0

@MesQueUnClub_87 zawsze jak słyszę albo czytam, że teraz to nie ma rapu, kiedyś to był rap bo teraz tylko o hajsie gadają. To mam przed oczami te ogromne łańcuchy, grille i fury tamtych raperów xd

0

@Krzysztof1987 no ale możesz założyć jakąś dyskusje jak chcesz o tym pogadać. Mnie też nie wszystko interesuje o czym piszą tutaj ale jak chce sam o czymś pogadać to zakładam dyskusje i jazda :P

1

@Krzysztof1987 a to kto Ci zabrania o tym rozmawiać? xd

11

@MesQueUnClub_87 @Safrani no i dlatego właśnie panowie nie kupiłem sobie Bugatti. Za dużo roboty. Seat Ibiza 2008 o wiele lepiej się sprawdza.

10

@clyde jak się czujesz z odrzuceniem?

31

@supraomnes1 No dobra a tak bez żartów to jestem zainteresowana, 30 lat, też lubie spacery. Mam na imię Daria, przed operacją byłam Dariuszem ale mam sentyment do tego imienia.

72

@supraomnes1 Lubisz obejrzeć dobry film? kurde to akurat wyjątkowe zainteresowanie, z reguły ludzie lubią oglądać słabe filmy.

1

@JanZagloba pewnie jakiś ßaran

12

Ekipa Srauna jest za mocna na ten kraj

https://x.com/GejtoChuuya/status/1954988650351280148

0

@marcin62 co to za istoty? Czemu mają taką jasną skórę? Pierwszy raz coś takiego widzę.

1

@CLS63AMG tam to chyba jest wielki problem z tym o czym piszesz, czyli z wystawianiem recept na lewo i prawo za byle co. Sprzątnąć ludzi z ulicy można ale to tak jakby na gówno na środku salony położyć dywanik i powiedzieć, że już nie będzie śmierdziało w mieszkaniu.

13

@Frimpong uwielbiam kiedy kobiety sprzedające swoje nagie zdjęcia za kilka dolarów miesięcznie stają na głowie żeby wmówić wszystkim, że to co robią wcale nie jest tym co robią.

0

@Vegeta88 zależy jak na to wszystko spojrzeć, kiedyś zespoły z La Ligi zachodziły daleko w europejskich pucharach, dziś masz tylko Real i w zeszłym sezonie Barca.
Transfery? Real może sobie pozwolić, trochę jeszcze Atletico, reszta nie ma szans na coś większego. Zależy pod jakim kątem chcemy oceniać top3.

9

@Konradowskyy Pamiętam, że kiedyś były dyskusje o tym czy Premier League czy La Liga są najlepszą ligą świata. Dziś tego wyścigu nie ma, La Liga walczy o bycie w TOP 3 lig europejskich.

13

@UriBoyka nie no coś Ty, on ma z 20 parę lat. Byłoby jej ciężko go nosić w brzuchu

3

@NeroTFP1 jak będą tam cycki to kupie

1

@MesQueUnClub_87 Fermin to bardzo wartościowy zawodnik. Bezproblemowy, nie ma parcia że musi grać albo się obrazi. Do tego zawsze gotowy, łapie mało kontuzji. Zadaniowiec pełną parą.

2

@CLS63AMG @SelloutCrowd Nie będę się kłócił bo nie znam historii ale bardzo ciekawa dyskusja panowie.
Główną tezą jest to czy religia to rak czy jednak filar naszej cywilizacji tak?
Z tego co czytam to moglibyście tak pisać przez następne 5 dni a i tak nie byłoby jasnej i konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

6

Zainspirował mnie artykuł na głównej "wątpliwości i wnioski przed startem sezonu". I postanowiłem napisać swoje wnioski i wątpliwości.

Wnioski:
Mamy kilku uniwersalnych zawodników którzy mogą łatać różne pozycje.
Flick tworzy na tyle elastyczny plan gry, że wymienność pozycji może być w tym sezonie bardzo duża, zwłaszcza w ataku.
Odejście Inigo boli ale wierze w Araujo.

Wątpliwości:
Wątpię, że w tym sezonie będę trzeźwy

12

@raben24 ja nie jestem uczciwy a i tak uchodzę za frajera. Ciężki żywot piwniczaka...

5

@galix22 moderacja usuwa oczywiście coś co nie jest zgodne z jedynym słusznym światopoglądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

@Aragorn33 "Sądząc z głosu są to Młodzi, Wykształceni z Wielkich Miast – a więc zapewne dziwaki wierzące w równouprawnienie kobiet."

Korwin powinien pracować w policji, jakby porywacz dzwonił po okup to po samym głosie Janusz by podał imię i nazwisko jegomościa z taką dedukcją.

29

Niesamowite, w tym tygodniu w sobotę już pierwsza kolejka La Ligi, a dopiero co graliśmy Puchar Gampera.

4

@Kgorecki2500 jakiś tam dostęp do wody mają jednak

7

@Popitek12 testuje codziennie czy to prawda

3

@tadzik447 niby polecasz każdemu a tylko @clyde oznaczyłeś

7

Pamiętajcie chłopski, jak następnym razem będzie padał deszcz to obronie kobiety swoimi jajami. To jest biologia, natura, tego nie oszukasz.

23

Ludzie mówią, że nie ma nadziei w młodym pokoleniu. Stoję sobie właśnie na głównym rynku, dwóch młodych chłopaków na oko 13-14 lat, rozłożyło głośniki i gitary i grają utwory Lady Pank, Myslovitz, Dżemu. A nie jakieś sigma boy czy inne gówno Wersow.
Chłopcy nie wymuszają pieniędzy, nie piją alkoholu, po prostu postawili kapelusz i zbierają na nowy rower.

Czekam sobie tu aż przyjedzie straż miejska bo nie wolno tutaj grać bez pozwolenia.

40

@Hshdhrhdh alkoholikami

2

@Kgorecki2500 wydaje mi się, że Putin nie słucha próśb Trumpa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?