1

@Zoker wiem, że masz żonę ale tak mi pasowało pod żart napisać. Przymknijmy na to oko tym razem ok?

2

@Rastafarnianin chyba, że trafią na @Zoker. Wtedy czeka ich główna rola w następnym odcinku kryminatorium.

27

@RoberDzik łobuz kocha najbardziej

4

@gumaz Kolacja marzeń? nie wydaje mi się żeby Natsu chciała oglądać 12 godzinną wersje reżyserską trylogii Władcy Pierścieni.

1

@Colon z tym, że ja to bardziej Kayce - rozsądny, odważny, mężny, giga chad.
A @Bykunn to taki Jamie.

5

@betonito tak, piłkarze na bank śmieją się z innych piłkarzy którzy łapią kontuzje i przy każdej takiej okazji mogą sobie zakończyć karierę, zdrowie psychiczne i fizyczne.

20

Chciałbym żeby moje dzieci w przyszłości były tak piękne jak to podanie Pedriego i wykończenie Raphinhi

8

Flick to by z gówna Burj Khalife zbudował

0

Chyba wygramy ten mecz

25

czyli mam rozumieć, że naszym najlepszym obrońcą w tym sezonie jest Gerard Martin który gra na tej pozycji od 3 meczów?

2

Boże zabierz mnie, weź moje ręce i nogi tylko oszczędź Pedriego

0

1

skrobnięcie dojrzał, stempla całą nogą Lengleta na Yamalu już nie

0

klasyka, potrzebujemy 300 setek żeby coś strzelić a przeciwnik jedna akcja z dupy i gol xD

1

ale mnie dupa boli, byłoby już 3:1 i gitara. A ja już to widziałem zbyt wiele razy, zaraz 2:1 dla Atleti i znów trzeba będzie gonić... :/

1

Cubarsi dzisiaj ma Atletico na kuponie

1

Balde dzisiaj ping 800

1

No to ja zaczne, Raphinha usiądź mi na mordzie

1

@Ronin47 ale też trzeba przyznać że pierwszy sezon Raphy to był lekki dramat

5

Alvarez wygląda jakby przemycał przed chwilą broń i kokaine z Kuby

18

ale pięknie wygląda ten stadion i oświetlenie

4

@lajcior po każdym komentarzu który do Ciebie napisze idę do łazienki umyć ręce madryciaku.

A największym wrogiem jest dla mnie @clyde jak zaczyna się dyskusja o PS5

3

@Rastafarnianin Evil Alexdark be like:

6

@wojopancer Ja bym brał wygraną 206:0 w ciemno. I w drugiej połowie na helikopterze spuszcza się z liny Leo Messi, a Lamine Yamal klęka przed nim i oddaje mu swoją koszulkę żeby Leo mial w czym grać po czym robi identyczny rajd jak z Athletikiem Bilbao w PK.
Po wszystkim Laporta wchodzi na boisko i mówi że Haaland zgodził się przejść i grać za darmo.
Taki scenariusz biorę w ciemno.

1

@lajcior kibicujesz Realowi Madryt więc nawet potrójne morderstwo z premedytacją to przy tym lekkie wykroczenie a nie grzech.

2

@gumaz jakbym miał buty Louis Vitton jak popitek to pewnie byłoby mi łatwiej

4

@Popitek12 kibel niech się szykuje bo czeka go niedługo Hiroshima

17

Wczoraj szedłem chodnikiem, poślizgnąłem się na lodzie i upadłem...
Pieprzone macki Negreiry sięgają dalej niż sądziłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Popitek12 masz buty tego auta z bajki? Zygzaka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?