32

Jestem po 30stce, dosyć ustatkowany, nie musze już gonić. Więc pomyślałem, że warto by zainwestować, tak żeby już powoli na emeryturkę się zbierało. Poszło 20 zł na Barce jutro po kursie 1,18. Myślałem jeszcze o zakupie bitcoina ale jednak tutaj szybszy zysk.

2

@Popitek12 ale tylko to? że wszedłeś na siłownie, zrobiłeś bułgary i wyszedłeś?

21

Ale oszczędzają na kiblach na tym nowym Camp Nou

4

@vangoor Mel może nawet nie mieć Xa, chodzi o sam fakt. Donosić na swojego rodaka tylko dlatego że ma inne poglądy niż Ty. No to jest szczyt xD

3

@D10SLEO za chwile @AlexDark00 "ten Araujo to drewno, masakra, do arabii niech spada"

17

Trzeba patrzeć na OLX, czy czasem tych dźwigów co pracują przy Camp Nou tam Laporta nie wystawił

5

@Danny Gaucho wszystkie 2-6 miejsc po tyle samo mają, ale Roberta dałeś przedostatniego. Antypolaku

11

@takisobiektos 3 latek o 22:47 wkurzający matke przed spaniem xD

5

@Kasy tak, zakaz srania do paczkomatu. Wczoraj tak zrobiłem i nic się nie stało

1

@FCBparasiempre @matirix20 ten ruch mógł nie wyjść i mogliśmy równie dobrze zremisować albo i przegrać, chodzi mi o to że trzeba mieć jaja bo jakby się nie udało wygrać to wszyscy winili by za to Flicka. Ryzyko było ogromne, dlatego dla mnie chłop ma jaja ze stali.

0

@PIWOSZ89 ja jeszcze nie, potrzebuje ze 3 lvle wbić żeby odblokować tą umiejętność

40

Ale powiem wam, że w meczu gdzie średnio idzie, widać że są problemy i ściągasz jednocześnie Pedriego i Yamala żeby ich nie eksploatować, po czym wrzucasz jeszcze Araujo na 9tke... To trzeba mieć jaja, nie oszukujmy się. Wielu trenerów by takiej rewolucji w takim meczu nie zrobiło.

10

Pezet spoko gość :D

3

@MessiForeverTheBest nie no gdzie, jak ma dziecko to raczej powyżej 20 lat ma @Chada

15

Barcelona odwoła się od czerwonej kartki dla Flicka.
Hah xD ja już teraz znam odpowiedź na to odwołanie, zanim oni jeszcze je złożyli.

8

Nie ma w życiu ważniejszej rzeczy niż szczery przyjaciel na którego możesz liczyć. Pamiętam jak byłem mocno chory, leżałem 2 tygodnie w łóżku bez sił, ledwo mogłem się podnieść żeby iść skorzystać z kibla. Schudłem wtedy z 7 kg, no generalnie nie było dobrze.
Jeszcze na dodatek dowiedziałem się wtedy od mojego pracodawcy, że nie mam po co wracać z l4, więc byłem totalnie załamany.
Ale mój kumpel przejechał wtedy ponad 200km w jedną stronę żeby mnie odwiedzić i wesprzeć. Wszedł do mnie do chaty, pokazał mi swoje nowe buty i wyszedł.
To był @Popitek12
Dziekuje Ci za to, byłeś ze mną w najgorszych chwilach.

6

@Kgorecki2500 dobrze grał w Bayernie, ale na razie go nie potrzebujemy w pomocy i już trochę stary się robi

7

Jaki jest kurs na to, że Mbappe strzeli nam 300 bramek?

2

Nie wiem czy wyłączyliście już transmisje ale jak schodzili wszyscy już do tunelu to było słychać jak Manzano rozmawiał z kimś przez telefon i mówił coś że "przepraszam, zrobiłem co mogłem, przepraszam że zawiodłem"

3

@Cvzx no, w ostatnich minutach strzelili gola który daje 3 pkt. Powinni płakać po tym golu i się samobiczować a nie jakieś cieszenie się

0

Manzano zrobił co mógł.... nie pomogło niestety.

20

Sukcesy Manzano w tym meczu:
- brak karnego za uderzenie w twarz Rashforda
- wyrzucenie Flicka

W stolicy dumni z żołnierza.

7

hahahaha xDDD czemu mnie to nie dziwi

7

Kounde ma chyba udar, do szpitala lepiej go odwieźć

1

Fermin już zrobił więcej niż Olmo w swoich ostatnich meczach xd

0

Girona trochę lepsza skuteczność i by była Sevilla v2. Nie mamy obrony

0

@Roobo żeby z pierwszej uderzyć to by musiał szczupakiem się rzucić. Przecież nie zdążył dobiec przed kozłem.

5

1 cm niżej i by wpadło :/

3

Nie piszcie tego cringowego "akurat z nami mecz życia" xD Madrycioki zawsze takie teksty walą, że z nami rozkładają nogi a z nimi mecz życia.

0

ale zasadził, nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?