9

@Antimadridista_WR Real Madryt

8

@spiderman1899 ja bym go już teraz w zime sprowadził, nie ma co czekać do lata

1

@michal26 Michał, planujesz wprowadzić jakiś nowy podatek/przepis, że zaczynasz temat o aborcji?

10

@RozowaPantera ja się czuje dzisiaj sexy

5

@lajcior minimum 600 psiolskich złotych.

4

@Zoker hahaha ale przegryw. I co, pewnie jeszcze wyrywasz laski i masz kolegów nie?
Nawet mi Ciebie nie żal, narazka.

1

@Piotrek1993 czy faceci zaczęli Ci się wydawać jacyś tacy fajniejsi i bardziej słodcy?

4

@gorgota no właśnie, żeby mieć budżet po powrocie na Camp Nou i powrocie do zasady 1:1 trzeba najpierw wrócić na Camp Nou i do zasady 1:1 a to ze śwagrami może nie być takie łatwe :D

13

@gorgota widziałeś ostatnie okienka w naszym wykonaniu? xd spodziewam się max dobrze zapowiadającego się młodzika z Bangladeszu za 2,5 mln euro którego rolą będzie ogrywanie się.

12

@ProMILs te procenty Brauna to nie wiem czy by się przeniosły na Konfederacje bo z tego co widzę to oni wyzywają Mentzena, że to Ukraiński pachołek itd. xD to jest najmniej stabilna emocjonalnie i inteligentnie grupa więc tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.

3

@VegetaPolska jeśli nie ma jej teraz w Polsce to czemu sądzisz, że pytała czy jesteś w domu żebyś ją zaprosił do wyjścia? xd

13

@DariaFCB co Ty gadasz, normalnie się wychodzi na dwór przecież. Tylko mama musi Ci pozwolić.

33

@VegetaPolska czyli kilkukrotnie napisała Ci, że nie szuka nikogo i nie chce związku?
No to wyczuwam nowe posty w ciągu następnych dni/tygodni xDDDDD

107

@VegetaPolska jeżeli pyta się Ciebie czy jesteś w domu to znaczy, że pyta sie Ciebie czy jesteś w domu. To jest zwykłe pytanie xd ale dla pewności wyślij jej w odpowiedzi zdjęcie siura.

0

kurde, odnośnie artykułu o El Chiringuito TV to jestem trochę zdziwiony.. myślałem, że tylko w wigilie zwierzęta mówią ludzkim głosem.

4

@gumaz nie no pamiętam + widzę gościa na avatarze xD

15

@July_6_BcN jak mi postawisz piwko to tego wieczoru możesz na mnie mówić nawet Pedri jak chcesz niunia

29

@gumaz myślę, że wszystkie oczy byłyby zwrócone na @Popitek12 i jego outfit.

4

@spiderman1899 nie no daj spokój, to nic takiego... *rumieni się*

2

@Comentateiro nie zgadzam się, górna granica to 2 lata.

23

Jakby mi ktoś 2 lata temu powiedział, że pół kadry będzie kontuzjowane a Pedri zdrowy to bym pomyślał, że sobie jaja robi ze mnie xd

1

@Popitek12 ile kcal na studiach przyjmowałeś dziennie?

8

Tej kaszanki dla psa poproszę kilogram, tylko ostatnio pani dała strasznie słoną...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@D10SLEO jakbym to ja miał dostać za niego pieniądze to bym go za 1000 zł sprzedał

1

@kanver_ Może i myślał że to zadziała ale gość totalnie nie zna tego rynku. 2 dni wcześniej chwalił się, że założył konto na Steamie i zapraszał ludzi do założenia konta i obserwowania tej gry xD

5

Jest imba na twitterze, wyszło darmowe demo gierki Polskiego studia "systemic WAR" no i grało w nie 2 tys. ludzi na steamie. Na podstawie tego jakiś gość który zainwestował w tą gierke zaspamował X że to będzie sukces oraz, że gra jak wyjdzie to sprzeda się w milionie sztuk. W milionie sztuk bo w darmowe demo gra 2 koła ludzi xDDDD


5

@Prorokk tak realistycznie to Ferran Torres za niego i jakiś młodzik na zmiane dla Ferrana

4

@beter2 od razu mu dyscyplinarke trzeba wrzucić, skończyły się przelewki

20

@Ojciec5tkidzieci klasyczne Chajzerowanie, przeprosiny ale oczywiście przy okazji atak w kogoś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?