2

kurde, w sumie czemu Araujo od początku nie grał xd

8

Kobiety, jeśli myślicie że poród boli to chyba nie byłyście Viniciusem który zostaje zmieniony

0

Pamiętam jak w zeszłym sezonie oni gnali do kontry jakby miało nie być jutra, ale ten aspekt spadł masakrycznie

8

mamy więcej Szczęsnego niż rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

przebiegł całe boisko żeby jebnąć prosto w bramkarza xD

1

@Encore moim zdaniem to nie jest przepisowe. Ale ja tak samo nie wiem czy nie powinno być karnego jednak w tej 2 minucie.

0

@BARCA1899Messi sorry, to był komentarz stricte skierowany do @Encore :D

6

Dwie sprawy, to że Real jest lepszy nie znaczy, że błędy sędziowskie nie mają znaczenia. Jakby nam Soto Grado dał nagle 3 czerwone kartki tak o i 4 karne Realowi, to nie możemy mówić że nie ma co zganiać na sędziego tyko przez to że byliśmy słabsi od Realu.
To dwie różne sprawy.

0

@BARCA1899Messi @Encore no jak, to jest czyste według Ciebie? xD tak można bez faulu?

1

Szkoda trochę, mamy spadek formy, sporo kontuzji. No ale Real wyraźnie lepszy.

7

Yamalowi jak na ten moment psycha siadła troche xd

1

można łokieto na ryj dawać w polu karnym.
Zanotowane

1

widzisz taką kontre i żałujesz, że Rapha ma kontuzje :/

0

Ferran po tym strzale ma 100% celność podań

1

Wiadomo, że 10 minuta itd. ale środek pola dobrze się zapowiada, jak na razie to my tam dominujemy, dosyć ważne.

1

teraz w głowie madryckich redaktorów "hmm a pamiętacie o Negreirze? trzeba by było coś napisać..."

24

jak spojrzałem na to Bernabeu to sobie przypomniałem, że dzisiaj na kiblu nie siedziałem jeszcze

4

@RoberDzik ale z chęcią obejrzy nagrania z nim, żeby się upewnić jak gra

12

Ludzie piszą, że nie odczuwają już emocji związanych z piłką jak tu każdy żyje klasykiem od rana xD atmosfera jest w pyte

11

Moim największym lękiem jest to, że złapie chwilę słabości, poniosą mnie emocje i będę na screenach @Luciano99
Dlatego chyba po prostu zaleje się w trupa i stracę przytomność przed meczem

9

206:3 biorę dzisiaj w ciemno

17

Rozmowa z najbystrzejszym madryciakiem be like:


5

@michal26 pamiętam jak o Korwinie mówiło się, że jest inteligentny, że to jeden z lepszych i mądrzejszych polityków. Czas strasznie brutalnie zweryfikował te bzdury, w tym wypadku jest to samo. Skrajności nigdy nie są inteligentne. To zawsze ten sam poziom ślepoty, głupoty i żerowania na naiwnych ludziach.

1

@maciekofcb brzmi jak wyzwanie

10

@misterio i choć tyle się zdarzyło to do przodu wciąż wyrywa głupie serce

59

Niby czas zmieniony i spał człowiek godzinę dłużej, a i tak Real Madryt jest obrzydliwym klubem pełnym hipokryzji.

5

@krycha2201 on nie będzie jej pił tylko nią wyciskał na klatę

13

@pt9 zrzygaj się sobie na stopy. Treść żołądkowa jest ciepła przez to, że znajduje się w naszym organizmie który ją ogrzewa do swojej temperatury 36,6 stopni.

1

@Eklerek nawet mi nie mów, że narzekasz. Roszczeniowy gówniarzu.

7

@Popitek12 bicek by Ci się ledwo tam zmieścił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?