Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@fcbarcafan19 POV: kobieta która mówi Ci, że ona już się wyszalała i jest gotowa na poważny związek
4
@Zoker jak jeszcze trochę popisze o moderacji to będzie jeden pewniaczek, taki pasek czerwony pod jej nickiem na profilu.
24
@NeroTFP1 nie widzę co napisał bo mam słuchawki założone
8
@Starrk 380 ziko w Ikei? To nie jest tak, że mu się jakieś pudełeczko nie skasowało. Chłop chciał przycwaniakować i ukraść ale się nie udało. To gadanie o słuchawkach to gadanie idiotów dla idiotów.
2
@Bykunn pamiętam jak Raphinha za Xaviego irytował się gdy zobaczył że musi zejść, ale nie był aż tak odważny żeby przejść koło trenera i drzeć mordę.
1
@Encore No Fermin po za bramką to niestety dzisiaj Dani Olmo v2
3
Nie no come on, jesteśmy w totalnej dupie z kontuzjami, bez Flicka, pod formą i na wyjeździe. A oni potrafili tylko w 1 połowie nas zdominować. Nie ma tragedii.
0
@sk13 jednak za lekki kontakt, do tego Araujo nie miał piłki... no nie gwizda się czegoś takiego po prsotu.
17
wiem, że to nie jest zagranie na karny ale nienawidzę czegoś takiego, chłop biegnie i patrzy na Araujo i wyłącznie obchodzi go to żeby go przewrócić xd
0
ej ale nie ma co po nim jechać, brawo za próbe, w końcu jakiś ruch...
6
Ale akurat bardzo dobrze stoimy w tym meczu
2
kurde, w sumie czemu Araujo od początku nie grał xd
8
Kobiety, jeśli myślicie że poród boli to chyba nie byłyście Viniciusem który zostaje zmieniony
0
Pamiętam jak w zeszłym sezonie oni gnali do kontry jakby miało nie być jutra, ale ten aspekt spadł masakrycznie
8
mamy więcej Szczęsnego niż rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
przebiegł całe boisko żeby jebnąć prosto w bramkarza xD
1
@Encore moim zdaniem to nie jest przepisowe. Ale ja tak samo nie wiem czy nie powinno być karnego jednak w tej 2 minucie.
0
@BARCA1899Messi sorry, to był komentarz stricte skierowany do @Encore :D
6
Dwie sprawy, to że Real jest lepszy nie znaczy, że błędy sędziowskie nie mają znaczenia. Jakby nam Soto Grado dał nagle 3 czerwone kartki tak o i 4 karne Realowi, to nie możemy mówić że nie ma co zganiać na sędziego tyko przez to że byliśmy słabsi od Realu.
To dwie różne sprawy.
0
@BARCA1899Messi @Encore no jak, to jest czyste według Ciebie? xD tak można bez faulu?
1
Szkoda trochę, mamy spadek formy, sporo kontuzji. No ale Real wyraźnie lepszy.
7
Yamalowi jak na ten moment psycha siadła troche xd
1
można łokieto na ryj dawać w polu karnym.
Zanotowane
1
widzisz taką kontre i żałujesz, że Rapha ma kontuzje :/
0
Ferran po tym strzale ma 100% celność podań
1
Wiadomo, że 10 minuta itd. ale środek pola dobrze się zapowiada, jak na razie to my tam dominujemy, dosyć ważne.
1
teraz w głowie madryckich redaktorów "hmm a pamiętacie o Negreirze? trzeba by było coś napisać..."
24
jak spojrzałem na to Bernabeu to sobie przypomniałem, że dzisiaj na kiblu nie siedziałem jeszcze
4
@RoberDzik ale z chęcią obejrzy nagrania z nim, żeby się upewnić jak gra
12
Ludzie piszą, że nie odczuwają już emocji związanych z piłką jak tu każdy żyje klasykiem od rana xD atmosfera jest w pyte