Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DragonxNF instrukcje obsługi też się liczą?
6
Od kilku lat śledzę temat strzelania petardami w okresie około sylwestrowym i zauważyłem, że istnieje pewna korelacja. Im więcej wystrzelonych petard i fajerwerk, tym mniej rąk.
25
Jutro o tej godzinie będzie 19:10
17
@michaleu tak, z @Kessie i od tego dnia nie mam roweru i portfela
9
@lajcior odpłynąć przez alkohol? obciach.
odpłynąć Realowi Madryt na 4 punkty w tabeli La Liga? klasa.
2
@Popitek12 a co z pozostałymi 27%? Że nie będzie czy co
6
@Popitek12 wszyscy posłowie mają nakaz chodzić w dresach Balenciaga i butach Louis Vitton na terenie sejmu
7
@MatBac1991 ahh to się nie łapie niestety, ale Tobie też życzę miłego dnia.
2
@LAMC_10 w rosji? korona
w Polsce? żadna
8
@Messibestplayerintheworld to raczej Hansi powinien ocenić tą bandę śmierdzących leni, bo w tej chwili to on więcej robi dla klubu niż dziady.
11
30 letni ja patrzący na mamę która mówi mi, że powinienem już znaleźć pracę i się wyprowadzić
2
@heniusss przy Tobie to matka Teresa z kalkuty marnowała dużo czasu.
Przepięknie rozegrane 48h
16
Pedri z prawnuczką @Comentateiro
2
@marcin62 ja też próbowałem i się odbijałem mimo tego, że postać głównego bohatera - żula, alkoholika jest mi bardzo bliska i się z nią utożsamiam
2
Kto to jest Jezus Ipanienko?
1
@kuz z moich wyliczeń wynika, że najesz się za 15 minut, a będziesz jadł do 21:14
10
@clyde niee, nie jesteś stara. A pokaż stopy.
Znaczy te gify, pokaż te gify jakie im wysyłasz
8
Nieznajomy starszy pan w kościele zagaduje do młodego chłopca.
Nie wiem jak scenarzysci sprzedali tą scenę producentowi.
0
@Aragorn33 a za pisu co żeście z Halinką dostali za wyrównanie co?
1
Platforma nie ma większości w sejmie
16
Czy mi się wydaje czy ten policjant co był w domu Kevina to jeden z włamywaczy?
2
@Popitek12 a weź nam zapodaj jaki ficik kuzyn ubrał to ocenimy
74
Śmiejemy się z dzieci, że wierzą w Świętego Mikołaja a przecież są dorośli którzy wierzą, że Cristiano Ronaldo jest lepszy od Messiego
9
@maroon dobra, możesz jej nie lubić jako człowieka za to co robiła i jej poglądy, ale za to jako aktorka jest równie słaba
15
Przed chwilą zrobiłem pranka jakiej lasce. Wracam do domu, jest ciemno, mało ruchliwa uliczka, patrzę że idzie jakaś babka przede mną, przyspieszyłem najpierw, później jeszcze bardziej. Patrzę że laska zaczyna szybciej ruszać nogami to ja lecę dalej i zaczynam biec w jej kierunku a ona się dała nabrać i w długą xD
Jest już naprawdę mocno to jeszcze zacząłem krzyczeć "skończysz jak ta poprzednia", a ta łyka wszystko jak pelikan haha
Masakra jak łatwo wkręcić laski.
3
@lajcior mi by pomogło
14
@lajcior jako madryciak jak nie dostaliście na jape od Barcelony przed świętami to już nie to samo co?
22
@draxidox też nienawidzę jak ludzie chcą pieniędzy za swoją prace, masakra... powinno się dziękować codziennie szefowi że robota jest a nie.
A tak serio, to tutaj chyba bardziej chodzi o stawkę, 100 zł w tych czasach to są takie zakupy na śniadanie, obiad i chipsy do filmu a nie premia.
14
Powiem wam, że święta to magiczny czas ale to ze względu na wspomnienia. Pamiętam jak za dzieciaka wstawało się wcześnie rano zobaczyć pod choinkę czy są już prezenty, śnieg za oknem, stara reklama cocacoli leciała w tle... Wujek zawsze przebierał się za Mikołaja, tylko nie lubiłem jak wchodził do łazienki jak się kąpałem.
8
@draxidox a mnie wkurzają te wielkie monitory w autach, nie mam gdzie piwa położyć przez nie