Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@arasz1819 aż mi się przypomniało jak Sasin został nagrodzony za bezkompromisowe decyzje xD
7
@Matheu12 No i na każdym rogu wojna, chłopy mówią jakie to baby są złe i głupie a baby mówią jakie to chłopy są głupie i napalone.
1
@Commando nie wiem czy się coś zmieniło, to badanie z 2021 roku. Jeśli masz jakieś nowości to zapodaj link, sprawdzę z ciekawości.
16
Jeszcze więcej tej wojny płci to na pewno będzie lepiej.
2
@Safrani ja finalnie też wole od razu dostać całość. Po prostu spojrzałem na sprawę z dwóch stron :D niedawno oglądałem the last of us 2 sezon gdzie właśnie odcinki wychodziły raz w tygodniu i mi to przeszkadzało.
7
@Eklerek bo chce być w gorących xd
2
@MesQueUnClub_87 to jest trochę tak, że jak wypuszczą cały sezon od razu to łykniesz wszystko w jeden wieczór i później ponad rok czekasz na kolejny sezon. Ale z drugiej strony jak wypuszczają odcinki raz w tygodniu czy coś, to już później tracisz wątek i nie pamiętasz co było w pierwszych odcinkach za dobrze. Tak źle i tak niedobrze :D
5
@Lanosss niesamowitą aurę ma ten chłop :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@joloskyy może, jak Tebas zrezygnuje ze swojego stanowiska.
3
@partymaker nie nie, ja tylko wklejam link z twittera, to nic wielkiego. To raczej badania Latacz zasługują na podziw. Ale dzięki.
9
Cieszą mnie dokonania Polskich naukowców, oby tak dalej :)
0
Wygrana La Ligi, superpucharu Hiszpanii, Pucharu Hiszpanii oraz półfinał LM, do tego 4 zwycięstwa nad Realem. To jedyne o co proszę w tym sezonie. Moje bare minimum.
2
@Vegeta88 spoko, raczej nie dojdziemy do konsensusu w tym temacie. Ale dzięki za kulturalną dyskusję, pozdro :D
1
@LeoMessiiBarcaPepa w sensie zapraszasz? bo mogę być chętny jak coś
1
@Vegeta88 Ok, nie chodzi mi o to że Ukraina jest państwem wzorowym i idealnym. Chodziło mi bardziej o to że nie ma takich skłonności jak rosja.
"ale gdyby to Nas zaatakowano to Ukraina zamknęła by przed Nami swoje granice, tak jak my je otworzyliśmy." to jest totalne przypuszczenie więc nie powinniśmy o tym dyskutować tak jak o napaści rosji na nasz kraj.
"Nie widzę narracji że to Ukraina jest zagrożeniem" - no jak to nie stary, te wszystkie "stop ukrainizacji", cały czas przy każdym zdarzeniu jest pytanie o narodowość w nadziei, że będzie to Ukrainiec żeby potwierdzić to jak sieją tu spustoszenie. No kurde...
13
@joloskyy w kiblu jak spuszczam wode
5
O kurde, nie wiedziałem że sos do kebsów robi się tak długo
1
@Vegeta88 Ja nie pisze, że mamy kochać Ukrainę, po prostu masz dwa państwa, jedno skrajnie agresywne, drugie normalne. Obawiać to my możemy się tego pierwszego a nie drugiego. A narracja płynie taka, że to Ukraina jest dla nas zagrożeniem.
Zresztą masz przykład mulciaka powyżej jak idzie wyprać komuś głowę. Chociaż w jego przypadku to może świadomy troll, jak większość multikont.
0
@Vegeta88 Prowadzenie narracji jakoby to Ukraina była dla nas zagrożeniem a nie Rosja jest bardzo niezdrowe. Zauważ, że ta narracja jest prowadzona już od jakiegoś czasu i ludzie za chwile będą mówić, że to Ukraina jest zła a rosja dobra i to Ukraina powinna tą wojne przegrać. To jest propaganda, zwłaszcza że Janusz nie kryje swojej sympatii do rosji xd
2
Janusz trochę głośniej, ledwo cię słychać z tej dupy putina
1
@Azi nie no, był kreowany na giga sigme który zrobi porządek z "lewactwem".
0
@draxidox tak, chodzi o to że Chiny zrywają wszelkie kontakty z prezydentem Czech Petrem Pavlem, ponieważ ten spotkał się z Dalajlamą.
2
@michalgajdek a tak serio to ile kolejek Barcelona będzie nad Realem w tabeli :D
51
@michalgajdek ile kontuzji złapie Olmo?
0
@Eklerek nadal to nie zmienia faktu, że kasa od zawsze była nieodłącznym elementem tej branży.
@Starrk no tak, muzyka się zmieniła. Filmy też teraz inaczej się robi, auta i elektronikę też. Uważam, że nadal wychodzi sporo świetnej muzyki. Po prostu trzeba przezwyciężyć to podejście, że coś wyszło teraz więc jest gównem na pewno.
0
@MesQueUnClub_87 zawsze jak słyszę albo czytam, że teraz to nie ma rapu, kiedyś to był rap bo teraz tylko o hajsie gadają. To mam przed oczami te ogromne łańcuchy, grille i fury tamtych raperów xd
0
@Krzysztof1987 no ale możesz założyć jakąś dyskusje jak chcesz o tym pogadać. Mnie też nie wszystko interesuje o czym piszą tutaj ale jak chce sam o czymś pogadać to zakładam dyskusje i jazda :P
1
@Krzysztof1987 a to kto Ci zabrania o tym rozmawiać? xd
11
@MesQueUnClub_87 @Safrani no i dlatego właśnie panowie nie kupiłem sobie Bugatti. Za dużo roboty. Seat Ibiza 2008 o wiele lepiej się sprawdza.