Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do ludzi narzekających, że przed sezonem ludzie nie gadali o sporcie tylko o pierdołach (bo nic się w sporcie nie działo akurat, szok) to zapraszam teraz. Tenis, ekstraklasa, premier league. Do wyboru do koloru :D
3
@Kgorecki2500 pewnie był madryciakiem, nie przejmuj się
1
@MesQueUnClub_87 a zobacz, że Chorwacja to jest w sumie jedna z droższych pozycji jeśli chodzi o takie kierunki xDD o co tu chodzi...
2
@LOPEZ16 dlatego wkurza mnie jak widzę zdjęcia "paragonów grozy". Chłopie, jedziesz tam wiedząc, że jest drogo, widzisz ile co kosztuje w karcie i i tak to kupujesz...
Oczywiście nie pisze bezpośrednio do Ciebie teraz tylko do tego jegomościa xd
6
Evil Anetka "nie włączaj klimy bo zimno w te 35 stopni" be like:
1
@LOPEZ16 bez kitu, dochodzimy do sytuacji w której wylot za granicę zaczyna być w takich samych pieniądzach jak wyjazd gdzieś tu w PL xd
35
@AmigoBlancos siema, najważniejsze że ze zdrowiem lepiej, obyś jeszcze dużo dużo dużo sezonów oglądał takich jak poprzedni :D
10
@Sau_Ron ale nie bardzo rozumiem o co dyskusja bo tu wszyscy jak jeden mąż mówią, że to było czerwo. Nie widziałem ani jednego komentarza który by to bronił.
32
To jaki rynsztok prezentuje rm.pl to jest totalna abstrakcja. Ale przykład płynie z góry, widać, że są bardzo wpatrzeni w real madrid tv.
0
@D10SLEO ale Lewy się opalił w tej Hiszpanii. I jeszcze na łyso się opitolił.
3
@mekston do wywalenia i w jego miejsce Toni Fernandez
5
@Faro Lewy ma kontuzje jak coś. Zresztą jak to inaczej skomentować niż X D
0
@Faro dobra, to lecimy w to co piszesz. Wywalamy na ławkę Yamala, Raphinhe, Ferrana i Olmo. Kto gra w ataku?
0
@Faro aha, czyli Yamal czy Raphinha są do wywalenia. Po co nam oni?
Zastanawiam się czy nie zgłosić za trolling xd
1
@Faro a kto jest obrzydliwym egoistą do wywalenia?
12
@ikar34 co to za speedrun oceny zawodnika xD
1
@Popitek12 assassin's creed
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Podoba mi się to, że wygraliśmy 3:0 na wyjeździe ale graliśmy na pół gwizdka, więc trener nie cacka się "bo się ktoś obrazi", tylko krótko ich podsumował. To jest jakość i wymagania na tym poziomie.
1
Ilu piłkarzy miałoby już dość mentalnie po tylu próbach. A młody jakby się nic nie wydarzyło. Młody geniusz.
3
Zaryzykuje, że z Lewym byłoby już 76:0
3
Liga przegrana już w sierpniu (co z tego że wygrywamy)
3
Podoba mnie się ten Żoan Garsija
7
Ale zobaczcie, Kamil Gala osiągnął to co chciał. Sprawdzacie cały czas czy coś napisał, swoją kontrowersją zrobił sobie zasięgi.
8
Ale wy jesteście głupki, że potraficie przyznać czerwo dla Raphy. Madrycioki w takich meczach mówią, że sędzia dobre zawody.
0
Nie da się wygrać tej ligi
2
Nie podoba mi się to jak łatwo dochodzi Majorka do sytuacji strzeleckich
0
Nie dziwię się w sumie, Eric bardzo ale to bardzo solidnie pracuje na zawodnika wyższej rangi niż awaryjny rezerwowy
1
@Kozinho. Diss winiego był chociaż śmieszny ale ten diss mesa to.... Brak słów xd
6
@D10SLEO te kwoty ich mnie rozbrajają xD