Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczynają się budzić w 44 minusie, trochę późno
1
Inigo wracaj plis
0
@ali3gator mbappe też był kiedyś w transie
0
Ale oni są załamani po tym PSG. Zero wiary w siebie
58
Uwielbiam ten elitaryzm krytyków filmowych z którego nic nie wynika xd
https://x.com/krzonki/status/1973998509855498678
8
Wie ktoś jak zrobić pasztet ze świnki morskiej?
9
@LeoKrol jak mnie te madryciaki na twitterze będą dalej tak wkurzały to będzie
7
@FcPortoFan1999 Ty lubisz Ekstraklase więc nie jesteś obiektywny w wydawaniu opinii na ten temat
2
@Safrani czekałem mocno na tego Eda Geina, po pracy odpalane będzie
7
@Frimpong no Ty to jesteś akurat idealnym przykładem tego jak nie działa regulamin xDD
0
@Kgorecki2500 w policji chyba nie ma żadnych obowiązkowych szczepień więc pewnie tylko te podstawowe za dzieciaka miał
14
@Lanosss banda cwaniaków, ćpunów i alkoholików którzy zastawiają telefony matki za 30 zł byleby mieć za co przyćpać. Jak inaczej mogą się kończyć takie historie?
1
Oszczędził de Jonga to i oszczędził Mendesa
0
Rashford to trochę taki Dembele, nigdy nie wiadomo co mu się wylosuje za zagranie xd
11
No nie no, mecz poezja. Najwyższy poziom, dlatego ludzie oglądają ten sport.
Fajnie jakbyśmy wygrali oczywiście, ale bez kompleksów tutaj.
3
Ferran marnuje mnóstwo okazji ale to jak chłop poprawił mental to szacunek. Pamiętam jak kiedyś też marnował tylko że wtedy się blokował, marudził, głowę spuszczał w dół itd.
Teraz jest jazda, akcja za akcją i nie patrzy czy trafił przed chwilą czy nie
14
Julian Tuwim napisał kiedyś w jednym ze swoich wierszy
"lać lamusów na łeb i rura"
Pasuje do dzisiejszego meczu
3
@Ojciec5tkidzieci ja sam nawet nie pamiętam, wpisałem pierwsze co mi do głowy przyszło xd
@Hosh no nie gadaj że Twój od gothica? Tu mnie zdziwileś
25
Czyli jutro bez tematu Negreiry na notatniku
15
@Frimpong przekazałem instrukcje Hansiemu Flickowi
0
@michal26 podobno jak się go ususzy to jest faza ale ja tam bym się cykał xd
0
@Archie mój znajomy był też na meczu Realu i jemu Bellingham najbardziej się podobał, wychodzi na to że na żywo pomocnicy prezentują się najlepiej :D
0
@Gary tak, Barcelone też zwiedziłem trochę, miasto ładne, katedra, te ogrody Gaudiego, La Rambla. Bardzo ładne miasto ale dla mnie za duże, Boże ile tam ludzi jest... :D
5
Ale wiecie co, bardzo słabo słychać polskich komentatorów na stadionie. Praktycznie w ogóle.
1
@kuczyniak tak, normalnie przez oficjalną stronę. Ale sprzedaż rusza dzień przed meczem. Pewnie na Camp Nou będzie ruszała wcześniej ale tutaj jest ta niepewność do dnia poprzedzajacego mecz.
1
@BezglutenowyPedri wokół mnie sami Hiszpanie więc zwykły jęk zawodu i coś po swojemu gadali, ale nie czułem jakiejś wrogości, ot zwykły zawód na dobrze zapowiadającą się akcje :D
34
@Popitek12 były ładne kibicki, co ciekawe wszystkie się pytały gdzie jesteś i kiedy przyjdziesz hmm
2
@alone49 Yamal na żywo również świetnie wygląda, bardzo szybkie te giry ma, nie wiesz kiedy a on już przedryblowal gościa :D
0
@MYTO 40e płaciłem, taki najtańszy xD
3
@gumaz Robert w ogóle nie wygląda na swój wiek, jakbym go nie znał i ktoś by mi powiedział że to jest gość przed 40stką to bym nie uwierzył