2

@Zoker no mi też się mega podobało Days gone, szkoda że raczej nie będzie dwójki :/

25

U mnie już pierwsze dzieciaki chodziły w bloku po cukierki. Jak im otworzyłem to rykły ze strachu, jeden chłopiec nawet zaczął uciekać.
A ja się nawet jeszcze nie przebrałem

1

@Zoker Jak zacząłem czytać i zobaczyłem "Kalisz" to już podwijałem rękawy ale na szczęście dla Ciebie nic złego nie napisałeś dalej.

8

@Laminedependencia klasa, można założyć na kostkę i udawać, że się ma dozór policyjny.

1

@mientusek1407 Panie pośle, wszystkiego dobrego

1

@July_6_BcN nie wiem czy w tym kontekście to brzmi dobrze xD

1

Co widzi laska którą dopiero co poznałem na tinderze i zaprosiłem na drinka


3

@July_6_BcN a to nie lubię jak pada deszcz i wieje jak jestem na zewnątrz. Taka pogoda tylko do siedzenia w domku. Ale to wydaje mi się, że mało kto lubi taką pogodę ze względu na to że może spędzać czas na zewnątrz xD

2

@July_6_BcN jest super, mogę se wtedy grać na kompie i wtedy jest 1000 razy lepsza aura.

5

@Konradowskyy jest to cena którą jestem gotów zapłacić, żeby tych kilku użytkowników szybciej wypuściło powietrze nosem.

40

Vinicius nie umie się bawić i się nie przebrał

0

@clyde jutro wieczorem startuje nowy sezon w PoE więc nocka leci. Mogę opowiedzieć jakąś straszną historie jak padne czy coś

3

@Sysia11 ja mam jakieś takie dziwne przeczucie, że ten remake w ogóle nie będzie przypominał gothica po za nazwami.
Lepiej po prostu sobie odpalić oryginał.

16

@Tasde chłop na rowerze jechał szybciej niż to auto xD czego on się spodziewał wjeżdżając z taką prędkością na przejście?

5

@Popitek12 Ousmane Dembele

10

Mam złą wiadomość dla piwa
Właśnie wstałem.

7

ej bo wy tak jedziecie po @Frimpong w związku z tym Liverpoolem itd. I uważam, że to jest strasznie słabe bo @Danny Gaucho też kibicuje Live i z niego też możemy się pośmiać.

11

@July_6_BcN dobra, kupie Ci tą replikę szturmowca 1:1 z gwiezdnych wojen. Już nie musisz tak wszędzie o tym pisać...

0

@Eklerek nie przypasowały Ci air forcy? kurcze dla mnie najlepsze buty jakie miałem. Mega wygodne i normalniej uż prawie palce mi wystawały a ja dalej nosiłem xd
No ale kosztowały swoje, więc można od nich wymagać. I tak tanio znalazleś.

1

@Popitek12 moje boeingi 737 były najdroższe, coś powyżej 1000 za nie dałem

2

Kto mi zabrał moją koszulkę De Puala? wróciłem właśnie do domu i jej nie ma i drzwi wejściowe były otwarte.

28

Jak tak dalej pójdzie z tymi kontuzjami i wszyscy z wyjściowej jedenastki nie będą grali to Real w kolejnym klasyku może nam strzelić 3 bramki

33

@Starrk boże drogi gdzie ja kupie alkohol

0

@esem91 zero zaskoczenia xD

11

@Kasy Dobry madryciak to zbanowany madryciak

10

@Kgorecki2500 to jest kadr z filmu "Bękarty wojny". Ten gościu co pokazuje 3 palce to szpieg, przebrany za niemca, ten gość który na niego patrzy to prawdziwy niemiec który się przysiadł do nich. Amerykanin zamawiał piwa czy tam whisky i tak pokazał barmanowi ile chce, po tym geście nazista się zczaił, że to podrabiańce bo u nich inaczej pokazuje się liczbę 3 palcami.

Więc ten screen jest używany do tego żeby pokazywać kiedy wiesz, że ktoś coś kombinuje, albo nie jest tym za kogo się podaje.

Tak w dużym skrócie xD takie trochę "a ja wiem od kogo wy są"

1

@Eklerek te warunki jakie kiedyś były w piłce nożnej mnie zawsze rozbrajają xD trochę taki vibe jak się z chłopakami na orlik wychodziło. Oczywiście nie umniejszam legendom itd. po prostu takie skojarzenie mi przychodzi do głowy.

19

@Eklerek pamiętam jak w mojej poprzedniej pracy przełożony nie wyleczył się porządnie z grypy i weszły powikłania, dostał ostrego zapalenia płuc i kasłał ropą i ledwo łapał oddech. Wtedy sobie pomyślałem, że chciałbym być takim prawdziwym facetem jak on.

16

@NeroTFP1 w opisie pod profilem tej babki pisze coś takiego: Rozprawiam o polityce, wartościach i równowadze w relacjach damsko-męskich.

To niezłe wartości i równowaga w relacjach damsko męskich jak żeby umniejszyć facetowi wyzywasz go od gejów.

Ale tam w komentarzach pod postem jest jeszcze lepiej xDDD



"mężczyźni nie boją się kataru i kaszlu." Generalnie to ja bym poszedł krok dalej i powiedział, że faceci nie powinni w ogóle brać leków i chodzić do lekarzy, najbardziej męscy faceci po prostu umierają od nieleczonych chorób.

2

@July_6_BcN no ja mam to samo co @Lucerfi . Nie chce mi się codziennie stać przy garach więc robię raz i później odgrzewam. Do tego chodzę na siłke więc mi po prostu tak łatwiej funkcjonować z kcal/makro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?