6

@tomek8756 "ty to chyba lubisz"

0

@maroon nie rozumiem dokąd ta rozmowa zmierza i właściwie gdzie tu jest błąd w rozumowaniu Paczula?
Bo ty trochę prowadzisz urojoną walkę tak jakbym ja i wszyscy bronili hodowle zwierząt itd. A jednocześnie mówili że to tylko myslistwo to krzywdzenie zwierząt. Ale tak nie jest, a teraz żeby tą dziwną tezę obronić to przytaczasz, że przez wegetarian też cierpią zwierzęta xD
O co ci chodzi konkretnie, dlaczego myślistwo nie krzywdzi zwierząt niby?

0

@maroon mhm niezły fikołek xd oczywiście, że hodowla zwierząt na mięso to też krzywdzenie zwierząt i nie wiem kto to neguje w ogóle. Między innymi dlatego wielu mamy wegan czy wegetarian. Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że strzelanie z broni do zwierząt to nie jest ich krzywdzenie xD nie uprawiaj proszę takich głupot logicznych.

1

@marcin62 @Kgorecki2500 ja kiedyś próbowałem w dead space to serducho siadało xd the last of us to jest max jaki mogę znieść jeśli chodzi o te straszne gry xD

2

@marcin62 dobra, nigdy w życiu nie zagram w takie gówno z taką grafiką realistyczną, nie ma opcji. Mmm mm

0

@pluszek no to fajnie teraz będzie wyglądało nasze życie przez najbliższe 2 lata. jedni z drugim się będą gównem przerzucali żeby tylko sobie na złość zrobić.

7

Myślistwo to nie krzywdzenie zwierzęta. Miałem taką samą reakcje jak Paczul xD

11

@macio_944 jako ekspert od kobiet i związków mogę się wypowiedzieć, że z reguły ciężko jest ludziom znaleźć partnera/partnerkę bo nie przelewają mi co miesiąc pieniędzy. Serio, podam numer konta i spróbujcie, dajcie sobie kilka miesięcy takiej praktyki i zobaczycie efekty.

8

@NeroTFP1 tym bardziej bawi mnie to gadanie, że ci ludzie pierwsi będą nas bronić jak ktoś tam na nas napadnie. Do tego hasła "bóg, honor, ojczyzna".
Jak oni nas będą bronić jak oni nas napie*alają za to, że im się koszulka nie podoba xDD

1

@BezglutenowyPedri jestem troche zasmucony że nie dali nowej klasy/ascendencji/broni :(
Smuteczek ale no dodali dużo contentu więc będzie co robić.
@esem91 raczej bym się nie nastawiał w najbliższym czasie a najlepiej to w ogóle bym się nie nastawiał na polską wersję językową :P

2

@FcPortoFan1999 jeszcze trochę pobierze to zacznie

24

Suplementacja kreatyną poprawi funkcjonowanie waszego mózgu. Mój kumpel suplementuje już 3 miesiące, dziś powiedział mi że przestaje kibicować Realowi.

3

@Kgorecki2500 Polscy Avengersi

2

@misterio przecież oni wiedzieli ale to tak na żarty było :) hihi

11

@NeroTFP1 AI to bardzo niebezpieczne narzędzie. Ile osób które to zobaczyło dowiedziało się później, że to AI? A ilu teraz będzie powtarzało znajomym "widziałeś jak te leszcze siedzą i czekają na Trumpa? pff to jest ta wielka Unia?!"

0

@draxidox dzieciaki mają płacić czynsz, media itd. do tego ich obowiązkami domowymi jest zrobienie obiadu, pozmywanie, umycie auta, wstawienie prania, umycie okien, wyjście z psem, odkurzanie itd. xDDD
Sprytnie sobie to wykombinowali, a co należy do obowiązków rodziców jak wszystko każą robić dzieciom? xD

11

@Shad0wK1ng jakieś wybory niedługo będą? za długo tu mieszkam żeby nie wiedzieć co zwiastuje obniżenie cen wahy xd

19

@Ojciec5tkidzieci jak Michael Scott xD Jeszcze powinien sobie kupić kubek "World's best boss"

19

- Podajcie sobie ręce, nie obchodzi mnie kto zaczął
- ale psze pani on mnie dręczy już od 2 lat, dzień w dzień
- nie obchodzi mnie to, przeproś go i podajcie sobie ręce

10

@Xpert77 wina Bidena, Zełeński musi się zgodzić na coś żeby zakończyć wojnę. Niezłe fikoły tam lecą xD

5

@NeroTFP1 Raphinha przed mutacją Flickową

78

@HarveySpecter wszystko zależy jakie jest flow, czy wytworzyło się już jakieś zaufanie, jak często się widujecie.
Różnie ale z reguły czekam aż skończą 15 lat.

9

Zagadka dla was. Co ma wspólnego Muniak i zjedzenie Buldaka 3x spicy oraz przegryzienie papryczką Carolina reaper?

8

@Eklerek albo nie pracować

16

"Jak ten podatek będzie za wysoki, spieprzamy stąd. Sprzedamy te nieruchomości, kupimy sobie w Tajlandii, w Indonezji, na Cyprze. Tam gdzie nas chcą, jak tu nas nie będą chcieli to pieniądze stąd uciekną"

Nie wiem jak wy ale ja będę baaardzo baaardzo baaardzo płakał jak flipperzy i rentierzy stąd uciekną...

4

@Kgorecki2500 że też Marcin nie jest prezydentem USA. Ale by świat na tym zyskał

5

@macio_944 dziwi mnie że piszę to osoba publiczna i do tego występująca w serwisach informacyjnych xd z reguły takie rzeczy piszą "mientusowegąbki11142" czy coś takiego, a tu tak się wydurnić publicznie...

2

@Kgorecki2500 chyba był tam gdzie Marianna Shreiber w Turcji

19

@MadafakinGuy chyba nie słyszałeś jak Mateusz Święcicki krzyczy LAAAAMINEE YAMAAAAL po golu

8

@escarabajo mają teraz bardzo zdrowy klub i nie popadną w długi dzięki Tebasowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?