3

Nie no Ferran chrzani te sytuacje ale on dochodzi/wypracowuje sobie takie pozycje że to jest masakra :D fajnie jakby mu skuteczność przyszła

7

@PuszkinFan aż się klasyk przypomina "oby Barcelona zagrała tak wysoką linią obrony na Mbappe i Viniciusa, nie będzie co zbierać"

2

ależ podanie od Ferrana i wykończenie Fermina. Pięknie!

1

ładna gra Barcy jak na razie. Wygląda to pewnie

0

Oo Barcelona gra na Orliku w Klewiankach

1

@MirusAmisz @Gall ok, źle zrozumiałem. Pardon panowie.

0

@MirusAmisz a kiedy jeszcze go wyjaśniał? jak on w zeszłym sezonie zagrał wszystko co możliwe xd

7

@RoberDzik widać, że lewaków dupa boli

35

@SelloutCrowd "wraca normalność" nigdy nie przestanie mnie bawić reakcja tutejszych użytkowników na stronie jak on wygrał wybory xDDD

1

@Safrani byłem w trasie akurat i na 2 stacjach nie mogłem płacić kartą i prawie mi się paliwo skończyło, finalnie zatankowałem za 23 zł xD

7

@kosiarz92 no i namówił

19

Uwielbiam tą reklamę na stronie która trwa 15 sekund i nie da się jej wyłączyć a do tego odpala Ci dźwięk w telefonie.
Bardzo bym chciał żeby ona była dłuższa, tak z 10 minut mogłaby trwać.

0

@marcin62 wstawiałem już tutaj post o tym samym, to kilka osób w komentarzu mi napisało, że on ma rację. Ale tak, ruska propaganda wcale nie ma się dobrze w Polsce...

5

@Popitek12 wszystkie dziunie na baczność jak popitek wchodzi

4

@Konradowskyy tryplet

35

@mrboom znam jednego gościa który napisał książkę i jest inteligentny i spokojny. @NeroTFP1hmm

1

@pt9 dokładnie, jest szybko wprowadzone? jest szybko wprowadzone.
Jest dobrze wprowadzone? Jest szybko wprowadzone.

0

@FCBMati10 nie no, porównanie Tomka do Dzikiego trenera to jak porównanie Fagaty do Stephena Hawkinga xd

3

Super materiał od Pana Rożka dotyczący edukacji zdrowotnej i jej realne problemy, a nie te wymyślone przez prawice.

27

@BorzyKrzys w sumie ćpanie ich wszystkich fentanylem tak żeby nie byli w stanie się ruszać ma sens. Przynajmniej jak są w fazie zombie to nie mogą nikogo zamordować. Może to specjalnie tak z tym fentanylem zrobili xD

8

@JimMorrisonFCB sam ocen, 2 filmik z całym kontekstem wypowiedzi.

https://x.com/TomaszJanusz/status/1965750024052084810

0

@Szczygiel06 z reguły do bossa 1 aktu podchodzisz z 16 poziomem. Więc po prostu musisz się nauczyć jego ruchów i cisnąć :D on się wydaje trudny ale jak się nauczysz co kiedy robi to w chwilę go zbijesz

0

@Colon aa oglądałem to prawda, ale nie kojarzę tego utworu. Ale powiem Ci, że pamięć masz bardzo dobrą

0

@Colon a czemu ja mam wiedzieć skąd to? :D

7

@Rastafarnianin to co się stało ze Stanowskim w ostatnim czasie to powinno być puszczane początkującym dziennikarzom jako poradnik - jakim dziennikarzem nie być.

4

@Kessie szacun że się miski dorobiłeś

17

Ten kraj jest niereformowalny i nigdy się nie zmieni. Trzeba go na zawsze wykluczyć ze wszystkich dziedzin, odciąć się od niego, zachowywać się jakby nie istniał i pluć na każdego ich obywatela tak, żeby wiedzieli kim są...

1

Nie czaje o co im chodzi z tym stadionem. Nie mogą po prostu dokończyć budowę i otworzyć na mecz Valencią?

0

@partymaker nie nie, dodali zupełnie nowy akt 4 a po nim masz 3 mini akty żeby dobić do endgamu. Już nie musisz powtarzać 2 razy 3 aktów kampanii.

1

@partymaker nowy sezon, na premierę się nie zapowiada w najbliższym roku jak na moje. Bliżej końcówki 2026 albo początek 2027.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?