Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Czyhrynski Przede wszystkim nie można popadać w skrajności, zachód nie jest idealny i ma swoje problemy, Unia też nie jest idealna i ma swoje odchyły. Ale zachód nie upada, to nie jest koniec cywilizacji xd Jeśli chodzi o Unie, to nie należy bezwarunkowo przyjmować wszystkich pomysłów i z tymi niekorzystnymi powinniśmy się po prostu nie zgadzać, ale narracja o złej Unii i o Polexitach to jest kuriozum.
11
@Ojciec5tkidzieci Zgodzę się że wojna PiS-PO to prekursor szczucia i podziału społeczeństwa, ale nie zgodzę się że każda partia w Polsce się wpisuje do tych kryteriów. Teorie spiskowe co do szczepionek, narracja o UE i Polexit, upadek zachodnich cywilizacji, niechęć do Ukraińców. No nie, nie każda partia się w to wpisuje z pewnością.
18
@macio_944 to jest absurdalne bo to się pokrywa 1:1 z narracją Konfederacji.
1
@Popitek12 no jak to po co wchodzić do rzeki? a na wakacje gdzie jedziesz? nad rzekę popływać.
45
To jest bardzo niepokojące bo wyraźnie widać, że Rosji udaje się plan który realizuje...
2
@NeroTFP1 może nie tyle błąd ale ciekawostka, że w powiedzeniu "lepszy rydz niż nic" wcale nie chodzi o grzyba rydza :D
3
@NeroTFP1 w ogóle ostatnio się dowiedziałem, że cały życie używałem źle powiedzenia "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" xd
1
@tbas włosy trochę do góry se postawiłem jak mnie mierzyli
8
@ranger3120 mam idealnie 180cm wzrostu. Czaisz, idealnie 180cm. 1 cm mniej i bym nie był facetem.
10
czuje w kościach, że w ciągu najbliższych 3 lat uzyskamy dostęp do grania na Camp Nou
10
@Konradowskyy on się już nawet nie kryje
19
@tbas nad polskim morzem robię znak krzyża przed dostaniem rachunku
3
@Katalończyk 99 Chyba żartujesz?! ja mu będę mówił jak on ma żyć i mnie do gówno obchodzi, w końcu oglądam mecze na pirackich streamach więc należy mi się zarządzanie jego życiem.
3
@Bykunn jeżeli pracujący tutaj legalnie obcokrajowcy mają nie dostawać socjalu to może też niech nie płacą podatków tutaj? :) Nie rozumiem tego, dają coś od siebie, wspólnie pracują żeby ten kraj się rozwijał i ma im nie przypadać benefit żaden.
Dla mnie zasada jest prosta, jesteś tu legalnie i legalnie pracujesz = należy Ci się to co innym.
3
@Danny Gaucho co mówi jego oficjalna strona?
3
@ProMILs czy Pan Ćwiąkała biega z wyprostowanymi rękoma? to jest naturalne ułożenie rąk podczas biegu? xd
4
@Nightraider ale wiesz co jest najgorsze? najgorsze jest to, że im się praktycznie zawsze udaje "jakoś to spiąć" przez co nie ma afery. Przechodzą suchą stopą bo przecież udało im się finalnie, a powinni już dawno dostać grubo po uszach za takie prowadzenie klubu.
1
@Eklerek let him cook!
7
@Trencaxarxes parę lat temu mieszkałem obok drogi tranzytowej gdzie tiry jeździły dzień i noc, moja dziewczyna mieszkała obok kościoła który nawalał melodyjki co 30 minut. Oczywiście było to uciążliwe, jednak nikt nie toczył tak zażartej walki żeby to zlikwidować BO TAK NIE DA SIĘ ŻYĆ.
Zabawna jest ta walka z wiatrakami. Ale ja podejrzewam, że to jest po prostu jakaś forma walki z lewicą (choć nie wiem co wiatraki mają wspólnego z lewicą). Bo gdyby Konfederacja, Braun itd. chwalili wiatraki to tym samym osobom by one nie przeszkadzały.
1
@damianex10 Achilles - bitwa pod Termopile. Klasyka litercka.
7
@NeroTFP1 przeraża mnie, że to zebrało prawie 2,5k polubień. Przeraża mnie to ilu mamy upośledzonych ludzi w społeczeństwie.
5
Przeciętny kibic Realu próbujący wyjaśnić, że La Liga jest ustawiona pod Barcelonę i przeciwko Realowi
39
W nagrodę klasyk do poprowadzenia
19
Wczoraj dużo osób złościło się na Yamala, wielu pisało że samolub, żeby już lepiej zszedł itd. Ale kurde, dla mnie to jest właśnie w nim genialne, ten chłop ma psyche ze stali, żadne spuszczanie główki w dół jak nie idzie po jego myśli.
A przecież to była nasza pięta Achillesowa, pamiętacie jak piłkarze dostawali gola na 1:0 i już było po nich widać że po meczu mamy?
Oby ten chłopak nigdy nie zmienił podejścia.
41
RM artykuł jutro "mimo dobrego meczu sędziego, Barcelonie udało się wygrać..."
0
No powiem wam, że ta lewa strona z Rashfordem wygląda bardzo przeciętnie. Oczywiście go nie skreślam po dwóch kolejkach, po prostu takie są moje spostrzeżenia na chwilę obecną.
Po tym jak Raphinha tam wszedł ruszyło z kopyta.
5
To jest ta pozycja przy której mówisz "szkoda, że nie ma już Leo" xd
31
Hernandez Hernandez bardzo mocno pracuje na dobrą ocenę w Real madrid tv
4
Pierwszy raz widzę żeby Yamal miał takie problemy z dryblingiem w starciu z obrońcą xd
1
Mieliśmy swoje okazję to je marmowalismy, pretensje też do siebie możemy mieć. Do tego gramy na stojąco, ciężko tu będzie jakiekolwiek punkty wywieźć, chyba że jakieś grube zmiany wlecą w drugiej połowie. Robercik potrzebny na wczoraj.