valenci na jego konto, bo zle obliczył lot piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?