3

@ProMILs Prezydentem powinien zostać Mentzberg wtedy.

11

@draxidox przez chwile myślałem, że typ na wstecznym na skrzyżowanie wjechał xdd

10

@Deathwing112 Szachy 7265D Jarosława Kaczyńskiego

2

@directedbyfcb z nim uważaj, ostatnio widziałem jak pożyczył od @Kessie stówe i po chwili dał mu to jako jego tygodniówkę.

0

@Faro nic, po prostu Flick nie jest typem który trzyma w składzie za kolesiostwo. Są lepsi to lepsi grają.

10

Ale weźcie dajcie spokój z tym wpw, nie dość że usuwa komentarze to jeszcze mi dycha z portfela zniknęła... Nie powiem kogo to wina ale połączcie kropki.

2

@misterio ale to wyrywasz z kontekstu kolego...

0

@misterio już przychodzi akceptacja, ba niektórzy nawet uważają to za świetny ruch.

2

@Pedri16Future oficjalki nie, ale być może Here we go

2

@GTBTP pasuje chyba idealnie :D

2

@Kgorecki2500 wtorek, godzina 11:00 a ja oglądam bociana na żywo. Współczuje mojemu szefowi.

19

@Kgorecki2500 Mam wrażenie, że Zandberg jest jednym z nielicznych tam ludzi którzy faktycznie skupiają się na realnych i poważnych problemach w społeczeństwie i ogólnie państwie, a nie przerzucających się aborcją, imigrantami itd. byleby tylko zyskać w sondażach.

1

@kanver_ nie no wiadomo, po co wywracać stolik jak można się po prostu dogadać?

3

@Kgorecki2500 wyborcy Konfederacji.

3

@escarabajo było niżej ale pozwolę sobie wkleić twitta


2

Ale będą teraz salta logiczne leciały po wypowiedzi Mentzena xddd czekam mocno

3

@lajcior nie spocznę póki was wszystkich nie wytnę w pień

11

@lajcior ja korzystam z Samsunga A55. bardzo przystępna cena i jak na razie jestem zadowolony. Ale żeby go używać trzeba mieć godność. Więc Tobie jako madryciakowi będzie ciężko.

8

@BorzyKrzys No dzięki.. przeczytałem "Izrael" i se naplułem na monitor.

4

@lucca87 No i jeszcze jakiś LO

2

@Popitek12 gdzie będziesz oglądał?

4

@Kgorecki2500 nagrał z ukrycia bawiące się dziecko, opublikował to w sieci bez zgody jego rodziców i napisał do tego komentarz sugerujący, że to dziecko jest nienormalne.
To nie było tylko wstawienie czyjegoś filmiku.

10

Podoba mi się, że Berkowicz dochodzi do autorefleksji i celnie potrafi sam się przyznać do błędu.


1

@Smrodek Tak, to na pewno głosy wyborców Zandberga i Biejat a nie Brauna czy Mentzena zaważyły o zwycięstwie Nawcrockiego. Boże jakie salta tutaj ludzie robią...
"To jest aż zabawne jak silny jest efekt wyparcia, że to dzięki wyborcom lewicy wygrał Nawrocki." no grubo, naprawdę grubo.

1

@Tom0VeB sorry ale to jest argument w stylu - zdradziła Cie żona a baby na grupach fejsbukowych piszą, że to Twoja wina bo czegoś jej brakowało w związku.

10

@Destroyer_of_Worlds czekaj czekaj czekaj bo chyba coś tutaj potężnie nie gra. Prawica zagłosowała na Nawrockiego, Nawrocki wygrał i teraz prawica ma o to pretensje do wyborców Trzaskowskiego? XDDDDDDD

6

@arasz1819 Araszu bądź konsekwentny, ktoś wyjechał z Tuskiem, Ty z Nawrockim a temat tyczy się Trumpa i to na jego niekompetencji powinniśmy się skupić.

1

@OBSERWATOR2021 Soros ma 94 lata jak coś xD on pewnie w pieluchę już robi.

0

@Encore chodzi mi o to co napisałeś. Że Konfa ma tak mocną pozycje, że już tylko w górę. Tak samo Trzaskowski wczoraj wygrał wybory. Pycha kroczy przed upadkiem.

0

@Encore a Trzaskowski wczoraj wygrał wybory.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?