Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 zawsze jak słyszę albo czytam, że teraz to nie ma rapu, kiedyś to był rap bo teraz tylko o hajsie gadają. To mam przed oczami te ogromne łańcuchy, grille i fury tamtych raperów xd
0
@Krzysztof1987 no ale możesz założyć jakąś dyskusje jak chcesz o tym pogadać. Mnie też nie wszystko interesuje o czym piszą tutaj ale jak chce sam o czymś pogadać to zakładam dyskusje i jazda :P
1
@Krzysztof1987 a to kto Ci zabrania o tym rozmawiać? xd
11
@MesQueUnClub_87 @Safrani no i dlatego właśnie panowie nie kupiłem sobie Bugatti. Za dużo roboty. Seat Ibiza 2008 o wiele lepiej się sprawdza.
10
@clyde jak się czujesz z odrzuceniem?
31
@supraomnes1 No dobra a tak bez żartów to jestem zainteresowana, 30 lat, też lubie spacery. Mam na imię Daria, przed operacją byłam Dariuszem ale mam sentyment do tego imienia.
72
@supraomnes1 Lubisz obejrzeć dobry film? kurde to akurat wyjątkowe zainteresowanie, z reguły ludzie lubią oglądać słabe filmy.
1
@JanZagloba pewnie jakiś ßaran
12
Ekipa Srauna jest za mocna na ten kraj
https://x.com/GejtoChuuya/status/1954988650351280148
0
@marcin62 co to za istoty? Czemu mają taką jasną skórę? Pierwszy raz coś takiego widzę.
1
@CLS63AMG tam to chyba jest wielki problem z tym o czym piszesz, czyli z wystawianiem recept na lewo i prawo za byle co. Sprzątnąć ludzi z ulicy można ale to tak jakby na gówno na środku salony położyć dywanik i powiedzieć, że już nie będzie śmierdziało w mieszkaniu.
13
@Frimpong uwielbiam kiedy kobiety sprzedające swoje nagie zdjęcia za kilka dolarów miesięcznie stają na głowie żeby wmówić wszystkim, że to co robią wcale nie jest tym co robią.
0
@Vegeta88 zależy jak na to wszystko spojrzeć, kiedyś zespoły z La Ligi zachodziły daleko w europejskich pucharach, dziś masz tylko Real i w zeszłym sezonie Barca.
Transfery? Real może sobie pozwolić, trochę jeszcze Atletico, reszta nie ma szans na coś większego. Zależy pod jakim kątem chcemy oceniać top3.
9
@Konradowskyy Pamiętam, że kiedyś były dyskusje o tym czy Premier League czy La Liga są najlepszą ligą świata. Dziś tego wyścigu nie ma, La Liga walczy o bycie w TOP 3 lig europejskich.
13
@UriBoyka nie no coś Ty, on ma z 20 parę lat. Byłoby jej ciężko go nosić w brzuchu
3
@NeroTFP1 jak będą tam cycki to kupie
1
@MesQueUnClub_87 Fermin to bardzo wartościowy zawodnik. Bezproblemowy, nie ma parcia że musi grać albo się obrazi. Do tego zawsze gotowy, łapie mało kontuzji. Zadaniowiec pełną parą.
2
@CLS63AMG @SelloutCrowd Nie będę się kłócił bo nie znam historii ale bardzo ciekawa dyskusja panowie.
Główną tezą jest to czy religia to rak czy jednak filar naszej cywilizacji tak?
Z tego co czytam to moglibyście tak pisać przez następne 5 dni a i tak nie byłoby jasnej i konkretnej odpowiedzi na to pytanie.
6
Zainspirował mnie artykuł na głównej "wątpliwości i wnioski przed startem sezonu". I postanowiłem napisać swoje wnioski i wątpliwości.
Wnioski:
Mamy kilku uniwersalnych zawodników którzy mogą łatać różne pozycje.
Flick tworzy na tyle elastyczny plan gry, że wymienność pozycji może być w tym sezonie bardzo duża, zwłaszcza w ataku.
Odejście Inigo boli ale wierze w Araujo.
Wątpliwości:
Wątpię, że w tym sezonie będę trzeźwy
12
@raben24 ja nie jestem uczciwy a i tak uchodzę za frajera. Ciężki żywot piwniczaka...
5
@galix22 moderacja usuwa oczywiście coś co nie jest zgodne z jedynym słusznym światopoglądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@Aragorn33 "Sądząc z głosu są to Młodzi, Wykształceni z Wielkich Miast – a więc zapewne dziwaki wierzące w równouprawnienie kobiet."
Korwin powinien pracować w policji, jakby porywacz dzwonił po okup to po samym głosie Janusz by podał imię i nazwisko jegomościa z taką dedukcją.
29
Niesamowite, w tym tygodniu w sobotę już pierwsza kolejka La Ligi, a dopiero co graliśmy Puchar Gampera.
4
@Kgorecki2500 jakiś tam dostęp do wody mają jednak
7
@Popitek12 testuje codziennie czy to prawda
3
@tadzik447 niby polecasz każdemu a tylko @clyde oznaczyłeś
7
Pamiętajcie chłopski, jak następnym razem będzie padał deszcz to obronie kobiety swoimi jajami. To jest biologia, natura, tego nie oszukasz.
23
Ludzie mówią, że nie ma nadziei w młodym pokoleniu. Stoję sobie właśnie na głównym rynku, dwóch młodych chłopaków na oko 13-14 lat, rozłożyło głośniki i gitary i grają utwory Lady Pank, Myslovitz, Dżemu. A nie jakieś sigma boy czy inne gówno Wersow.
Chłopcy nie wymuszają pieniędzy, nie piją alkoholu, po prostu postawili kapelusz i zbierają na nowy rower.
Czekam sobie tu aż przyjedzie straż miejska bo nie wolno tutaj grać bez pozwolenia.
40
@Hshdhrhdh alkoholikami
2
@Kgorecki2500 wydaje mi się, że Putin nie słucha próśb Trumpa.