1

@Kgorecki2500 rybka, ziemniaczki i kalafior gotowany.

3

@Rastafarnianin tymczasem rolnicy którzy mogą składać wnioski o dofinansowania unijne wyłącznie online
XD

3

@July_6_BcN może te parówki z biedronki to nie był dobry pomysł. Ale mam asa w rękawie, chyba wiem co Ci zaimponuje. Daj mi tydzień.


6

@marcin62 więźniowie mają zapewnione posiłki a uczniowie nie xd od zawsze była to dla mnie dziwna zasada.

2

@Zoker co bym zrobił czy co zrobiłem?

6

@Popitek12 to są ludzie którzy oglądają za dużo TV. Szkoda słów na nich

27

@Danny Gaucho nie pokoi mnie Danny, że zadajesz tak wnikliwe pytania w tym temacie...

3

@MesQueUnClub_87 mój ulubiony reżyser. Właściwie nie potrafię wymienić jego filmu/serialu który mi się nie podobał.

2

@NeroTFP1 w komentarzach zdjęcie dowodu tej laski, która sama wrzuciła to na swoje insta story xd
Jakaś Turczynka


4

@tomek8756 tak patrzy na mnie teraz zimne piwo w lodówce

2

@damianex10 a to spoko, nie jesteś dziadersem. Po prostu Cię wkurzają nieodpowiedzialni ludzi :D

0

@damianex10 a czy jak ich zobaczyłeś to pomyślałeś sobie "kuźwa teraz te gówniarze mają hulajnogi elektryczne, za moich czasów żeśmy dupą po piasku szurali i to była nasza hulajnoga i się człowiek cieszył, że piasek jest"?
W zależności od odpowiedzi, dam Ci znać czy jesteś dziadersem czy nie.

8

Co jakiś czas wyświetlają mi się rolki na insta z jakimiś urywkami wywiadów/podcastów, gdzie naciągacze mlm i tym podobni gadają jaki to trzeba mieć mindset, różne źródła dochodu, etat to przeżytek itd. No i wiadomo, napisz w komentarzu "traktor" a odezwą się na priv i wyślą darmowego ebooka.
Problem jednak w tym, że to nie są wywiady. Nigdzie nie można znaleźć pełnej wersji, linku, czegokolwiek. Nie słuchać w ogóle odpowiedzi/reakcji drugiej osoby, totalnie cisza a kamera tylko skierowana na tych ziutków.
Czujecie to, żeby wyglądać bardziej wiarygodnie w tym naciąganiu ludzi oni udają, że są zapraszani do wywiadów czy podcastów i gadają do ściany xDD
To jest ten mindset milionera.

3

@4drian0 Redzi w sumie mówili o tym, że każdy build gry odpalają na bazowym PS5 i Xboxie chyba i tam ma chodzić płynnie itd. i pod to optymalizują.
Taką gafę z kolei zrobili z Cyberpunkiem, że pod sam koniec próbowali optymalizować na bazowych wersjach konsol xd
trzymam kciuki, oby naprawdę wyciągnęli wnioski po CP 2077.

6

@macio_944 fajnie było, powiedziała żebym ją zaskoczył gdzie pójdziemy. Więc ją zaskoczyłem i zabrałem do urzędu miasta wyrobić nowy dowód bo mi termin mija.

3

@Galactico777 nie interesują mnie związki poligamiczne

174

@supraomnes1 to są reklamy w przeglądarce gościu.. nie bierz tego na poważnie

3

@Kacper1432 Wydaje mi się, że skrajności czyli Lewica i Konfederacja mają taki typ elektoratu, że tam nieważne co by się nie działo to i tak wielu ludzi od nie odjedzie.

0

@draxidox w sumie nie wiem sam jaki system byłby najlepszy, ale abstrahując od tego kto za kim jest, to teraz przez najbliższe 2 lata będziemy mieli taką wojenkę, która zupełnie nic temu państwu nie da... tyle czasu oni tam zmarnują.

8

@draxidox aha to teraz tak się wzajemnie będą przerzucali kto więcej nie spełnia obietnic? xd

3

@July_6_BcN nawet tych lepszych? i to bez promocji jak coś

19

@Popitek12 nie wiem, obecnie dziewczyny strasznie lecą na kasę. Ostatnio zabrałem @July_6_BcN na pierwszą randkę do biedronki i chciałem jej kupić te lepsze parówki a ta taka naburmuszona i już jej coś nie pasowało.
Ciężkie czasy żeby zaimponować dziewczynie.

3

@JohnKennedy a pokazywał już im ten ogromny obraz siebie który sam sobie zawiesił w siedzibie? Mógłby im z 2 razy pokazać.

3

@Kgorecki2500 ja też będę cool wujkiem, pierwszy raz walną ze mną fentanyl i heroine. Imagine dam im nawet strzykawkę tylko 6 razy używaną.

2

@PIWOSZ89 nie jest lepszy od Yamala. (nie oglądałem żadnego meczu tego 16 latka z Liverpoolu)

2

@Zoker @Kgorecki2500 pierwszy raz tą stronę widzę, przeraża mnie to trochę xD

3

@MesQueUnClub_87 I Ty również nie zrozumiałeś kompletnie, chłopaki jesteście naprawdę ogarnięci a tu takie coś... tu nie chodzi o to, że każdy kto skrytykuje rząd czy Unie to ruski agent...
Możesz nie być ruskim agentem ale być pod wpływem ruskiej propagandy. Pisze to już tutaj 3 czy 4 raz.
Możesz krytykować rząd i Unie, ale bezrefleksyjne atakowanie wszystkiego co wychodzi z rąk rządu czy Unii, byleby to skrytykować, bez żadnej wiedzy w tym temacie może wynikać z ruskiej propagandy jaka jest pchana w mediach.

8

@ToWinaSedziego Nie, krytyka rządu czy Unii to nie ruskie wpływy, pisałem wyżej nawet z @Kgorecki2500 że można krytykować rząd, a nawet trzeba jeśli podejmuje jakieś głupie działania. Natomiast jeśli bezrefleksyjnie atakujesz rząd i Unie na każdym kroku za wszystko tak jak podałem wyżej, czyli misja Sławosza czy Edukacja Zdrowotna. Bez jakiejkolwiek wiedzy czy sprawdzenia tematu, byleby skrytykować - to wtedy może na Ciebie wpływać ruska propaganda której właśnie o to chodzi.
Teraz rzucasz mi coś o Tusku, o liczeniu głosów... i czego oczekujesz ode mnie? że ja będę tego bronił czy co? Przecież z @Ojciec5tkidzieci dwukrotnie tutaj przyznałem mu racje, że ten rząd działał na niekorzyść państwa i destabilizował go swoim postępowaniem.
Ale Ty nie dyskutujesz z tym co ja napisałem tylko coś Ci siedzi w głowie i z tym się kłócisz, podpinając mnie pod swoje przemyślenia.

@michal26 nie spodziewałem się po Tobie, że aż tak bardzo nie zrozumiesz tematu.

7

@Ojciec5tkidzieci no tak, Giertych do odchył który nie wnosi nic dobrego. Zresztą nie bez przyczyny stał się memem z którego wszyscy (słusznie) się nabijają.

19

@Kgorecki2500 Przytoczę cały cytat bo tutaj kontekst ma znaczenie

"Z raportu wynika, że rosyjska narracja, z uwagi na nastawienie polskiego społeczeństwa, nie koncentruje się na promowaniu Rosji. Opiera się natomiast na krytyce i podważaniu zaufania do instytucji i procesów demokratycznych, w tym rządu oraz NATO i Unii Europejskiej, zwiększaniu polaryzacji. Wzbudza niechęć do Ukraińców i innych narodowości, wyznań i mniejszości."

Chodzi o to, że ta narracja nie polega na tym żeby wszędzie pisać "rosja jest super, rosja jest najlepsza" tylko o destabilizacje w państwie poprzez podważanie zaufania do wszystkich instytucji, w tym naukowych jak ostatnio mieliśmy przykład ze Sławoszem i "poleciał w kosmos za 60 mln żeby pierogi jeść! jaja sobie z nas robią!"
Albo niedawna Zajączkowska która krytykowała Edukacje zdrowotną, że to lewacka ideologia.

To, że skrytykujesz rząd nie oznacza, że to ruska narracja. ALE podważanie absolutnie wszystkiego co wychodzi od organów rządzących bez praktycznie żadnej faktycznej wiedzy czy faktów, to już jest narracja która destabilizuje państwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?