1

@BorzyKrzys Tak zawsze było*


*oprócz Mistrzostw Świata

0

@FcPortoFan1999 to GOAT

1

@Popitek12 Musze Ci podziękować, bo dzięki Tobie przejrzałem na oczy i już wiem, że CR7 to jest GOAT i każdy turniej w którym występuje, podnosi prestiż tego turnieju. Nie wiem jak przez tyle lat mogłem być tak ślepy

1

@Arden POV: stare baby jak jest promocja na masło w Biedronce

3

Cos czuje ze Portugalia przejedzie sie dzisiaj po tej Hiszpanii

1

@Vurt jak zostały jakieś to spoko ale wątpię, że się załapiesz

2

@arasz1819 ale łatwo się dałem xd

7

Dobra, oficjalnie jestem uzależniony od truskawek. Nie mogę przestać ich jeść.
Wchodźcie we mnie pyszne s***wysyny

26

@Metempsychosis nie wiem czemu Unzue zachorował na stwardnienie zanikowe boczne. Przecież miał kasę i gdyby chciał to by odmienił swoje życie.

3

@Luciano99 a więc tak codziennie chłopaki czują się na warsztacie. Już wiesz jak to smakuje.

9

@Uukasz_93 myślę, że nadinterpretujesz sobie. Artykuł z dupy ale gdzie tu jest niby insuacja jakoby ktoś straszył, że nie głosowałeś na Rafała to sam rób pranie? Xd

2

@pt9 mam już dość tego Twojego Freda, dzwoni do mnie codziennie o 6 rano i pyta o kasę

15

Jeśli alkohol uszkadza pamięć krótkotrwałą, to wyobraźcie sobie jak alkohol ją uszkadza

7

@Rifek nie, to jest Lamine Yamal

3

@Popitek12 no nie wiem, Stephenson 2-18 to czerwony hiperolbrzym który jest znacznie większy od naszego słońca. Jest prawie tak duży i potężny jak Leo Messi

3

@Bocheno1 myślę, że moglibyście urozmaicić to jak pieszczotliwie się do siebie zwracacie i np. nazywać się różnymi imionami gwiazd, nie tylko naszym słońcem. Na przykład "@agaFCB tylko spokojnie Stephenson 2-18, nic się jeszcze złego nie dzieje..."

4

@marcin62 Nowa gwiazda Realu

16

@robsesh według mnie Twoim problemem jest to, że czytasz post upośledzonego człowieka i bierzesz go na poważnie i o nim rozmyślasz.

4

@Comentateiro ma jeszcze ponad 3 lata na nabranie pewności siebie. Później już nie będzie rozważany jako piłkarz U-21, będzie wtedy dopiero wchodził w dorosły football więc ma kolejne lata na jeszcze większe nabranie pewności siebie.

0

@Derean tak widziałem tą akcje, podał trochę za plecy i Pedri świetnie się z tą piłką zabrał, ale to było podanie pomiędzy dwóch zawodników w pole karne. Myślę, że wielu piłkarzy by zwolniło i podało za pole karne lub wrzuciło wysoko. Nie była to genialna piłka ale słabym podaniem też bym tego nie nazwał.

4

@RoberDzik za co chcesz kupić koszulkę jak Tobie w redakcji płacą uściskiem dłoni i czekoladowym talarem?

0

@Derean podanie Nico nie było w tej sytuacji słabe

4

@Encore Przeziębisz, się kiedyś.

1

@Encore na urazy, na sławę i pieniądze, na długotrwałe spadki formy. W sumie Yamal jest ogromną niewiadomą przez swój wiek xD

1

@Gronek Messiego, jeśli miałaby się potoczyć jego kariera tak jak się potoczyła. Yamal w sumie równie dobrze może za 2-3 lata zgasnąć (choć oczywiście bardzo bym tego nie chciał).

4

@pluszek a wystarczyłoby żeby mu się rozliczenie w skarbówce nie zgadzało o 100 zł to by tam oddział swat wleciał.

5

@D10SLEO w sumie ta, zapomniałem że ten gość ma 10x większe ego niż CR7 i jego siostra razem wzięci xD

4

@D10SLEO za to, że go Polski polityk zaczepił na Xie? no ja raczej wątpię, ale nigdy nie wiadomo.

9

@Dari0G Musk to przede wszystkim biznesmen. W razie czego (odpukać!) on nie będzie pamiętał, że jakiś polityk z Polski go zaczepił na Xie tylko będzie widział dolarsy na współpracy.

15

@Mateo99 próbowałeś ustawiać miny przeciwpiechotne wokół auta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?