2

@Eklerek ta dziewczyna to powinna być MirraWiśnia

5

@macio_944 POV: Mentzen na stołówce w sejmie

0

@Zoker no tak, ale ten pierwszy gest za cholerę nie wygląda jak podważanie decyzji sędziowskiej. Gdyby po prostu klaskach i się śmiał to ok, rozumiem że mogłoby to być tak zinterpretowane, ale te wymachy rękoma motywacyjne? xd

0

Czekajta, to jest sytuacja w której Flick zgarnia 2 żółte. Pierwsza za klaskanie (czyli ten obraźliwy gest w stosunku do sędziego), a 2 za reakcje na dostanie tej pierwszej.
I teraz tak, czy ja dobrze widzę czy Flick po prostu standardowo klaskał i motywował swoich? Widziałem te gesty u niego już kilkukrotnie, klaskanie i "dawajcie panowie, dawajcie".
Chyba, że powiedział coś w kierunku sędziego do tego jeszcze (nie wiem nie znam ani niemieckiego ani hiszpańskiego ale według mnie on mówi "come on" po angielsku).
Niemniej dziwna sytuacja za coś takiego żółtą wyłapać.

3

Doskonale ich rozumiem, ten chłop nie ma nic wspólnego z nauką. Król chłopskiego rozumu i stereotypowego wszystkowiedzącego starego "ja wiem lepiej niż Ty, podrośniesz to zobaczysz".

11

@kuz wychlej połówkę na oczach szefa to Cie wywalą dyscyplinarnie i będziesz mógł obejrzeć

1

@Sulimo RDR 2, PoE (1 i 2), Grim Dawn, Wiedźmin 3, Elden Ring.
@clyde no i oczywiście musiała mnie zaczepić

7

@Hosh pokuszę się o stwierdzenie, że wygrany tego meczu zgarnie LM w tym sezonie.

2

@Frimpong każdy jakoś zaczynał. Jak Messi przychodził na treningi to myślisz, że od razu kiwał piłkarzy Realu Madryt?

5

@Frimpong po siódmym staje się rywalem

10

@JanZagloba jak chcesz żeby się uspokoiła to możesz powiedzieć coś w stylu "moja była się tak nie denerwowała", pokażesz jej wtedy że martwisz się o jej poziom stresu.

6

@Faro to przed piciem się trzeba wykąpać w takim razie

3

@JanZagloba Ty już wygrałeś dzisiaj, teraz czas na Barcelone o 18:45 :)

2

co to za dziwna reklama przypięta u góry, ten betters. Tylko ja to widzę i tylko u mnie jest taka dziwna czcionka? xd

3

@Safrani a psieci?

1

@Comentateiro My niby dostaniemy karnego? a nie czekaj, to nie La Liga, to może taktycznie tak być.

5

Byłem dzisiaj w zwolnieniu i zapomniałem pracy więc musiałem telefon

1

@MOLESTA ok, ciężko znaleźć dane stricte o dzieciach. Znalazłem tylko statystyki co do zgonów w wypadkach ogólnie. Jednak czy naprawdę chcemy zacząć dyskusje o tym, czy foteliki dziecięce są bezpieczniejsze niż ich nie posiadanie? XD

23

Chęć przekonania wszystkich za wszelką cenę, że "kiedyś to było lepiej" jest zadziwiająca u boomerów xd

1

@mekston kupiłbym 3 od razu żeby mieć przepisy na śniadania, obiady i kolacje

1

@TaKeSe Najlepszy ma Mateusz Święcicki - Mati Święcicki

1

@BulaKG @macio_944 czy Ty wysyłałeś komuś moje zdjęcia?! Obiecałeś przecież!

7

Dzisiaj na obiadek przepis od @Popitek12 podpatrzyłem.
1 kg oleju rzepakowego
2 kg Jogurt naturalny skyr pitny
Makro:
152g białka
1kg tłuszczy
Kcal: 10 120

1

@fart nie, nie mówię o wszystkich. Ja tylko pisałem w kwestii tych niedojrzałych. Wiadomo, że to nie jest 0-1 sprawa.

1

@fart wyjaśnienie w kwestii niedojrzałych owoców/warzyw w markecie. Z reguły sprzedaje je się tak celowo, ponieważ muszą one "dotrwać" przez transport (często po kilkaset-kilka tysięcy km), a do tego muszą jeszcze być na tyle ogarnięte żeby poleżały w markecie przez kilka dni. Jeśli wysyłali by je zza granicy już dojrzałe, to jakby dojechały to już by były takie wiesz, prawie że do wyrzucenia :P

35

@Zoker nie, stany lękowe i brak chęci do życia. Przecież napisałem że jestem po 30stce.

32

Jestem po 30stce, dosyć ustatkowany, nie musze już gonić. Więc pomyślałem, że warto by zainwestować, tak żeby już powoli na emeryturkę się zbierało. Poszło 20 zł na Barce jutro po kursie 1,18. Myślałem jeszcze o zakupie bitcoina ale jednak tutaj szybszy zysk.

2

@Popitek12 ale tylko to? że wszedłeś na siłownie, zrobiłeś bułgary i wyszedłeś?

21

Ale oszczędzają na kiblach na tym nowym Camp Nou

4

@vangoor Mel może nawet nie mieć Xa, chodzi o sam fakt. Donosić na swojego rodaka tylko dlatego że ma inne poglądy niż Ty. No to jest szczyt xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?