Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z jednej strony fajnie, że Real 2 na dziurę. Z drugiej strony szkoda, że jeszcze nie 3.
15
To jest wręcz absurdalne co dzieje się pod postami Sławosza z kosmosu w komentarzach na FB. Te wszystkie Grażynki i Mirki myślące, że są ekspertami w sprawach photoshopa, obróbki cyfrowej, kosmonautyki i fizyki i oni to od razu widzą rażące błędy na tych zdjęciach, a więc to po prostu jeden wielki fejk.
Ale jak trzeba numer z telefonu usunąć to już muszą jakiegoś młodego zawołać bo nie umieją xd
1
@Jakchcesz co ja w ogóle pisze stary... ide se zrobić kawe
9
Bułka idzie do Arabii
A ja idę po bułkę do sklepu
To są te detale.
0
@BezglutenowyPedri dobrze, że nie wziął numeru "1" bo by zaczął mówić, że jego jedyną konkurencją w przyszłym sezonie jest Pena.
10
@Eklerek tak bzdurnie sobie rujnować życie w takim wieku... Cieszę się, że największą patologią u mnie w wieku 16 lat to było wino pite na raz za garażami
1
@Faro po prostu się wyloguj jak tu nie chcesz pisać. Jak za 2 lata zmienisz zdanie to się zalogujesz spowrotem, gdzie problem?
1
@Faro a po co Ci nowe konto jak usuniesz poprzednie? Masz mentalnie 12 lat?
Konto nie jest usuwane przez moderacja więc możesz do niego wrócić.
Jak się nie umiesz ogarnąć i co 5 minut według humorku zmieniasz zdanie to moderacja się nie chce z taką osobą użerać.
7
@Rastafarnianin jaki fejk? Przecież masz zdjęcie. Czarno na białym widać.
15
Coraz grubiej się robi z tą obławą na Dudę.
2
@damianex10 1. Nietykalni 2. Dark a 3 to nie wiem hmm, czeskie porno się liczy?
22
Scifun po wrzuceniu ostatniej części analizy Titana założył patronite i aktualnie ma tam 790 patronów i ponad 42 000 zł przychodu miesięcznie.
W sumie cieszy, że w dobie tych wszystkich freak fightów, fagat itd. jest tak znaczące grono ludzi które chce wspierać wartościowe treści w internecie. Trzeba to też docenić.
4
A ja wiem od kogo wy są
1
Ja myślę, że transfer Nico jest wstrzymany przez to, że ten pomaga w obławie na Tadeusza Dude.
15
@wyrek nie no jak Korwin dostał info z pierwszej ręki to ja mu wierze. On by nigdy nie gadał głupot i nie zmyślał przecież xd
0
@Roobo Nie bardzo rozumiem jak odwrócić kaburę z bronią w taki sposób, żeby była odwrócona lufą do góry ale żeby korba była umiejscowiona w kierunku za Tobą.
Jeżeli byś ją obrócił o 180 stopni to korba byłaby skierowana w przód, żeby tak ułożyć broń, kabura musiałaby być przypięta odwrotnie ale nie wiem czy tak się w ogóle da.
Ewentualnie musiałaby "podnieść" ją i oprzeć o biodro ale tutaj znowu, nie wiem jak policja ma ją zamontowaną do pasa.
2
@NeroTFP1 wiesz co wydaje mi się, że teorie spiskowe najczęściej przyciągają ludzi bardzo prostych bo oni tak bardzo boją się bycia przeciętnym, że muszą znaleźć sobie coś co ich wyróżni. No i znajdują teorie spiskowe i wtedy mogą poczuć się lepsi od całej reszty, że oni już to wiedzą a reszta nadal się nie obudziła, co już nie czyni ich takimi przeciętnymi.
0
@Starrk tak tak, ja pisze o Atleti - Barca jak przechodził do nas.
0
@Kubsoleon właściwie to jest to dosyć popularne zjawisko, jak piłkarz przechodzi do innego klubu w tej samej lidze to często kibice go wyzywają. Tak było też z Griezmannem między innymi. Ludzie nie potrafią się pogodzić po prostu często.
2
@Luciano99 nie zwabisz mnie do swojego warsztatu, aż tak zdesperowany nie jestem
16
Sytuacja na granicy pokazała mi jak ważne jest stawianie granic w życiu. Dlatego postanowiłem, że moje kąpiele z wujkiem to już przeszłość.
17
No nie wiem, czy gdyby ktoś z bronią zaatakował sprawcę i wywiązała by się strzelanina to bym się poczuł bezpieczniej.
1
@Danny Gaucho Warto zaznaczyć, że swojego 300 gola strzelił wczoraj, czyli czwartek. A kto strzela w czwartek ten gra bez majtek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@clyde aż nie wierzę, pierwszy objaw dobroci i żadnych szpilek o bloodbornie. Coś mi tu nie gra... XD
1
@mekston to nie prędkość zabija, przecież nikomu się nic nie stało, jak się ma umiejętności to można
1
@RomanGroza no nie wiem, po co robić traumę kierowcy tira. Po prostu powinni go zamknąć bo stwarza niebezpieczeństwo dla innych :/
12
390 km/h i jeszcze telefonem to nagrywa. To że to odpad ludzki który należałoby usunąć ze społeczeństwa to jedno, ale przeraża mnie, że jest spora grupa osoby która to usprawiedliwia i jej to imponuje...
https://x.com/krulbijedame/status/1937464492616540262
26
Ale te byki z siłowni są głupi xD oni biorą i podnoszą te najcięższe ciężarki a ja se wziąłem te lekkie i luźniotko zrobiłem co tam trzeba było.
0
@Pomimo27 skoro 16 godzin nie masz prądu to jak niby napisałeś ten post? Hmm podejrzane...