Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie no Ferran chrzani te sytuacje ale on dochodzi/wypracowuje sobie takie pozycje że to jest masakra :D fajnie jakby mu skuteczność przyszła
7
@PuszkinFan aż się klasyk przypomina "oby Barcelona zagrała tak wysoką linią obrony na Mbappe i Viniciusa, nie będzie co zbierać"
2
ależ podanie od Ferrana i wykończenie Fermina. Pięknie!
1
ładna gra Barcy jak na razie. Wygląda to pewnie
0
Oo Barcelona gra na Orliku w Klewiankach
1
@MirusAmisz @Gall ok, źle zrozumiałem. Pardon panowie.
0
@MirusAmisz a kiedy jeszcze go wyjaśniał? jak on w zeszłym sezonie zagrał wszystko co możliwe xd
7
@RoberDzik widać, że lewaków dupa boli
35
@SelloutCrowd "wraca normalność" nigdy nie przestanie mnie bawić reakcja tutejszych użytkowników na stronie jak on wygrał wybory xDDD
1
@Safrani byłem w trasie akurat i na 2 stacjach nie mogłem płacić kartą i prawie mi się paliwo skończyło, finalnie zatankowałem za 23 zł xD
7
@kosiarz92 no i namówił
19
Uwielbiam tą reklamę na stronie która trwa 15 sekund i nie da się jej wyłączyć a do tego odpala Ci dźwięk w telefonie.
Bardzo bym chciał żeby ona była dłuższa, tak z 10 minut mogłaby trwać.
0
@marcin62 wstawiałem już tutaj post o tym samym, to kilka osób w komentarzu mi napisało, że on ma rację. Ale tak, ruska propaganda wcale nie ma się dobrze w Polsce...
5
@Popitek12 wszystkie dziunie na baczność jak popitek wchodzi
4
@Konradowskyy tryplet
35
@mrboom znam jednego gościa który napisał książkę i jest inteligentny i spokojny. @NeroTFP1hmm
1
@pt9 dokładnie, jest szybko wprowadzone? jest szybko wprowadzone.
Jest dobrze wprowadzone? Jest szybko wprowadzone.
0
@FCBMati10 nie no, porównanie Tomka do Dzikiego trenera to jak porównanie Fagaty do Stephena Hawkinga xd
3
Super materiał od Pana Rożka dotyczący edukacji zdrowotnej i jej realne problemy, a nie te wymyślone przez prawice.
27
@BorzyKrzys w sumie ćpanie ich wszystkich fentanylem tak żeby nie byli w stanie się ruszać ma sens. Przynajmniej jak są w fazie zombie to nie mogą nikogo zamordować. Może to specjalnie tak z tym fentanylem zrobili xD
8
@JimMorrisonFCB sam ocen, 2 filmik z całym kontekstem wypowiedzi.
https://x.com/TomaszJanusz/status/1965750024052084810
0
@Szczygiel06 z reguły do bossa 1 aktu podchodzisz z 16 poziomem. Więc po prostu musisz się nauczyć jego ruchów i cisnąć :D on się wydaje trudny ale jak się nauczysz co kiedy robi to w chwilę go zbijesz
0
@Colon aa oglądałem to prawda, ale nie kojarzę tego utworu. Ale powiem Ci, że pamięć masz bardzo dobrą
0
@Colon a czemu ja mam wiedzieć skąd to? :D
7
@Rastafarnianin to co się stało ze Stanowskim w ostatnim czasie to powinno być puszczane początkującym dziennikarzom jako poradnik - jakim dziennikarzem nie być.
4
@Kessie szacun że się miski dorobiłeś
17
Ten kraj jest niereformowalny i nigdy się nie zmieni. Trzeba go na zawsze wykluczyć ze wszystkich dziedzin, odciąć się od niego, zachowywać się jakby nie istniał i pluć na każdego ich obywatela tak, żeby wiedzieli kim są...
1
Nie czaje o co im chodzi z tym stadionem. Nie mogą po prostu dokończyć budowę i otworzyć na mecz Valencią?
0
@partymaker nie nie, dodali zupełnie nowy akt 4 a po nim masz 3 mini akty żeby dobić do endgamu. Już nie musisz powtarzać 2 razy 3 aktów kampanii.
1
@partymaker nowy sezon, na premierę się nie zapowiada w najbliższym roku jak na moje. Bliżej końcówki 2026 albo początek 2027.