Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@PatrychoO nienawidzisz go za to, że być może kiedyś coś na niego wyjdzie albo i nie? XD
4
@Faro jakie podpierdzielanie graczy za free? piłkarz dogrywa do końca kontraktu tak jak się zobowiązał i przechodzi tam gdzie się ugadał.
10
Kurde, przez przypadek udostępniłem filmik porno na facebooku.. nie wiem po co oni dają opcje "udostępnij" ehh
A co najlepsze to znajomy mi skomentował ten post "to wcale nie był taki zły mecz Realu, mieliśmy też swoje okazje z Barcą"
1
@misterio Nadolbrzym to jeszcze za mało masywna gwiazda na zapadnięcie się i stworzenie czarnej dziury? czy to jeszcze ten rozmiar że rośnie i później zostaje białym karłem?
3
@misterio czyli ta jedna odchodzi na emeryture druga jest młodym szczylem?
Laporta to jest jednak kot, nawet gwiazdy zrobił tak żeby pokazać przekazanie pałeczki Messiego do Yamala.
5
masakra, pamiętacie słoneczko z teletubisiów? teraz wygląda tak:
3
myślicie, że z tym Rashfordem jest coś na rzeczy?
0
@RafiVeB co mają wspólnego ze sobą te dwa tematy i dlaczego moje zarzuty co do bańki tego użytkownika są niewłaściwe? Bo to co teraz robisz ma nawet swoją nazwę - whataboutism.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Roobo to jest niesamowite w jakiej bańce żyjesz, już któryś raz widzę jak wypierasz fakt, że obie grupy i lewa i prawa strona się obrażają wzajemnie cały czas. Dla Ciebie tylko lewa strona ciągle wyzywa a prawa to praktycznie nic xd
16
Jeśli Rarcus Mashford nie pocałuje herbu w pierwszym meczu to won z klubu, nie chcemy tu najemników
10
@LeoMessiiBarcaPepa to są dwie bardzo różne kariery klubowe, więc ciężko powiedzieć kto ma lepszą ale jednak Ronaldo grał w wielu wielkich klubach. Leo z drugiej strony przywiązany do jednego klubu. Ciężki temat żeś zapodał a nawet nie polałeś
5
@Kapitan hawk zajebisty kawałek, uwielbiam Snoop Dogga
23
@RafiVeB Ta kobieta nie miała męża a o tym czy ma partnera nie wiemy, co całkowicie burzy Twoją tezę ale Ty idziesz w zaparte. Zachowujesz się dokładnie tak samo jak kobiety z których się śmiejesz.
10
@NeroTFP1 wyobraź sobie, że oglądasz Igę, wygrała więc się cieszysz ale nagle patrzysz na ekran... stajesz jak rażony prądem. Przecierasz oczy ze zdumienia, cofasz kilkanaście sekund żeby zobaczyć czy na pewno Ci się nie przewidziało. Ale nie, to naprawdę się wydarzyło. Łapiesz telefon, wycierasz pot z czoła i mówisz "nie uwierzysz... nie podała jej ręki....".
Oczami wyobraźni widzę jak Christopher Nolan robi o tym film.
14
@clyde została jeszcze ekstraklasa
5
@Hosh jeszcze będzie chciał coś z Avonu...
4
@misterio trzeba zapytać Madryciakow z jakiej słomki korzystają, bo w ssaniu nie mają sobie równych.
1
@Blue9 jakim wzorem wyliczyłeś te 3 miesiące?
10
@Faro mamy szeroką kadrę pod warunkiem, że nikt nie wypadnie
22
Może i nie udało nam się sprowadzić Nico Williamsa, ale za to nie wrócimy na Camp Nou na czas
Edit. Aha i nadal nie jesteśmy w zasadzie 1:1 nadal więc pozdro dla wszystkich dobrych chłopaków
3
@sciahoo w ogóle zagorzali obrońcy gotówki bardzo chwalą takie zagrywki, wcześniej krzyczą "nikt mnie nie będzie do niczego zmuszał! chcą mi zabrać gotówkę!" po czym jak jakiś lokal zmusza wyłącznie do płacenia gotówką to już wtedy jest luzik, propsują xd
0
@clyde wbijasz platynę w każdym tytule jaki ogrywasz?
12
@mmaciass oho, to Ty jesteś tym starym który chodził do szkoły 76 km pieszo, przez góry, w sam środek śnieżycy i na boso a teraz to tym dzieciakom się w dupach poprzewracało że ich rodzice zawożą autem? xdd
19
@Deathwing112 gość ma 18 nie wyprawiać bo może zagrać kiedyś kilka słabszych meczów?
Oezu, kim są ludzie że chcą decydować co piłkarz ma robić ze swoim życiem prywatnym...
Może mu jeszcze dziewczynę wybierzemy jaką uważamy za słuszną?
4
@RoberDzik alkohomora moje ulubione
8
@Kozinho. A za szarpanie osób trzecich, niszczenie mienia publicznego i negowanie zbrodni nazistowskich?
4
Tak z Ciekawości, jaką granice musi przekroczyć Braun żeby poszedł w końcu do więzienia? Bo mam wrażenie, że jakby kogoś pobił to byłoby i tak za mało.
Morderstwo? Czy to dopiero skłoniłoby władze? Istnieje w ogóle taka granica?
28
@July_6_BcN słychać jak po każdym golu Ronaldo przez okno leci krzesło?
3
@Aragorn33 aż się przypomina "oby Barcelona wyszła tak wysoką linią obrony na Mbappe i Viniciusa!" :)