Jacento2105
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gamache Będziesz jeszcze długo oglądał tą próżnię patrząc na tych grajków. Oni sami nie wierzą, że to może się udać. A decyzji Laporty nie da się obronić. Idąc do wyborów to była pierwsza rzecz jaką mówił, że trzeba zatrzymać dziedzictwo w Barcelonie. Jak nie miał kasy to mógł ku... ogłosić zbiórkę na zrzutka.pl
1
@Warszawiak86 Dokładnie tak będzie. Białe kiecki z piłki zrobiły Football Manager.
4
Gigi, Ramos, Hakimi, Wajnaldum, przedłużenie kontraktu Neymara, teraz Messi? Gdzie tu finansowe fair play ? Przecież to wszystko jest żenujące z Laporta na czele
0
Wstajemy z kolan, chyba już to gdzieś widziałem... czy jesteśmy w TVP ?
0
@ViscaelBarca2007 żeby zostać prezydentem musisz posiadać zabezpieczenia finansowe… Laporta żeby zostać prezydentem tez je musiał wykazać. W związku z czym te pieniądze trzeba ściągać z funduszy Bartomeu.
0
Laporta pokazał ze nie ma jaj. Za ten kontrakt Messiego powinien zapłacić nie Barcelona, a Bartomeu. Miał dziś odwagę wyjść i powiedzieć że nie będzie Messiego to mam nadzieje że będzie miał odwagę i z zabezpieczeń Bartomeu odbierze pieniądze. Nie oszukujmy się… nasze wzmocnienia to uzupełnienie składu, a nie ludzie, którzy mogą pociągnąć zespół. Mina Aguero chyba mówiła wszystko… (Po co ja tu przyszedłem)
0
Nie ważne jakim ustawieniem zagrają i tak tam nie ma gościa, który tych kopaczy pociągnie na wyższy poziom.
0
@david89 jak czegoś nie umiem albo nie wiem, to się po prostu za to nie biorę. Gość od rozpoczęcia swojej kandydatury mówi ze priorytetem klubu jest przedłużenie kontraktu z Messim, po czym w ciągu doby mówi ze jednak to nie da rady.
16
Jest kasa żeby opłacić takiego Umtitiego, Coutinho, Braithwaita, Pjanicia, Aguero, Dembele, Roberto, a nie ma na Messiego. Przecież ten szrot powinni cały wywalić i opłacić jednego Messiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MXFCB czy uważasz ze klub z takim zasięgiem na cały świat pozwoliłby sobie na taka informację, żeby pokazać coś takiej osobie jak Tebas ? Ja osobiście uważam że nie, ale obym się mylił.
0
Na rok wysłać na trybuny i niech odchodzi za darmo.
81
„Nie lubię publicznie mówić o poszczególnych piłkarzach, jednak Kylian Mbappe musi szybko naprawić coś, co jest niebezpieczne dla jego kariery, a tym jest jego ego. Francja w swojej historii miała większe legendy, które nigdy nie odnosiły się tak ze swoim talentem. Obawiam się, że jeśli dalej będzie się tak zachowywał, to utonie” - Zinedine Zidane. Podpisuje się pod tymi słowami.
1
Mbappe mimo ogromnego talentu jaki posiada nie osiągnie nic. Daje mu jeszcze sezon lub dwa i jego gwiazda zgaśnie. Najważniejsza w tym sporcie jest głowa, a on jej nie posiada.
0
Proszę trenera Francji o nie wpuszczanie Lengleta na boisko. Siedząc na ławce nie obniża swojej wartości.
0
Edit- Barcelona planuje przedłużyć umowę z Dembele o cztery lata i obniżyć jego pensję o 95%, w przypadku kontuzji nie pobiera pieniędzy i leczy się sam
0
Lenglet … szkoda strzępić języka. Po prostu dno i 3 metry mułu
0
Sprzedać go do Wieczystej Kraków, bo po następnym sezonie będzie ciężko wziąć jakieś normalne pieniądze za niego.
0
Jeżeli chodzi o lewonożnego środkowego obrońcę, to według mnie jest to jeden z lepszych zawodników na tą chwilę. Wolałbym oddać tych naszych dwóch kopaczy tj. Umtiti i Lenglet, a wziąć jednego konkretnego.
0
Tu musi ktoś przyjść z jajami i takim gościem jest Jurgen Klopp
0
@vincentPL lepiej Pedri który kopie się po czole
0
@catalunya77 pewnie tak będzie
2
Nie da się bronić gry Pedriego i Ter Stegena w tym meczu. Nie potrafię zrozumieć dlaczego widząc to jak Pedri, nie dać szansy Puigowi. Nóż w kieszeni się otwiera. A potem się dziwić że Rudy nie pewny stanowiska.
0
@FerNiKloVe jeszcze masz coś do powiedzenia na temat trenera ? Chciałbyś może się wypowiedzieć ?
3
Roberto chce dwu letni kontrakt ? Ale chyba jako gospodarz obiektu
0
@FerNiKloVe Szkoda wchodzić z tobą w dyskusje, bo chyba inny mecz oglądasz
2
Pedri na swoim poziomie... walczy sam ze sobą
0
@FerNiKloVe nie będę z tobą wchodził w dyskusje, bo widać ze niski poziom reprezentujesz.
4
Koeman siedział w tym meczu na miejscu, gdzie powinien siedzieć w przyszłym sezonie.
0
@JackSpaniels a pierwsza bramka na Valenci na jego konto, bo zle obliczył lot piłki