Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Antimadridista_WR Real Madryt
8
@spiderman1899 ja bym go już teraz w zime sprowadził, nie ma co czekać do lata
1
@michal26 Michał, planujesz wprowadzić jakiś nowy podatek/przepis, że zaczynasz temat o aborcji?
10
@RozowaPantera ja się czuje dzisiaj sexy
5
@lajcior minimum 600 psiolskich złotych.
4
@Zoker hahaha ale przegryw. I co, pewnie jeszcze wyrywasz laski i masz kolegów nie?
Nawet mi Ciebie nie żal, narazka.
1
@Piotrek1993 czy faceci zaczęli Ci się wydawać jacyś tacy fajniejsi i bardziej słodcy?
4
@gorgota no właśnie, żeby mieć budżet po powrocie na Camp Nou i powrocie do zasady 1:1 trzeba najpierw wrócić na Camp Nou i do zasady 1:1 a to ze śwagrami może nie być takie łatwe :D
13
@gorgota widziałeś ostatnie okienka w naszym wykonaniu? xd spodziewam się max dobrze zapowiadającego się młodzika z Bangladeszu za 2,5 mln euro którego rolą będzie ogrywanie się.
12
@ProMILs te procenty Brauna to nie wiem czy by się przeniosły na Konfederacje bo z tego co widzę to oni wyzywają Mentzena, że to Ukraiński pachołek itd. xD to jest najmniej stabilna emocjonalnie i inteligentnie grupa więc tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
3
@VegetaPolska jeśli nie ma jej teraz w Polsce to czemu sądzisz, że pytała czy jesteś w domu żebyś ją zaprosił do wyjścia? xd
13
@DariaFCB co Ty gadasz, normalnie się wychodzi na dwór przecież. Tylko mama musi Ci pozwolić.
33
@VegetaPolska czyli kilkukrotnie napisała Ci, że nie szuka nikogo i nie chce związku?
No to wyczuwam nowe posty w ciągu następnych dni/tygodni xDDDDD
107
@VegetaPolska jeżeli pyta się Ciebie czy jesteś w domu to znaczy, że pyta sie Ciebie czy jesteś w domu. To jest zwykłe pytanie xd ale dla pewności wyślij jej w odpowiedzi zdjęcie siura.
0
kurde, odnośnie artykułu o El Chiringuito TV to jestem trochę zdziwiony.. myślałem, że tylko w wigilie zwierzęta mówią ludzkim głosem.
4
@gumaz nie no pamiętam + widzę gościa na avatarze xD
15
@July_6_BcN jak mi postawisz piwko to tego wieczoru możesz na mnie mówić nawet Pedri jak chcesz niunia
29
@gumaz myślę, że wszystkie oczy byłyby zwrócone na @Popitek12 i jego outfit.
4
@spiderman1899 nie no daj spokój, to nic takiego... *rumieni się*
2
@Comentateiro nie zgadzam się, górna granica to 2 lata.
23
Jakby mi ktoś 2 lata temu powiedział, że pół kadry będzie kontuzjowane a Pedri zdrowy to bym pomyślał, że sobie jaja robi ze mnie xd
1
@Popitek12 ile kcal na studiach przyjmowałeś dziennie?
8
Tej kaszanki dla psa poproszę kilogram, tylko ostatnio pani dała strasznie słoną...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@D10SLEO jakbym to ja miał dostać za niego pieniądze to bym go za 1000 zł sprzedał
1
@kanver_ Może i myślał że to zadziała ale gość totalnie nie zna tego rynku. 2 dni wcześniej chwalił się, że założył konto na Steamie i zapraszał ludzi do założenia konta i obserwowania tej gry xD
5
Jest imba na twitterze, wyszło darmowe demo gierki Polskiego studia "systemic WAR" no i grało w nie 2 tys. ludzi na steamie. Na podstawie tego jakiś gość który zainwestował w tą gierke zaspamował X że to będzie sukces oraz, że gra jak wyjdzie to sprzeda się w milionie sztuk. W milionie sztuk bo w darmowe demo gra 2 koła ludzi xDDDD
5
@Prorokk tak realistycznie to Ferran Torres za niego i jakiś młodzik na zmiane dla Ferrana
4
@beter2 od razu mu dyscyplinarke trzeba wrzucić, skończyły się przelewki
20
@Ojciec5tkidzieci klasyczne Chajzerowanie, przeprosiny ale oczywiście przy okazji atak w kogoś xD